Hitparada Cestoviek !!!

Vaše otázky a skúsenosti s konkrétnymi CK

Moderátori: AJKA, Zuzana

TOP CK 2008 S ktorou CK ste spokojný ?

Aeolus
4
4%
ATour
2
2%
AlfaTravel
4
4%
Azur Reizen
4
4%
Best Reisen
3
3%
Cedok
3
3%
Fifo
4
4%
Firo Tour
3
3%
Fisher
3
3%
Globtour
4
4%
Hechter Slovakia
3
3%
Horizon Travel
1
1%
Hydrotour
5
5%
JazzWelt
4
4%
Kartago Tours
5
5%
Koala Tour
6
6%
Leonardo
2
2%
Medina Tours s.r.o.
6
6%
Pegas Tour
2
2%
Satur
3
3%
Seneca Tours
3
3%
Solvex
3
3%
Sunny Days
2
2%
Take Off
3
3%
Terra Travel
3
3%
Tiptour
3
3%
TipTravel
4
4%
TUI Reisen
4
4%
Turancar
5
5%
Ruefa Reisen
3
3%

Celkový počet hlasov : 104

Re: Hitparada Cestoviek !!!

Odoslaťod Olinka 16 Sep 2008, 19:20

[quote="vojto"]1. V ktorej krajine ste v tomto roku dovolenkovali? - Chorvátsko
2. Uveďte konkrétne miesto tohtoročnej dovolenky: Podgora
3. Napíšte CK s ktorou ste boli na dovolenke a ako ste boli s ňou spokojný: CK Koala tours - už po štvrtý krát. Je to CK, od ktorej viem, čo môžem očakávať, i keď ich služby nie sú vždy stopercentné. Ale ponúkajú to, o čo mám záujem a využívam ich pomerne dobré zľavy FM. Dovolenka splnila moje očakávania, pretože Podgora je krásna a čisté more, tienisté pláže, zaujímavé okolie je to, čo mi na dovolenke v tejto destinácii veľmi vyhovuje. Keďže v Podgore som bola prvýkrát, milo ma prekvapilo jej okolie - niektoré vychádzky som si nechala "nabudúce" a do Podgory sa ešte vrátim :?: Všetko sa stihnúť nedalo a ešte som chcela toho toľko vidieť.... Hotel Mediteran je síce z tých jednoduchších, ale pekne osadených do zelene. Je blízko centra, takže všetko je tu poruke. Promenáda pekná, večer mestečko žije kultúrnymi vystúpeniami, fantastickí zmrzlinári, úžasné západy Slnka... Na tejto dovolenke ma milo prekvapili ešte dva fakty: čašníci a lodný výlet. Čašníci boli síce už v (pred)dôchodkovom veku, ale veľmi milí, vždy prehodili pár slov - boli skrátka "naši". Dokonca sa pri poslednej večeri s nami rozlúčili. Dojem kazila iba mladá recepčná, ktorá nikdy nesedela na svojom mieste. Výlet bol najlacnejší z tých, čo som absolvovala, ale najvydarenejší: navštívili sme Vrbosku (aj tam ešte musím ísť) a Bol na Brači. Za menej peňazí sme toho videli oveľa viac, ako v predchádzajúcich sezónach.
4. Zhodovala sa realita s ponukou v katalógu a informáciami v CK? Vsetko sa zhodovalo s popisom v katalogu? - Katalóg čítam skôr medzi riadkami a o obrázkoch viem, že sú staré aj desať rokov. Skôr sledujem minirecenzie a reakcie iných dovolenkárov, prípadne známych. Nikdy by som nešla tam, kde by som o tom mieste nič nevedela a iba čo by mi to odporučili v CK. Oni totiž o mojich predstavách nevedia nič a potrebujú predať. Kupovala som už tak LM a keď mi ponúkli s výhodnými zľavami isté destinácie, odnechcelo sa mi cestovať kamkoľvek. Radšej som zaplatila plnú cenu a išla som tam, kam som si vysnívala. A stálo to zato! Tohtoročná dovolenka zodpovedala cene i mojim nárokom.
5. Služby delegáta CK, aké boli? - Ivanu poznám už z predminulej dovolenky. Pôsobí skúsene, je ochotná, má prehľad, vie poradiť, na recepcii bola prítomná každý deň. Poznala svojich klientov, vždy sa im pozdravila, prihovorila. Mladšia Dominika sa len zaúčala, ale svoju úlohu brala vážne. Zaslúžia si obe pochvalu. Zatiaľ som s delegátmi Koaly mala len tie najlepšie skúsenosti: napr. v minulosti p. Staňo vo Vodiciach, Nela v gréckych Sarti. Aj to je dôvod, prečo si vyberám Koalu: delegáti, ktorým niet čo vytknúť.
Na dopravu sa nepýtate. Tam by som mala viac výčitiek. Ale zatiaľ sme vždy došli. Našťastie!
Olinka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod laurinka38 19 Sep 2008, 14:06

Tento rok sme boli s CK MIREKS z Košíc na dovolenke v Kitene.
Cesta lietadlom za 1,20 hod. nemala chybu, ubytovanie v hoteli Lagúna super, pláže čisté, starostlivosť delegáta príkladná, dá sa dobre a lacno najesť - takže všetko na jedničku. Oddýchli sme si a čakáme na budúce leto. Viete kde pôjdeme znovu? Samozrejme KITEN a s tou istou cestovkou. Bolo nám totiž fajn.
laurinka38
Mega Cestovateľ

Odoslaťod laurinka38 19 Sep 2008, 14:09

Milá Mandarínka, prečo v Tvojom zozname na hodnotenie cestoviek nie je aj CK MIREKS? Doplň ju prosím.
laurinka38
Mega Cestovateľ

Odoslaťod destroyer 26 Sep 2008, 11:31

1. Chorvátsko (júl) , Bulharsko (august).
2. Chorvátsko - ostrov Pag,mestečko Gajac. Bulharsko - Primorsko.
3. Bez cestovky obidve dovolenky.Mam vacsinou dobre skusenosti s CK z minulych rokov ale niet nad dovolenku ako som zazil tentorok - ziadne casove obmedzenia (ked sa mi paci v danom stredisku,viem si aj po skonceni terminu najst este nejake ine ubytovanie),som pánom svojho času.
Ked je clovek trocha sikovny a ma aj stastie na lacne letenky a ubytovanie si vybavi cez net - dovolenka ho vyjde o poznanie lacnejsie a najma pohodlnejsie ako ponukaju mnohe cestovky. :wink:
4. Kedze sme si nevyberali z katalogu ziadnej CK realita zodpovedala tomu co sme si pozistovali na nete,takze ziadne neprijemne prekvapenia na nas necakali.
5. Sluzby delegatov sme nevyuzivali na kolko sme neboli cez CK.
destroyer
Nováčik

Založený: 22 Mar 2007, 21:53

Odoslaťod mandarinka 30 Sep 2008, 19:04

laurinka38 napísal:Milá Mandarínka, prečo v Tvojom zozname na hodnotenie cestoviek nie je aj CK MIREKS? Doplň ju prosím.

Laurinka toto je v kompetencii administratora- cize AJKY a MODEORA.

Dakujem za pochopenie,
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Odoslaťod viera michalcova 27 Okt 2008, 10:20

1. - egypt
2. - hurghada - steigenbergeral dau beach hotel
3. - TAKE OFF - s pristupom tejto ck sme boli viac nez spokojny a ostavame jej nadalej verni pre nas je jednicka!!!!
4. - realita ovela lepsia ako sme ocakavali super!
5. - delegatka ELENKA skutocne mila ochotna pomoct hoci nebolo treba k dispozicii 24 hodin nase zlaticko!

ck take off vie plnit sny klientom velka vdaka!!!! :lol: :lol: :lol:
viera michalcova
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Vladimíra Hrdá 08 Jan 2009, 09:58

Možno niekomu pomôže aj hodnotenie poznávacieho zájazdu takže:
1. Francúzsko
2. Paríž - mesto snov
3. SATUR
4. Program, ktorý bol v katalógu bol trochu upravený vzhľadom na počasie a situáciu v parížškych uliciach (zápchy), ale bol splnený celý a ešte niečo navyše. Ubytovanie jednoduché, ale čisté, raňajky - stačilo raz upozorniť, aby doplnili pečivo a ostatné veci a potom toho bolo až až a všetko veľmi chutné.
5. Sprievodca - pán Hikl - lepšieho sprievodcu si neviem predstaviť, vedel o všetkom zaujímavo porozprávať a bol ochotný ukázať aj to, čo v programe nebolo.
Vladimíra Hrdá
Cestovateľ

Založený: 14 Apr 2008, 09:48

Odoslaťod Pavol01 08 Jan 2009, 10:21

Chcel by som sa spýtať aké máte skúsenosti s cestovnou kanceláriou ALEXTOUR. Pred dvoma rokmi sme boli s nimi na Korfu, boli sme spokojní. V apartmáne bola izba skromná, ale dobre vybavená (kuchynka s chladničkou). Tento rok by sme chceli s touto cestovkou skúsiť dovolenku a ALEXTOUR na Krétu v niektorom lacnejšom hoteli, napr. Armava.
Pavol01
Mega Cestovateľ

Odoslaťod mandarinka 08 Jan 2009, 11:22

Pavol diskusiu o tejto CK najdes tu:
viewtopic.php?f=45&t=1271&p=7734&hilit=alex#p7734
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Odoslaťod tonoka 08 Jan 2009, 12:10

1. V ktorej krajine ste v tomto roku dovolenkovali? Turecko
2. Uveďte konkrétne miesto tohtoročnej dovolenky: Kizilagac - Iberotel Serra Palace
3. Napíšte CK s ktorou ste boli na dovolenke a ako ste boli s ňou spokojný: Tip Travel - max. spokojnosť
4. Zhodovala sa realita s ponukou v katalógu a informáciami v CK? úplne zhodovala
5. Služby delegáta CK, aké boli?
Maximálna spokojnosť,dostupnosť, program, všetko o.k.
Navyše mali sme zdravotný problém s dieťaťom (3 dni v nemocnici) všetko bolo zabezpečené delegátom CK prvotriedne. Ešte raz vďaka.
tonoka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod MarekSNV 04 Feb 2009, 21:51

No ako každoročne to bolo Grécko

1. 2008 - CK Turancar ostrov Thassos - Limenaria študia Katerina
2. 2006 - CK Ezotour - Olympic Beach
3. 2007 - CK Hechter - Vrasna Beach apartmany Delfin
2005 - CK Koala - Sarty študia Stelisa

Ubytovanie bolo najkrajšie vo Vrasnej apartmány Delfin, krajšie ako v katalógu.
CK asi Turancar, potom Ezotour nemal som s nimi žiaden problém delegáti stále po ruke keď niečo trebalo hneď sa to riešilo.
CK Koala dobra cestovka , ale šoferi ..... katastrofa
MarekSNV
Nováčik

Založený: 25 Aug 2008, 16:56

Odoslaťod andres 11 Feb 2009, 13:06

1. Egypt
2. Hurghada
3. vybrali sme si z ponuky int lastminute, v skutočnost ten zájazd ponúkala CK Azur reizen
4. katalóg sa zhodoval, aj opis
5. delegátka ? keď sa dozvedela, že chodíme do egypta pravidelne, len meníme hotely a strediská hneď nás upozornila, že nemôžeme ubytko porovnávať, a vlastne sa ani nepretrhla, povedala, čo si máme ako zariadiť (napr. predĺženie izby, končili sme o 12,00 a odlietali o 3,00) a to bola jej celá starostlivosť, podľa mňa tú izbu mala zariadiť ona, dokonca nám aj zle povedala sumu za predĺženie
andres
Dovolenkár

Založený: 10 Feb 2009, 23:31

Odoslaťod Slavka V 16 Feb 2009, 14:47

1. Tunisko MAhdia Jul 2008
2. Hotel Thapsus, zodpovedal ponoke katalogu, boli sme milo prekvapeni, zodpovedal 3*, jedlo bolo fajn, plaz krasna a cista a aj more bolo nadherne
3. CK kartago - trochu meskal let, ale za to CK nemohla, mohli by este zabezpecovat aj transfer na letisko, kedze maju len let. dovolenky
4. Pobyt zodpovedal ponuke katalogu, izby boli fajn ( aspon ta co sme mali my ), na 3* spokojnost.
5. Delgat bol super, vsetko vysvetlil aj miestne obycaje:)) bol to tunisan, ale asi momentalne zijuci v Cechach, takze spokojnost
Slavka
Obrázok používateľa
Slavka V
Nováčik

Založený: 30 Jún 2008, 21:30

Odoslaťod heho 18 Mar 2009, 10:59

heho
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Baja 05 Apr 2009, 19:39

no 1.Egypt Hurghada
2. Steigenberger al dau
3. CK- promo travel... úžasná ochota, super delegát, nebol najmenší problém vybavil aj nemožné :) ešte ked sme prišli domov tak nám poslal sms či sme dobre docestovali :) a CK promo podobne, všetko tak ako povedali a ešte k tomu milý prístup :)neviem či to je náhoda ale určite aj tento rok asi skúsime promo, jej výhoda je aj to že to nie je tak masívna CK takže nás nebolo toľko a všetko išlo rýchlejšie :)
Baja
Dovolenkár

Založený: 12 Aug 2006, 14:55

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na CK - Informácie a otázky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.