Dostali ste hotel, ktorý ste si objednali?

Vaše skúsenosti a zážitky so službami a kvalitou ponúkaných zájazdov konkrétnych CK

Moderátor: AJKA

Odoslaťod Jedi99 12 Feb 2007, 17:23

Katy svata pravda,

nasinec v zahranici je totalna katastrofa, a ako vravis cest vynimkam.......
najradsej mam tych co maju za 5 korun lastminute ALL INCLUSIVE a dotycny
ma pocit ze si kupil cely hotel :)

:) :roll:

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Aug 2006, 21:59

Odoslaťod ceco78 12 Feb 2007, 18:06

katy a jedi - ako bezny normalny klient sa pridavam k Vasmu nazoru. Je naozaj neskutocne, co si niektori tiez turisti myslia a ti patkorunovi nielen ze uplne zbytocne buzeruju vsetkych naokolo ale ucinne lezu na nervy nielen hotelovemu personalu a nicia predstavy o Slovensku a Slovakoch v ociach domacich :? ale maju ambiciu vsetkym naokolo pokazit dovolenku :evil: .
Koho uz na dovolenke zaujimaju ich osobne mindraky a komplexy?

Medzi nemcurmi a nasincom horepopisaneho typu je jeden zakladny rozdiel: nemcur si dobre zvazi ci dostal to za co zaplatil a ak ano uziva si dovolenku a neobtazuje okolie hlupostami.
Neomaleny tiez turista je schopny otravit pobyt aj inym narodnostiam, ak nedajboze ovlada dar komunikacie (aj pantonima moze byt znicujuca) :?
Ja osobne ked zbadam obdobnych typkov - miznem a snazim sa nedat najavo ze mam nieco hocico spolocne s dotycnymi objektami nevkusneho chovania.
ceco78
Nováčik

Založený: 24 Aug 2006, 19:01

Odoslaťod EL 15 Feb 2007, 18:56

Úplne súhlasím. Asi v každom zájazde sa nájdu borci, ktorým patrí svet. Podľa mňa je to len neslušné správanie nevychovaných ľudí(tzv. buranov). Preto vo svete dokazujem svojim slušným a úctivým správaním, že Slováci sú tak isto slušný národ, ako všetci ostatní. A pre Katy píšem, že je to fakt drina robiť delegáta v zahraničí, nakoľko požiadavky a správanie klientely je niekedy až udivujúce(za tých pár korún, čo nás tá dovolenka stojí). Ja osobne z pohľadu dovolenkára som rada, že delegátku nepotrebujem, nakoľko ju beriem ako osobu, ktorá je tu pre mňa v čase najväčšej núdze. A dúfam, že taká situácia na dovolenke nenastane. Dovolenkári by si mali uvedomiť, že keď chcú služby na úrovni, tak by si za tú úroveň mali aj zaplaťiť. Ja za sumu, ktorú zaplatím, požadujem iba to, čo mi cestovka zaručuje v cenníku pod slovami:"cena zahŕňa". A tam je väčšinou napísané: ubytovanie, doprava, služby delegáta a poistenie proti insolventnosti. A preto zázraky nečakám. A na porovnanie: 5-dňová dovolenka (lyžovačka)v Tatrách pre 1 osobu stojí ak sa uskromním cca 10.000,-Sk(ubytovanie v penzióne,strava, doprava,vleky), 14-dňová dovolenka pri mori bez uskromňovania cca13.000,-Sk(ubytovanie v štúdiu, strava, doprava a dajaké fakult. výlety). Pri porovnávaní cien tuzemských zájazdov so zájazdami do zahraničia k moru konštatujem, že chodíme do zahraničia na veľmi lacné dovolenky.
EL
Cestovateľ

Založený: 07 Sep 2006, 18:52

Odoslaťod kobra 24 Mar 2007, 15:32

radox1 napísal:My letime s Kartagom 14.09 do hotela Aqua blue resort a mam obavy aby nam nezmenili hotel co je beznou praktikou tejto cestoky tak preto uvitam info o tomto hoteli ci aj vam sa to stalo v minulosti.Neverim ze je to len zo strany hotela ,je to podla mna aj vypocitavost cest.kancelarii.Boli pripady ked boli premiestnene cele turnusy.

Kartago vymiena hotely jedna radost. Moja osobna skusenost z Egypta 2 sezony dozadu.
kobra
Nováčik

Založený: 23 Mar 2007, 13:13

Odoslaťod radox1 27 Mar 2007, 17:00

popis blissie prosim
radox1
Dovolenkár

Založený: 05 Feb 2007, 11:46

Odoslaťod kobra 01 Apr 2007, 16:42

radox1 napísal:popis blissie prosim

Az na letisku v Hurgade cca o 02,00 hod sme sa dozvedeli zmenu hotela, namiesto centra Hurgady (kvoli nakupom a arabskej atmosfere) nas dali do Makadi Bay, kde z egyptskej atmosfery nezazijes nic. S 6-rocnym dietatom, ktore Ti zaspava na kufroch nevyhadas nic a musis sa podriadit. Ked sme odmietali zmenu hotela a boli sme uz posledni, ktori odmietali nastupit do autobusov a akceptovat zmenu hotela (zaroven aj podstatnu zmenu miesta pobytu), nakoniec sme kvoli dietatu podlahli. O zmene destinacie aj hotela musela CK Kartago vediet uz pred odletom. Keby nam to povedali na letisku, urcite by sme uvazovali este v BA o tom, ci na dovolenku nastupime alebo nie. Totalne neseriozny pristup, arogantne vyzbieran ie "baksisneho", ktore som odmietal zaplatit, arogantny pristup delegatov (vystriedali sa za pobyt aspon traja). Nikdy viac Kartago. Neodporucam. Reklamacia - na dlhe lakte (vsak to mnohi poznate).
Howgh
kobra
Nováčik

Založený: 23 Mar 2007, 13:13

Re: Dostali ste hotel, ktorý ste si objednali?

Odoslaťod petra19921 04 Mar 2009, 16:39

vacsina cestoviek bohuzial neoznami zmenu hotela uz na slovensku z ejdineho prosteho dovodu-klienti by enc hceli nastupit...a to je myslim celkom logicke...ja som bola s kartagom tam sa mi este enstalo zeby vymenili....zato azur...s tym bohuzial hej a bola to velmi neprijemna vymena ked sme sa ocitli v hoteli ktory ma o hv menej ako povodny bolo tam zopar rusov,inak ludoprazdny,malicky bazenik jeden,pristup do mora po comsi betonovom,vyprahnute bary...no hroza...ale dovolenku sme si uzili :) slnko a more totiz boli aj tam :)
Obrázok používateľa
petra19921
Dovolenkár

Založený: 17 Mar 2007, 14:13

Re: Dostali ste hotel, ktorý ste si objednali?

Odoslaťod janik 04 Mar 2009, 19:05

Nam sa stalo pred dvoma rokmi, ze nam Kartago v marci oznamilo, ze nami v januari objednany hotel nie je k dispozicii. Dali nam na vyber dva ine, podla nich lepsie, ale nakoniec sme sa rozhodli zrusit zajazd a isli sme s inou cestovkou. Bolo to sice nemile, ale asponze nam to dali vediet relativne vcas a bez problemov nam vratili celu sumu. Takze sa zachovali na nase pomery celkom seriozne. Nesuhlasim vsak s Katy, ze klient by mal byt spokojny, ked mu cestovka ponukne ako alternativu rovnako dobry alebo dokonca lepsi hotel (ako spomina, ze namiesto 3* dostali 5* a neboli spokojni). Ani ja by som nebola, pretoze nehladam hotel podla hviezdiciek, ale podla jeho vzdialenosti od plaze a predovsetkym typu plaze. Cize radsej budem v 2* priamo na piesocnatej plazi ako v 5* deluxe 500 m od kamienkovej plaze. A myslim, ze kazdy ma tie "svoje" kriteria, ktore sa hviezdickami uplne vyjadrit nedaju.
JANIK
Obrázok používateľa
janik
Mega Cestovateľ

Založený: 28 Jún 2007, 12:39

Predchádzajúca

Naspäť na CK - Hotely a destinácie

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.