Rabac - Girandella Lanterna

Informácie, otázky a skúsenosti s ubytovaním v Chorvátsku (hotely, apartmány, chaty, penzióny)

Moderátori: AJKA, rosaria, djxtreme

Rabac - Girandella Lanterna

Odoslaťod VladoSK 24 Júl 2007, 22:54

Je to supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!! 1.9.2007 tam idem a veľmi sa teším. Bol som tam aj minulý rok a je tam fakt krásne. Oplatí sa tam ísť autom. Je aj miesto na parkovanie a dá sa precestovať celá istria za pár dní. Odporúčam zájsť pozrieť aj rašu. Sladká voda sa vlieva do mora. Voda je tam zelená, niečo krásne.
VladoSK
Nováčik

Založený: 24 Júl 2007, 22:48

Ubytovanie

Odoslaťod VladoSK 24 Júl 2007, 23:12

Izby sú čistučké, síce starší nábytok, ale útulné, výhľad na more super. Príjemný personál. Polpenzia úplne stačí., švédske stoly, najlepší je puding, natrieskal som sa do popuku. POZOR: pred odchodom domov si nedávajte mlieko, skúsil som to a v Rijeke som skoro nestihol posledné WC pred diaľnicou (cesta autom cez Maďarsko). Drahé poplatky cez nedokončenú diaľnicu v Chorvátsku. Inak cesta cez Maďarsko a Slovinsko suprová. V Maďarsku prázdne cesty (september), len pri hraniciach s HR viac kamiónov. Inak Super. Pozor, v Maďarsku merajú policajti laserovým radarom (novinka). Zamerajú Vás 2 Km vopred (na rovine). Tohto roku asi tam pôjdem cez Rakúsko, ale nazad som sa ukecať nedal a vracať sa budem cez Maďarsko, lebo cesta vedie cez slávne HR mestá (Karlovac, Zahreb, Čakovec, Varaždin) a to sa cez deň oplatí, hlavne v sobotu. Vidieť Chorvátsku svadbu je super - po ulici ide svadobná kolóna a v predu z auta trčia Chorvátske vlajky. :) Super zážitok. Oplatí sa zastaviť vo Varaždinskich Toplicoch - kúpele. Ak niečo potrebujete vedieť, píšte na vlami@orangemail.sk. Pozor!!! Pri ceste v noci koncom augusta po dialnici v Chorvátsku veľké hmly (rýchlosť býva obmedzená na 100 Km/h)
VladoSK
Nováčik

Valamar

Odoslaťod VladoSK 26 Júl 2007, 21:18

Viac infa o kompexe hotelov tejto spoločnosti nájdete na www.valamar.com
VladoSK
Nováčik

Naspäť na Ubytovanie - Chorvátsko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.