O-Tours (OTTAR Tours)

Vaše otázky a skúsenosti s konkrétnymi CK

Moderátori: AJKA, Zuzana

Re: O-Tours (OTTAR Tours)

Odoslaťod O-Tours SK 22 Júl 2010, 19:31

Vážený "modeor" ďakujeme za privítanie O-Tours na diskusnom fóre, je to od Vás milé. Snažíme sa nielen proklamovať otvorenosť voči klientom, ale aj otvorenosť realizovať v praxi, ako ste správne poznamenali, nevytvárame žiadne falošné profily, to je slabosť tých, ktorí potrebujú niečo zakrývať. Ak je to potrebné, radi diskutujeme o zadaných otázkach, aj keď nám niektoré príspevky pripadajú ako vykonštruované práve falošným profilom niektorých konkurenčných CK. My v teame O-Tours vnímame trh ako ponuku pre potencionálneho klienta a napokon klient je ten, ktorý si vyberá. Podľa akých kritérií vie len on sám... a to je dobre. A či je to materská spoločnosť v Čechách alebo naša organizačná zložka na Slovensku, vystupujeme vždy rovnako otvorene na všetkých diskusných fórach (Orbion.CZ i Nadovolenke.SK,...). Pokiaľ urobíme chybu, vieme si ju verejne priznať, pokiaľ uspokojíme predstavy klientov je radosť aj na našej strane. A klienti to naozaj vedia ohodnotiť (napr.: http://egypt.orbion.cz/diskuse/ottar-tours-10908/). Ešte raz vďaka za privítanie. Vážime si to.
Obrázok používateľa
O-Tours SK
Nováčik

Založený: 21 Júl 2010, 11:02

Odoslaťod mandarinka 22 Júl 2010, 20:28

Mam pocit, ze sa zrejme vo vasej kancelarii v blizkej buducnosti objavim osobne..
Ste na Hrncirikovej v tej budove co presla rekonstrukciou a je v nej aj kaviaren?
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Odoslaťod O-Tours SK 22 Júl 2010, 22:01

Dobrý, aj keď neskorý večer Vám prajem "mandarinka", bude mi potešením, keď sa osobne stretneme a v kancelárii O-Tours v Partizánskom. Myslím, že asi viete presne, kde sídlime na Hrnčírikovej ulici, jasné, je to tá zrekonštruovaná budova, žiaľ kaviareň tam už nie je, je tam momentálne Očná optika. Pokiaľ by ste chceli vedieť presne, máte možnosť sa na Facebooku prihlásiť za priateľku "O-Tours Cestovná Kancelária" (pod týmto menom nás aj vyhľadáte), nájdete potom na stránke aj fotografie z nášho priestoru. Naša prevádzka je PO-PI vždy od 09:00 do 17:00, v prípade, že nás nezastihnete ja na dverách (Otváracie hodiny) mobilné číslo, na ktoré môžete zavolať a hneď sa dostavím, pokiaľ nebudem práve na obchodnom rokovaní. Taktiež, keby ste boli v Partizánskom mimo otváracích hodín cez víkend, nie je problém rovnakým spôsobom ma ohlásiť a dokážeme sa stretnúť.
Obrázok používateľa
O-Tours SK
Nováčik

S OTTAR Tours (O-Tours) na dovolenke v Egypte

Odoslaťod O-Tours SK 26 Aug 2010, 10:46

V tejto téme chceme dať priestor klientom O-Tours Slovensko, aby sa podelili spoločne o poznatky zo svojej dovolenky s čitateľmi fóra nadovolenke.sk
Obrázok používateľa
O-Tours SK
Nováčik

Re: S OTTAR Tours (O-Tours) na dovolenke v Egypte

Odoslaťod Turista 26 Aug 2010, 11:03

Táto téma tu už je. Pozri:
viewtopic.php?f=44&t=4865
Turista
Mega Cestovateľ

Založený: 07 Dec 2006, 14:53

Odoslaťod Jozef B. 07 Okt 2010, 15:01

Dobrý deň prajem. Chceli by sme vyjadriť svoje dojmy z dovolenky v Hurghade, hotel Beach Albatros Resort s cestovnou kanceláriou OTTAR Tours Slovensko (O-Tours). Prepáčte, že naše rodinné vyjadrenia nebude dlhé, no niekedy aj menej slov znamená viac.
Naša spolupráca s vašou cestovkou O-Tours Slovensko bola od prvého kontaktu na špičkovej úrovni, no ani ďaľšie kroky v ničom nezaostávali, od prvého dojmu. Organizácia celého pobytu znesie najvyššie kritéria, od príchodu na letisko v Bratislave, cez Hurgadu a prílet do Bratislavy. Samotný pobyt prekročil naše očakávanie. Som presvedčený, že si odvádzate prácu na vysokej úrovni. Pri vašom eláne a precíznosti má vaša cestovka do budúcnosti veľkú perspektívu.
Určite vaše služby v budúcnosti využijeme a odporučíme aj ľuďom v našom okolí.
Ostávam s pozdravom rodina Jozefa Bobrovského, Orava, Slovensko.
Jozef B.
Nováčik

Založený: 07 Okt 2010, 14:53

Odoslaťod mita9 07 Okt 2010, 15:21

prosim vas, vidim ze ste z Oravy. ja som z RK. ako ste prosim vas riesili rezervaciu zajazdu a papierovacky okolo toho? je mi jasne ze zajazd zaplatim cez ucet? a zvysok prosim vas?
mita9
Dovolenkár

Založený: 19 Jún 2009, 10:08

Odoslaťod mandarinka 07 Okt 2010, 17:17

Myslim ze treba sa obratit priamo na tuto CK, p. Talár ti urcite vsetko rad vysvetli a poda ti obsiahle info. Presne tak ako mne, ked som sa zastavila minule v ich kancelarii...

Mozem vas ubezpecit, ze tento pan vam urcite poda detailne info na kazdu otazku, tak ako mne,aj ked ja som zavitaĺa tam len zo zvedavosti, nemala som ziadny konkretny zaujem o ziadny ich produkt..
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod mita9 07 Okt 2010, 17:44

mandarinka isli by ste cez ich CK?
mita9
Dovolenkár

Založený: 19 Jún 2009, 10:08

Odoslaťod hudba 07 Okt 2010, 21:29

Ja som tiež bola osobne v kancelárii O-Tours v Partizánskom a na dovolenku s touto cestovkou by som šla. Čakám na nový katalóg.
hudba
Dovolenkár

Založený: 13 Júl 2009, 16:05

Odoslaťod O-Tours SK 08 Okt 2010, 13:42

Vážená mita9, myslím, že už sme si vymenili poznatky po e-maily. Ešte dotiahneme systém úhrady silvestrovského pobytu a ak Vám bude naša ponuka a servis vyhovovať, budeme radi ak sa rozhodnete pre O-Tours Slovensko. :D

Sme (O-Tours SK) novodobým typom cestovnej kancelárie - tzv. online kancelária - čo je vo svete bežný jav. Všetky náležitosti ohľadom záujmu o pobyt, cez zaslanie cenovej ponuky, následne cestovnej zmluvy, úhrad, pokynov k odletu,...realizujeme e-mailom a bezhotovostným peňažným stykom....až po osobné stretnutie na letisku, kde pre Vás realizujeme špeciálny servis pred odletom, ku ktorému si z domu beriete len cestovné doklady, všetko ostatné obdržite priamo na letisku vrátanie VIP odbavenia batožín (chek-in,...)... to je náš odlišný manuál pre klientov, ako je na Slovensku, v cestovných kanceláriách, zvykom.
Rovnako tomu bolo nielen u rodiny pána Jozefa Bobrovského z Oravy, ale u všetkých klientov, ktorí nás poctili svojou dôverou za dobu našej existencie na Slovensku, a ktorí sa radi s nami zúčastnia ďalších pobytov.

P.S.: Ďakujem za milú návštevu sympatických dám- cestovateliek - mandarinky a hudby - v kancelárii O-Tours Slovensko v Partizánskom, bolo to veľmi príjemné stretnutie a bolo mi cťou Vás poznať.
Obrázok používateľa
O-Tours SK
Nováčik

Odoslaťod mandarinka 08 Okt 2010, 14:58

mita9 napísal:mandarinka isli by ste cez ich CK?

urcite ano, bez najmenšich obav..
Zvazujem dovolenku v Egypte v jarnych mesiacoch zez tuto CK, maju trochu iny pristup ku klientom, na aký su nasinci zvyklí.
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod jaja1 08 Okt 2010, 20:18

vymazany
Naposledy upravil jaja1 dňa 03 Nov 2010, 13:59, celkovo upravené 1 krát.
jaja1
Cestovateľ

Založený: 17 Jan 2007, 08:07

Odoslaťod O-Tours SK 09 Okt 2010, 12:37

jaja1 napísal: Tento vypocet ceny som si dala urobit este v septembri a este stale tam na april nezmenili vek deti, hoci uz presiel takmer mesiac od mojej otazky ohladne dovolenky. Nemam rada taketo jednanie, lebo ked si u nich vypocitam pobyt na cca 2350 a oni mi tem isty pobyt ponúknu za 2650 tak je to uz dost velky rozdiel a zacnem uvazovat, ci je ta cestovka naozaj taka dobra...

Vážená jaja1, ako jedna z prvých cestovných kancelárií sme zverejnili pobyty pre klientov na zimné obdobie, ktoré začína v našej CK O-Tours od 01.11.2010 a končí 30.04.2011, už v mesiaci september 2010. Hlavne pre pohodlnú orientáciu sa našich klientov pri výbere pobytu na dané zimné obdobie. Keďže od septembra do konca októbra dobieha ešte pobytové obdobie letnej sezóny, kde boli vyrokované podmienky pre deti do 14 rokov, systém uvádza aj deti do 14 rokov, rovnako ako deti do 12 rokov pre zimnú sezónu. Bolo by neseriózne na dobeh letnej sezóny stanoviť v rezervačnej tabuľke len deti do 12 rokov, pretože toto by bolo zavádzanie klientov. Preto sme pod rezervačným protokolom uviedli formuláciu: "Celková cena je díky velkému množství slev a výhod, které nabízíme, pouze orientační. Po odeslání rezervace Vás budeme z O-Tours kontaktovat, abychom si zadané údaje upřesnili." Myslím, že správne ste využili túto formulku a osobne mailom sme Vás informovali o nových podmienkach týkajúcich sa detí na zimnú sezónu, kde zo strany hotelov došlo k novým úpravám vo výške veku detí, ktoré egyptská strana akceptuje ako bezplatne na pobyt a stravovanie all inclusive. Teda na zimnú sezónu sú to deti do 12 rokov. Vážená jaja1 pre objektívnosť voči klientom dobiehajúcej letnej sezóny, náš software vypustí riadok o deťoch do 14 rokov do 31.10.2010 po polnoci a zostanú v rezervačnom formulári iba deti do 12 rokov. Myslím si, že toto je seriózny prístup z našej strany ku klientom letnej i zimnej sezóny a nemám pocit o zavádzaní klientov, keďže aj vo Vašom prípade ste dostali relevantnú odpoveď obratom s upozornením na daný fakt zimnej sezóny vo vzťahu k výške veku detí. Myslím si, že sme k Vašej mailovej náležitosti pristupovali veľmi objektívne s dávkou všetkých relevantných informácií. Nech sa páči, rozhodnutie klienta je jeho slobodným a dobrovoľným rozhodnutím a náš vysvetľujúci e-mail Vás k ničomu, vo vzťahu k našej CK O-Tours, nezaväzuje. Máte právo si vybrať z ponuky akejkoľvek cestovnej kancelárie slobodne a dobrovoľne a ako píšete aj z ponuky CK, ktorá Vám ponúka "2 deti all inclusive zadarmo". :shock: Prajem Vám príjemné dni a úspešnú ruku pri výbere dovolenky.
Obrázok používateľa
O-Tours SK
Nováčik

Odoslaťod Turista 04 Jan 2012, 10:34

Frima preršila činnosť CK.
Prevzate zo stránok českého Orbionu:

Re: Ottar tours Milka-O-Tours 03.01.2012 19:32

Dobrý večer, není to krach,zatím...jak jsem naznačila na FB, společníci si přerozdělili podíly ve firmě a nás, kdo jsme pro O-Tours pracovali, nás obelhali...dluží nám mzdy, přesto, že jsme pracovaly a vydělávaly a to není všechno. Jediné, co jsme s holkami stihli, bylo vrátit všechny vybrané zálohy klientům, abychom se aspoň my zachovaly čestně. Je mi to líto, ale co se dá dělat, nehodlám se podílet na nečestných praktikách těch, kdo chtějí O-Tours koupit. Děkuji všem za podporu, kterou jste nám vyjadřovali po dobu naší existence, i za kritiku, která nás motivovala. Všem přeji hodně krásných dovolených
Turista
Mega Cestovateľ

Založený: 07 Dec 2006, 14:53

Predchádzajúca

Naspäť na CK - Informácie a otázky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.