Hotel RIVJERA na Makarskej

Informácie, otázky a skúsenosti s ubytovaním v Chorvátsku (hotely, apartmány, chaty, penzióny)

Moderátori: AJKA, rosaria, djxtreme

Hotel RIVJERA na Makarskej

Odoslaťod Emina 02 Jún 2007, 11:51

Ahojte dovolenkári,
Prosím o informácie o hoteli RIVJERA v Makarskej. Bola som tam v roku 2005 a hľadám niekoho, kto tam bol minulý rok. Chcela by som totiž vedieť, či sa tam niečo nezmenilo, či už k lepšiemu, alebo k horšiemu (aká bola strava, ubytovanie - nezrenovovali pavilóny?, čo more? služby na pláži? Aké sú animátorky?) Zaujíma ma každá maličkosť.
DAKUJEM veľmi pekne.
Ema
Emina
Nováčik

Založený: 02 Jún 2007, 11:46

Odoslaťod adusa 05 Júl 2007, 11:29

aojky. v rivijere sme boli minuly rok. pavilony su zrenovovane, ale nie vsetky. zrenovovane su tie vpredu, tie vyssie su dost v zlom stave. my sme mali stastie na zrenovovane. mali sme nie-moc velku izbu. boli sme traja. mali sme aj chladnicku, funkcnu, relativne novu. ale chladnicka nie je vo vsetkych izbach. v dvojpostelovych ju urcite nenajdete!! asi sa nachadza iba v izbach pre dvoch a viac. to bolo velmi pozitivne. nie je nad chladeny napoj, pripadne inu pochutku v teplych dnoch.

kupelna bola zrenovovana, ale maju tam problem s odtekanim vody. cize, po jednom sprchovani, fest zatopena cela kupelna. za velke negativum povazujem prave tie pavilony, ktore su "do kopca":!: a hlavne je to daleko od plaze a daleko od recepcie a daleko od jedla. ale komu nevadi, ze po veceri bude stupat hore kompcom takych 5-10 minut, tak nie je problem :)). horsie je to pre rodicov s malymi detmi a kocikmi. to by som vobec neodporucala. animacie sa tam realizovali, ale neviem na akej urovni, kedze me uz vsetci velki:)). boli sme autobusom a veelmi dlho trvalo, kym nas ubytovali. na recepcii neboli moc prijemni, dlho im trvalo, kym zrealizovali napriklad vymenu ziarovky v izbe.

ja nie som narocna na jedlo, takze som bola spokojna. ale ostatnym velmi vadila velka bitka o jedlo a hlavne ludia, ktori nehladeli na ostatnych a brali si 10-15 melonov. plne taniere kolacov a podobne a nakoniec to ani vsetko neskonzumovali, len dychcali ako take prezrate prasiatka /spomenula by som hlavne ceskych bratov, ktorym bolo stale malo, ale slovenski turisti nezaostavali samozrejme/, na stole sa im kopili taniere s kopou jedla a zvysky sa snazili prepasovat do izby, na co sa im samozrejme prislo a museli to s velkou hanbou vracat naspat. jedlo ani nedoplnaju, hlavne, co sa tyka dezertov a niektorych jedal /asi setria alebo co/, takze to je jedna z veci, ktora sa mi nepacila.

plaz je nadherna, aj more. krasne ciste. troska preplnena, ale treba prist skor a obsadist si svoje miestecko. na plazi sa kazdy den prenjimaju lehatka a slnecniky. na jeden den myslim spolu 30 kn jedno lehatko so slnecnikom. s tym ujkom /su tam aj taki mladi/ sa da celkom dobre vyjednavat. netreba mu strcit hned do ruky plnu sumu a hlavne peniaze neukazovat vopred. suma sa da zjednat o polovicu menej. teda mne sa to podarilo:)). rozumie celkom anglicky. :lol:

toto leto sa tam uz ale nevratime. negativne veci prevazovali nad tymi pozitivnymi. rozmyslame o hoteli biokovka alebo o dalmacia. dovolenku v Rivijere by som svojim znamym rozhodne neodporucila. :roll:

good luck! :)
adusa
Nováčik

Založený: 05 Júl 2007, 11:01

Odoslaťod eva 09 Feb 2008, 21:03

Vyjadrujem sa na Vaš záujem o hotel Rivjera. Boli sme tam dva roky po sebe v roku 2006 aj v roku 2007. Máme alegickú dcéru preto chodievame práve do Chorvátska a práve tu z dôvodu, že sme veľmi spokojní. Pavilóny sa oproti roku 2006 o čosi zmenili, bola tam nejaká renovácia, ale určite to nie hotel tej najvyššej kvality. Ja ale osobne extrémny luxus na izbe nevyžadujem nakoľko sa tam chodím vlastne len vyspať. Na druhej strane sa tento hotel nevyrovná ostatným v okolí čo sa týka stravy. Kým ostatné hotely sú limitované, či už počtom chodov zo švédskych stolov a počtom ovocia, tento hotel sa vyznačuje jednak vynikajúcou kuchyňou a jednak neobmedzenosťou.
Takže pre mňa zaručene dobrá dovolenka. Posledné dva roky sme tam chodili s cestovkou TipTravel a toho roku sa dívam , že tento hotel v ponuke vôbec nemajú čo ma dosť mrzí a teda idem skúsiť, čo ho nemá nejaká iná cestovka. S pozdravom
Eva
eva
Nováčik

Založený: 26 Apr 2007, 08:33

Naspäť na Ubytovanie - Chorvátsko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.