Dovolenka s detmi na Slovensku

Cestovanie s deťmi, hotely vhodné pre rodiny s malými deťmi, detské atrakcie,výlety, baby friendly reštaurácie. Ak na niečo na svojich cestách natrafíte, nezabudnite nám dať vedieť

Moderátor: AJKA

Dovolenka s detmi na Slovensku

Odoslaťod Emilka 20 Júl 2009, 10:20

Ahojte,
tento rok by sme chceli dovolenkovat u nas na Slovensku. Mate niekto nejaky dobry typ, kam ist na dovolenku u nas na Slovensku s detickami? Najlepsie nejake ubytovanie kde su na to pripraveni, kde maju detske menu, detske stolicky, detske ihrisko a dobry pristup k detom. Vopred velmi pekne dakujem.
Emilka
Mega Cestovateľ

Re: Dovolenka s detmi na Slovensku

Odoslaťod Muchotrafka 20 Júl 2009, 12:08

Ja odporucam penzion MOtyl na Liptove (http://www.penzionmotyl.sk), ubytovanie aj strava boli vyborne, je tam k dispozicii detske ihrisko a daju sa robit vylety do okolia, napr. na Liptovsku Maru alebo do akvaparku v Besenovej.
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Založený: 01 Aug 2006, 11:00

Odoslaťod Jozef Tóth 06 Nov 2010, 18:16

Dobrý deň!

Ja som bol s deťmi na dovolenku minulý rok v Patinciach. Boli sme ubytovaný www.silverpatince.sk . Dovolenku si neviem vynachváliť. Bolo nám super. asi 50m od apartmánu sme mali vchod do kúpaliska a zároveň aj reštauráciu s dobrým jedlom. Môžem len vrelo odporúčiť. Aj domáci bol super !
Jozef Tóth
Nováčik

Založený: 06 Nov 2010, 18:13

Odoslaťod verisha 08 Nov 2010, 10:13

Ahojte,

my chodievame s manzelom a detmi na Liptov. Velmi sa nam paci ubytovanie v apartmanovom dome nedaleko Liptovskeho Jana, pre rodiny maju rodinny apartman - 1 x manzelska postel, 1 x obycajna postel a 1 x detska postielka, idealne pre 4-clennu rodinu.
V areali tiez maju detske preliezky, hojdacky, vnutri je detsky klub, v pripade nepriazniveho pocasia, navyse vsade navokol nadherna priroda... No my nedame dopustit.
Navyse, kustik odtial su aquaparky - Tatralandia, Besenova, Aquacity Poprad, demanovske jaskyne, fakt je tam vsetko super blizko. Stravu si mozete pripravovat sami alebo si mozete objednat polpenziu, ako vam lepsie vyhovuje.
A ponukaju aj strazenie deti :wink:

prikladam link
http://www.slovenskedovolenky.sk/ubytov ... mi-200.php
verisha
Nováčik

Založený: 08 Nov 2010, 09:56

Odoslaťod Tatiana7 25 Júl 2011, 19:09

Ahojte,
podte sa s nami rozlučiť s prázdninami a prežite nezabudnuteľný rodinný pobyt so Šašovinkami, na Liptove s baby plávaním.
Pobyt Zvieratkovo 27.-31.8.2011 s množstvom hier so šašom Jašom, lesných súťaží, opekačka a iné. Jednoducho rodinná dovolenka na akú sa nezabúda :D info:rodinnevikendy@gmail.com, rodinnevikendy.sk
Tatiana7
Nováčik

Založený: 24 Júl 2011, 07:45

Odoslaťod deejay 24 Jún 2013, 12:29

Ahojte,
my sme boli v obci Podhájska , menšia dedinka na juhu Slovenska s termálnym kúpaliskom. Ubytovaní sme boli podhajska-zatisie majitelia majú velmi pekné ubytovanie s veľkou zelenou záhradou, kde sme si dokonale oddýchli od ruchu a betónovej džungle mesta. Doporučujem, pre dovolenku s detmi ako stvorené
deejay
Nováčik

Založený: 24 Jún 2013, 12:23

Odoslaťod lotta 03 Júl 2013, 09:38

Ja odporucam Cerveny kamen, je tam krasne zrekonstruovany byvaly tabor a detom sa bude urcite pacit splavovanie Dunajca :)
lotta
Nováčik

Založený: 13 Máj 2013, 13:03

Naspäť na Dovolenka s deťmi na Slovensku

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 2 hostí.