Nudistka zaciatocnicka

Vaše skúsenosti a tipy na výlety, aquaparky, festivaly, discotéky, bary a iné atrakcie

Moderátori: AJKA, djxtreme, rosaria

Nudistka zaciatocnicka

Odoslaťod Tralala 05 Feb 2009, 21:06

Rada by som sa dozvedela ci je mozne v Chorvatsku najst nejake nuda plaze a ci existuju taketo plaze ktore by boli iba pre zeny. Sme totiz partia 4 mladych bab ktore by chceli vyskusat taketo plaze ale bojime sa neprijemnych pohladov a uchylakov. Prosim napiste mi Vase skusenosti a poradte. Dakujem pekne
Tralala
Mega Cestovateľ

Re: Nudistka zaciatocnicka

Odoslaťod Milan5 28 Feb 2009, 14:50

Ahoj,
skus sa pozriet najskor na nejake nudaplaze na Slovensku. Vyskusate si ake to je a potom uz budete vediet do coho idete.
Milan5
Mega Cestovateľ

Odoslaťod mandarinka 18 Mar 2009, 13:45

asi musim navhnut modeorovi,aby zacal vyberat poplatky za zoznamovacie inzeraty... :lol: :mrgreen: :lol: :wink:

Zaujimalo by ma kolko platia nudisti???

Obrázok
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Odoslaťod chrobaklubo 14 Máj 2009, 02:04

Takze obavat sa nemusis nudaplaze su skoro vsade od malych kde je len par ludi, velke kde sa stretnu stovky ludi az po naturisticke strediska a cisto babske plaze nie su ale nie je problem si zalozit vlastnu len sa musite chvilu prejst a najst si nejaku zatoku aj ja mam radsej tichsie miesta
Ani v cestovke nemusite uvadzat ze hladate nudaplaz aj ked uz to uz niektore uvadzaju ako FKK plaze
logicky tazko najdes plaze v mesteckach ale staci sa spytat delegatky ta vas hned navedie spravnim smerom
Ani zvedavych pohladou sa neobavajte je to bezne a uchylakou je menej ako na mestskom kupalisku
V tejto digitalnej dobe nieje problem z 60m urobit fotakom zaber a ani to nebudes vydiet
ak vas bude niekto obtazovat bud sa presunte kusok dalej, tvrdte ze nerozumiete (ak je to cudzinec) ale najlepsie je sa spriatelit s cechmi ci slovakmi idealna nejaka rodinka a budte sa citit lepsie a bezpecnejsie
Prajem prijemnu dovolenku
chrobaklubo
Mega Cestovateľ

Odoslaťod smrekovica 14 Máj 2009, 09:14

Ja teda nie som nudista, ale do Chorvátska chodím rád a viem, že keď sa človek kúsok prejde po pobreží, tak si bez problémov nájde svoj pľac, kam nikto iný nezavíta... Pre takýto prípad by som ale skôr odporúčal menšie letoviská, nie niečo typu Makarska, tam by ste sa asi nachodili, kým by ste si našli miesto, kde by bolo súkromie:)
Jedine Hrvatska
smrekovica
Nováčik

Založený: 15 Sep 2008, 12:02

Odoslaťod rosaria 20 Máj 2009, 10:40

Náhodou o nejakej pláži v okolí Primoštena, resp. Šibenika neviete?
Ideme štyria na dovolenku a dvaja majú záujem navštíviť takúto pláž. Síce som chorvársko veľa krát navštívila, ale
takúto pláž nie. Ak viete o niečom odskúšanom dajte prosím vedieť. Ďakujem.
Obrázok používateľa
rosaria
Cestovateľ

Založený: 04 Júl 2007, 13:31

Odoslaťod djxtreme 13 Jún 2009, 09:16

V Primostene urcite nudaplaz je, cital som to v jednom katalogu...a myslim ze aj dost velka
djxtreme
Dovolenkár

Založený: 20 Júl 2008, 20:46

Odoslaťod djxtreme 12 Júl 2009, 20:41

djxtreme
Dovolenkár

Založený: 20 Júl 2008, 20:46

Odoslaťod Hosť 11 Aug 2009, 07:44

Tralala napísal:Rada by som sa dozvedela ci je mozne v Chorvatsku najst nejake nuda plaze a ci existuju taketo plaze ktore by boli iba pre zeny. Sme totiz partia 4 mladych bab ktore by chceli vyskusat taketo plaze ale bojime sa neprijemnych pohladov a uchylakov. Prosim napiste mi Vase skusenosti a poradte. Dakujem pekne
Hosť
Mega Cestovateľ

Naspäť na Zábava

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.