Pravidlá fóra

Pravidlá fóra a informácie od vedenia fóra ...

Pravidlá fóra

Odoslaťod AJKA 27 Jún 2008, 09:40

Pravidlá:

Na toto fórum dohliada vedenie fóra a platia tu nižšie uvedené pravidlá. Porušenie pravidiel môže znamenať odstránenie príspevku, zablokovanie účtu, alebo IP adresy. Členstvo na tomto fóre je bezplatné. Námietky na členstvo, alebo pravidlá budú ignorované. Konto je možné zmazať iba s nulovým počtom príspevkov, ináč je možná len deaktivácia konta. Kopírovanie akýchkoľvek textov, grafických prvkov, alebo nápadov z tejto stránky bez písomného povolenia majiteľa stránky je zakázané. Porušenie je chápane ako trestný čin.

1. Každý člen je povinný sledovať a brať na vedomie správy v kategórií Správy od vedenia fóra. Taktiež ma povinnosť prečítať a dodržiavať pravidlá fóra. Taktiež sa zakazuje vytváranie a používanie viacerých účtov na fóre. Pokiaľ chcete zmeniť nick, napíšte niekomu z vedenia fóra.

2. Všetky príspevky a užívateľom publikované názory sú vyjadrenia jeho vlastného názoru a nevyjadrujú názor predstaviteľov fóra.

3. Fórum nezaručuje pravdivosť publikovaných príspevkov.

4. Každý užívateľ je povinný sledovať správy a upozornenia administrátorov a moderátorov fóra.

5. Užívateľom je dovolené používať len jeden účet, v opačnom prípade môže dôjsť až k vylúčeniu z fóra.

6. Pri registrácii udávajte pravdivé kontaktné údaje. Administrátor pri nezmyselných registračných údajoch daný účet zmaže.

7. Zakázané je akékoľvek urážanie, osočovanie, rasistické narážky, rasistické a vulgárne vyjadrovanie, vtipkovanie s tematikou postihnutia, sexuálnej orientácie, náboženstva alebo rasovej diskriminácie ...

8. Pred založením novej témy skúste použiť funkciu "Hľadaj" a vyvarujete sa tým založeniu už prebratej, alebo začatej témy. Užívateľ je povinný dodržiavať rozdelenie fóra na sekcie a umiestnovať nové témy a svoje príspevky do príslušných tém a sekcií.

9. Propagácia vlastných webových stránok s podobným ale aj iným zameraním je zakázaná okrem profilu a odkazu na Vašu www stránku. Toto sa netýka uvádzania odkazov v bežnej diskusii, kde má daný odkaz informačnú hodnotu. V prípade že máte záujem o reklamu, napíšte mail na admin@recenzie-hotelov.sk

10. "Off Topic" príspevky, príspevky bez informačnej hodnoty, príspevky s rovnakým obsahom, môžu byť zmazané moderátorom, alebo administrátorom fóra.

11. Porušovanie predchádzajúcich zásad môže viesť k vylúčeniu používateľa a v horšom prípade až k zakázaniu jeho IP adresy.


Práva:

1. Každý registrovaný užívateľ má právo používať pri svojom mene aj obrázok postavičky. Musí si ho však umiestniť na niektorom z www serverov.

2. Každý registrovaný užívateľ si môže zadať do svojho profilu kontaktné údaje, ktoré uzná za vhodné pre uverejnenie (ICQ, AOL, MSN a pod.)

3. Každý registrovaný užívateľ si môže zadať aj svoj osobný podpis, ktorý sa bude zobrazovať pod jeho každým príspevkom kde to povolí. Umiestnenie a povolenie obrázku do podpisu bude posudzované podľa veľkosti moderátormi fóra.

4. Užívatelia majú tiež povolené vytvárať "Ankety" a používanie internej pošty formou "Súkromných správ".


Obvinovanie administrátorov, moderátorov, alebo normálnych užívateľov bez dôkazov bude znamenať vylúčenie z fóra. Neoprávnené výhrady k práci administrátorov, alebo moderátorov budú ignorované a odstránené. Vedenie fóra si všíma užívateľov, ktorý sú prínosom pre toto fórum.
Pravda o Vašej dovolenke www.nadovolenke.sk
Obrázok používateľa
AJKA
Mega Cestovateľ
 
Príspevky: 306
Založený: 31 Júl 2006, 14:07
Bydlisko: Piešťany

Naspäť na Pravidla fóra, informácie od moderátorov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.