Hotel El Hana Beach - Sousse 4.9

Chystáte sa tiež na dovolenku? Tak napíšte, kedy a kam letíte a s ktorou CK

Hotel El Hana Beach - Sousse 4.9

Odoslaťod caca 28 Aug 2008, 07:58

ahojte leti niekto 4.9. do monastiru hotel el hana beach v sousse?
caca
Nováčik

Založený: 08 Aug 2007, 15:17

Re: el hana beach

Odoslaťod majtko 31 Aug 2008, 12:59

Ahoj,

letim s priatelkou vo stvrtok 4.9. Nevies nahodou predbezny cas odletu? Z cestovky nam stale nedali vediet.
majtko
Mega Cestovateľ

Re: Hotel El Hana Beach - Sousse 4.9

Odoslaťod caca 31 Aug 2008, 18:36

ahoj zatial je 23,00 letime cez azurreisen aj vy?ja idem tiez s priatelom
caca
Nováčik

Odoslaťod majtko 01 Sep 2008, 18:04

Ano, ideme cez Azurreisen. Tak sme si nasli prvych spolucestujucich :)
Odkial cestujete na letisko?
majtko
Mega Cestovateľ

Odoslaťod caca 01 Sep 2008, 19:40

Mi ideme na letisko zo Šale a vy?. Koľko máte rokov?
caca
Nováčik

Odoslaťod majtko 01 Sep 2008, 20:04

No, my ideme z Dubnice nad Váhom. Tak to nemáme moc spoločnú cestu. Ja mám 28 a priateľka 22 rokov. A vy? Ako idete na letisko? Ja by som chcel svojím autom, len sa mi zdá trošku príliš veľa platiť tam za parkovanie približne 2500,- za 8 dní. Asi sa necháme teda doviesť.
majtko
Mega Cestovateľ

Odoslaťod caca 02 Sep 2008, 08:31

no my sa tiez nechame doviest lebo ti eceny za parkovanie su dost strasne tak ale my to zase nemame az tak daleko..ja mam 23 a priatel 25 rokov..my ideme ale na 12 dni takz eneviem ci pojdete nasim lietadlom...vy by ste mali letiet cez den ekd idete len na 8 dni..uz vam prisli odletove casy?uz ste boli niekedy v tunisku?
caca
Nováčik

Odoslaťod majtko 02 Sep 2008, 09:46

My ideme zatial na 8 dni, ale ak sa bude pacit a bude moznost, tiez predlzime pobyt. Cital som niekde na stranke cestovky, ze cez delegata sa da priplatit aj na mieste. Odlet uz prisiel oficialne na 23:20, takze 21:20 na letisku.
Do Tunisu ideme prvykrat a dovolenku sme moc nevyberali, pretoze bola objednana dost narychlo, tak nas asi caka prekvapenie. V podstate sme tam uz mali tyzden byt, len som hned po objednani a zaplateni zajazdu zistil, ze mi neplati pas, tak sme to prekladali o tyzden. :) Vy uz ste boli niekedy?
majtko
Mega Cestovateľ

Odoslaťod caca 02 Sep 2008, 11:46

no to ci sa da predlzit pobyt to fakt neviem..ale hotel volne kapacity by mal mat urcite...aspon minuly rok to tak bolo..toto je velky hotel cize dufam ze ani s vymenou izby problem nebude samozrejme ze za vyhlad na more si treba priplatit...my sme boli bv tomto hoteli aj minuly rok a vsetko bolo super nam sa pacilo velmi a myslim ze kto necaka za tak malo penazi velky luxus bude spokojny..ved keby si cchel este nieco vediet o tomto hoteli kludne sa ma opytaj..
caca
Nováčik

Odoslaťod majtko 02 Sep 2008, 17:14

No konecne niekto, kto pise o tom hoteli nieco pozitivne. Ako som pisal vyssie, objednaval som dovolenku dost narychlo, tak nebol moc cas vyberat a az po mojom probleme s pasom, ked uz bolo vsetko objednane a zaplatene a zistil som, ze mam nakoniec tyzden cas som sa rozhodol kuknut nejake recenzie a zacali sme sa s priatelkou bat. Ludia na tych forach dost nadavaju. Ale myslim, ze nas caka fajn dovolenka. No mozno tam sa na Vas skusim nakontaktovat. Mozno nam poradite, kam sa oplati ist a ci je tam nieco zaujimave na pozretie. Aj planujete nejaky specialny program, ako napriklad nejaky vylet, alebo len chcete cely cas stravit na plazi?
majtko
Mega Cestovateľ

Odoslaťod caca 02 Sep 2008, 18:01

no aj ti co boli s nami minul rok nadavali ale nam sa pacilo velmi...preto tam ideme znova lebo priatel do ineho hotela v sousse za taku cenu ani ist nechce..tu mas blizko vsetko na kazdu stranu z jednej stran mas plaz a z druhej rusnu ulicu kd ej ekopa obchodov a do mediny je to asi 20 min pesi...aj jedlo tam je super a to ja som dost prieberciva a tam so jedla tolko ze priatel neveril vlastnm ociam....jasne ze planujem kopu výletov...minulý rok sme boli na katamarane čo bolo super..asi najlepsi..pootm piratska lod da sa ked natrafis na spravnu ...my sme boli n atakej o ničom.. dalej sme boli v takej pevnosti ribat pekny vyhlad na mesto...tento rok chcem ist do muzei a katakomb..do lunaparku port el kantoui a este co sa naskytne...ja mam nastudovane cele sousse kde co a ako..takze kludne vam viem poradit..da sa ist aj na vylet na tavy a stvorkolky no my sme neboli a este 2 dnovy na pust al eto je dost drahe..
caca
Nováčik

Odoslaťod majtko 02 Sep 2008, 20:11

No tak sa mi zda, ze sme natrafili na vybornych sprievodcov. Asi sa na Vas nalepime uz naletisku a celu dovolenku nedame pokoj. :shock: Zartujem. Ale konecne som pokojny, lebo z tych recenzii, co som cital som zacinal mat fakt strach. Ja si teda nepotrpim na ziaden luxus, ale ludia to opisovali ako uplnu hrozu. Teraz som spokojnejsi po tom, co si napisala. Predpokladam, ze vylety sa budu dat objednat cez delegata cestovky, ze? Izba s vyhladom sa da zajednat hned pri prichode, alebo az na druhy den bude treba menit? Je v blizkosti hotela mozne pouzit bankomat? Je tam zmenaren? Na internet sa radsej nepytam, lebo draha by neprezila, keby som este aj tam zo sebou bral nejaky notebook. Dost otazok naraz. Dufam, ze s nimi neotravujem. Potom Vas musime s drahou pozvat na drink, ked uz sa tolko vypytujem. 8)
majtko
Mega Cestovateľ

Odoslaťod caca 03 Sep 2008, 07:12

no ja viem tiez som citala vsetky recenzie ale podla mna vela ludi prehana..uricte su tam aj horsi eizby ale da sa menit..minuel sme prisli v noci dostali sme izbu na ulicu hned sme si ju ccheli vymenit alenedalo sa az rano..samozrejme ze im treba dat peniaze minule to bolo 20 dolarov teraz niektori pisu z ecchu 20 eur tak neviem..no v hoteli neviem ci je internet ale myslim si ze nie my sme nepotrebovali..zmenaren je priamo v hoteli a ma taky kurz ako tie vonku takze sme vyuzivali hotelovu tam su pootm aj trezory keby ste ccheli mys sme nemali..banka nejaka je hned oproti vychodu z hotela tam by mal byt bankomat..na tej ulici pred hotelom je vsetko co clovek potrebuje len neviem ako to bude fungovat pocas dna ked je teraz ramadan..minuly rok sme sa mu tesne :D ..vylety sa daju aj cez delegatku no to je zbytocne lebo na plazi a pri bazene su miestni hoteloví ktorí ich ponukaju tiez a da sa zjednat amozes si vybrat kedy to tebe yvhovuje a nie delegatke..v sousse a v okoli je mnoho moznosti ci uz na vylety aj na plazi je mnoho vodnych sportov..ved ked sa tam stretneme tak vam poviem o niektorych vyletoch aj blizsie...neviem aki ste ci mate radi vylety alebo cchete len cely cas lezat na plazi?moj priatel na vylety velmi nie je ale ja ho aj tak vzdy prehovorim :D dufam ze azurreizen bude v pohode zaial sme cez nich nesli tak uvidime..uz ste vyriesili ako pridete na letisko?
caca
Nováčik

Odoslaťod majtko 03 Sep 2008, 15:19

Uf, dakujem za vycerpavajuce informacie. Tak to vyzera tak, ze nam tam nakoniec bude fajn. Ak sa vobec niekam dostanem. Nase organy, vydavajuce cestovne doklady to trosku pohnojili a stale nemam istotu, ci sa budem mat ako preukazat na letisku. Snad sa im to konecne do zajtra podari...
Ked ide o vylety, urcite ich uprednostnime pred nekonecnym vylihovanim na slnku. Teda hovorim aspon za seba. Nerad by som siel niekam a vratil sa iba so spomienkami na more, piesok a hotel. Ved uvidime. Snad sa tam stretneme a nechame si poradit od vas. Kazdopadne sa konecne zacinam tesit. Tak snad zajtra na letisku...
majtko
Mega Cestovateľ

Naspäť na Kedy a kam

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.