hotely v Turecku

Vaše skúsenosti a zážitky so službami a kvalitou ponúkaných zájazdov konkrétnych CK

Moderátor: AJKA

hotely v Turecku

Odoslaťod sibell 26 Jan 2007, 14:04

Ahojte vsetci, chcem sa spytat, ake mate skusenosti s hotelmi a delegatmi, pripadne animatormi v Turecku, v Alanyi. Chceli by sme tam v lete ist na dovolenku, tak sa teraz rozhodujeme ci ist alebo nie alebo ci si mame vybrat nejake ine miesto radsej.
Pripadne vas poprosim o odporucanie nejakeho hotela, ci cestovky.
Dakujeeeeeem :D
sibell
Nováčik

Založený: 26 Jan 2007, 14:00

Re: hotely v Turecku

Odoslaťod Muchotrafka 26 Jan 2007, 16:31

Ja som bola minuly rok v hoteli Club Banana v Alanyii. Tento rok uz ale v ponuke nie je, ale nevadi, napisem aspon o plazi. Plaz je sice pieskova, ale vstup do mora je velmi strmy, su tam velke kamene alebo vyliate betonove platne, hned pri brehu je voda po pas. V stredisku Alanya su postavene mola, bud su drevene alebo betonove a po schodikoch sa zide do mora (hned je tam hlboka voda, co ja viem dva metre a viacej). Co sa tyka stravy, tak vacsinou je tam all inclusive. Co viem, tak velmi slaba strava je v hoteli Kleopatra Life. Tak isto sa ludia minuly rok stazovali na hotel Saritas, ktory je strasne daleko od "centra". Nas hotel Banana bol zhruba 40 minut chodze a Saritas je este hodne dalej.Na vyletoch sme boli iba na Pamukale, frajer bola aj na raftingu a sami sme isli na hrad (premava kazdu hodinu autobus od mesity, stoji priamo na hrade). Nie su tam ziadne expozicie, len ruiny, tam je tak na pol hodinku poobzerat, posediet si v tieni a ist prec, ale je odtial nadherny vyhlad na more aj na letovisko. Delegat v nasom hoteli nebyval, ale bol tam zhruba 2 x za tyzden, cez neho sme si aj kupovali fakultativne vylety.
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Založený: 01 Aug 2006, 11:00

Odoslaťod sibell 26 Jan 2007, 22:24

no dakujem za info, pozerala som aj Saritas, takze radsej nie? Ved uvidime, my sme rozmyslali ist cez TipTravel, ale este nie sme rozhodnuti. Ale chceli by sme ist niekam, kde by boli aj dobre animacie. Nech je aj zabava. :-)
sibell
Nováčik

Založený: 26 Jan 2007, 14:00

Odoslaťod Zuzka 26 Jan 2007, 22:37

Saritas a Tip Travel :cry: Horsia kombinacia uz nemoze byt. Poobzeraj sa po lepsej CK a lepsom hoteli, aby si po dovolenke nelutovala zbytocne vyhodene peniaze. Ked si das do vyhladavaca nazov hotela ci nazov CK, zistis dovod.
Zuzka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:08

Odoslaťod Muchotrafka 27 Jan 2007, 09:05

Ludia, co boli so mnou na zajazde minuly rok a byvali v Saritase, tak povedali, ze nikdy viac. Ako on vyzera fajn na fotkach, ze jedla bolo sice dost, ale furt to iste a je velmi daleko od "centra" (schvalnem tam davam uvodzovky, lebo to je vlastne len par ulic s obchodmi, pristav a tak :)))), peso tam neprejdes ani za 2 hodiny, treba ist autobusom, ktory je vacsinou totalne natrieskany. Ja som bola tiez s TipTravelom, ale nemozem povedat nic zle. Turci su trosku "pomalsi", vsetko im trva a su na nas vkus mozno az prilis hlucni a "spinavi". Co sa tyka nakupov, tak zlato vychazdalo drahsie ako u nas a kozenne veci tiez, ja viem, ze treba zjednavat. Vacsina hotelov nema vlastnu plaz, okrem tych luxusnych, cize je tam clovek odkazany na "verejne" plaze s tym, ze slnecniky a lehatka sa platia (tam kde je to tak, tak je tam cisto, staraju sa o to, ziadne rozlamane lehatka).
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Založený: 01 Aug 2006, 11:00

Odoslaťod adrianas 24 Máj 2007, 08:27

Bola som v Turecku,časť Kemer hotel Rose Resort koncom augusta 2006. Komplex pozostáva zo štyroch hotelov,tak si zistíte ,kde vás presne ubytujú .Dva hotely sú z výhľadom na more a dva sú za hlavnou cestou,dokonca v jednom nieje ani jedáleň.My sme bývali v štvor -hviezdičkovom,ale výhľad na more sme nemali.Z vedľajšie hotela tam chodili jesť. Vyzeralo to ako vo vývarovni. Neponahľajte sa na jedlo je ho dostato ,stačí prísť aj o hodinu neskôr.Dostatok jedla a pitia je po celý deň aj na pláži. Každý má lehátko a slnečník,more je čisté je tam aj dostatok priestoru pre deti/bazény +tobogány/Pripravte sa ,že všade sú rusi ,ktorí netrpia biedou a neuveritelne dvihli ceny.V meste je všetko aj niekoľko-násobne drahšie ,ako na Slovensku.Fakultatívne výlety si kúpte v meste/ je to od hotela 15 min.kľudnej chôdze/ stoja pre 4.členú rodinu toľko ako vám ponúkne delegátka pre jedného.V skutočnosti to delgátka potom objená v meste ,a vy si pripadáte ,ako idiot.Celkový dojem ,po odstupe času a bez emócií je ,že za tie prachy tam viac nepôjdem . V hoteli sme boli ,len 8 slov.rodín,inak celý bol preplnený rusmi, izbu za 11 dní upratali len raz. Ak som chcela vymeniť ručníky ,tak ma to stálo čas,nervy aj doláre.
adrianas
Dovolenkár

Založený: 23 Máj 2007, 14:15

oblast kemer

Odoslaťod objektivny 24 Máj 2007, 12:02

na tomto fore
http://www.dovolenky.com/forum/viewtopi ... sc&start=0

kika v svojich prispevkoch vystihla podstatu veci: oblast kemeru je uzasna, ibaze velmi dolezita je volba konkretneho miesta a volba spravneho hotela
objektivny
Nováčik

Založený: 06 Mar 2007, 15:56

Odoslaťod katy 24 Máj 2007, 12:15

Adrianas, aj ja som bola v tomto hotely minulý rok, ale v inom termíne.
Moje dojmy sú podobné tým tvojim, aj ja som si povedala 1x stačilo!
Za tie peniaze sa dá vybrať určite aj hotel na inej úrovni!!!

Len by som ešte doplnila k tej strave - nám napr. na raňajky nedopĺňali, kto si chcel pospať - mal smolu!!! Ale zase pri all incl. nám to až tak nevadilo.
katy
Dovolenkár

Založený: 21 Apr 2007, 22:07

Odoslaťod murko603 27 Jún 2007, 13:41

Chcela by som sa opýtať na komplex hotelov Rose Resort. Ideme tam v auguste aj s manželom a 5 - ročnou dcérkou. Je o nich písané v hádankách. Ak niekto vie o nich niečo viac, bola by som rada keby dal vedieť. Môže to byť aj na súkromný mail. Ďakujem.
murko603
Dovolenkár

Založený: 27 Jún 2007, 13:37

Naspäť na CK - Hotely a destinácie

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.