hotel Meteor - Makarska

Informácie, otázky a skúsenosti s ubytovaním v Chorvátsku (hotely, apartmány, chaty, penzióny)

Moderátori: AJKA, rosaria, djxtreme

hotel Meteor - Makarska

Odoslaťod Jela 03 Aug 2009, 21:37

Prosím, bol niekto v hoteli Meteor v meste Makarska? Rada by som sa spýtala na niektoré veci niekoho, kto tam bol.
Jela
Nováčik

Založený: 03 Aug 2009, 21:25

Re: hotel Meteor - Makarska

Odoslaťod elfking 18 Aug 2009, 08:09

Ahoj
Ja som tam stravil tu najkrajsiu dovolenku v mojom zivote. Hotel Meteor v Makarskej je naozaj neskutočný.
V kazdom smere idu na 100 percent. Takze ked sa chces spytat nieco konkretne, tak nech sa paci.
elfking
Dovolenkár

Založený: 15 Jún 2009, 08:04

Re: hotel Meteor - Makarska

Odoslaťod Jela 18 Aug 2009, 09:11

Ďakujem Ti, tak najprv: v ubytovacom preukaze máme napísané, dokonca s výkričníkom, že nás ubytujú až po 14.hodine. A ja som kdesi počula, že tento hotel nenechá svojich klientov na ubytovanie dlho čakať. Ďalej máme v cestovnom lísku napísaný čas odchodu v posledný deň až 21,15. Hotel nás vyhodí možno už o 9. hodine, cez deň sa ako tak človek zabaví, ale podvečer a večer budeme sedieť na kufroch, hrôza. Teraz ma napadlo, že na toto nebudeš mať odpoveď, pretože si bol pravdepodobne autom alebo lietadlom.
Ideme po prvý raz do lepšieho hotela a preto by som rada vedela, či tá hviezdička navyše je kvôli lepšiemu ubytovaniu a prostrediu alebo či je to aj niečo iné. Čo znamená, že hotel ide na 100%?
Jela
Nováčik

Založený: 03 Aug 2009, 21:25

Naspäť na Ubytovanie - Chorvátsko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.