CK KARTAGO TOURS

Vaše otázky a skúsenosti s konkrétnymi CK

Moderátori: AJKA, Zuzana

CK KARTAGO TOURS

Odoslaťod Zajko 11 Aug 2006, 13:37

Ahojte,

chcela by som Vám na základe mojich skúseností poradiť, aby ste si vyberali dovolenku od známych väčších CK, nakoľko teraz sa nás stal taký problém na dovolenke, že sa pokazilo lietadlo, a tak sa nám neplánovane predlzila dovolenka o jeden deň. Nakoľko sme boli v 5* hoteli, ktorý bol pomerne drahý a plný, tak miesto toho, aby nás ako to robia iné CK nechali čakať na recepcii, tak nás ubytovali na jeden deň do iného 4,5* hotela a z tohto dôvodu sme nemuseli ani minútu tráviť na recepciách. Za túto alternatívu som vďačná CK Kartago tours. Známi išli cez iné - menej známe CK a nechali ich čakať na recepcii aj 5 hodín!
Obrázok používateľa
Zajko
Dovolenkár

Založený: 09 Aug 2006, 11:36

Odoslaťod Dadulka 11 Aug 2006, 19:02

Souhlasím s tím, že je třeba vybírat větší a zkušenější ck, ne vždy jsou ale zárukou kvality. Já nemohu hodnotit ck Kartago Tours, protože jsem byla s nimi na zájezdu pouze jednou (přiznám, že jsem byla spokojená, kromě letecké společnosti Sky Europe), ale dost často jezdím se sestrou Kartága, českou Exim tours. U nás v Čechách na ni lidé dost nadávají a většinou oprávněně. Já jsem občas také byla nespokojená, ale naštěstí si umím poradit a zásadně se nenechám odbýt. Poměrně velkou zárukou kvality je ck Fischer a snad i léty prověřená ck Čedok, ta je tuším i na Slovensku :)
Obrázok používateľa
Dadulka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:56

karthágo

Odoslaťod maross 28 Aug 2006, 22:51

my sme boli tento rok s karthágo t. v tunise a tiež sme kadečo prečítali na recenziách, počuli z rozprávania a mali sme menšie obavy avšak naozaj splnili všetko čo mali a všetko klaplo ako malo- vrátane prístupu delegáta "blonďáka" Fouziho z mahdie - tentoraz ďakujem ck karthágo za vydarenú dovolenku
maross má rád more
Obrázok používateľa
maross
Mega Cestovateľ

Založený: 09 Aug 2006, 19:39

Re: karthágo

Odoslaťod Jedi99 29 Aug 2006, 00:25

maross napísal:my sme boli tento rok s karthágo t. v tunise a tiež sme kadečo prečítali na recenziách, počuli z rozprávania a mali sme menšie obavy avšak naozaj splnili všetko čo mali a všetko klaplo ako malo- vrátane prístupu delegáta "blonďáka" Fouziho z mahdie - tentoraz ďakujem ck karthágo za vydarenú dovolenku

4 x uspesne absolvovany egypt s KARTAGOM bez vacsich problemov....... aj vsetky fakultativne vylety prostrednictom kartaga,..... vratane Jeruzalema a Petry...... vsetko bolo ok...

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Aug 2006, 21:59

Re: karthágo

Odoslaťod Lillie 29 Aug 2006, 12:51

Jedi99 napísal:
maross napísal:my sme boli tento rok s karthágo t. v tunise a tiež sme kadečo prečítali na recenziách, počuli z rozprávania a mali sme menšie obavy avšak naozaj splnili všetko čo mali a všetko klaplo ako malo- vrátane prístupu delegáta "blonďáka" Fouziho z mahdie - tentoraz ďakujem ck karthágo za vydarenú dovolenku

4 x uspesne absolvovany egypt s KARTAGOM bez vacsich problemov....... aj vsetky fakultativne vylety prostrednictom kartaga,..... vratane Jeruzalema a Petry...... vsetko bolo ok...

Marek

potvrdzujem info, sme tam boli spolu xixi :D a bolo super, fakt sa na delegatom z Kartaga mozete spolahnut. Veduci delegatov v Sharme je Tarek - egyptan a teraz sme mali Lenku Vaculinovu, ktora sa o nas starala a veru aj izby poriesila. Vsetko O.K. :D
Lillie :) OW Diver
Obrázok používateľa
Lillie
Mega Cestovateľ

Založený: 29 Aug 2006, 12:04

KARTAGO

Odoslaťod Jedi99 02 Sep 2006, 11:18

Lillie napísal:
Jedi99 napísal:

Marek

potvrdzujem info, sme tam boli spolu xixi :D a bolo super, fakt sa na delegatom z Kartaga mozete spolahnut. Veduci delegatov v Sharme je Tarek - egyptan a teraz sme mali Lenku Vaculinovu, ktora sa o nas starala a veru aj izby poriesila. Vsetko O.K. :D

hura konecne sa niekto zaregistroval ;) je pravda ze na 95% z nasich 4 ciest s kartagom boli delegati fakt OK a pomohli v ramci svojich moznosti a schopnosti..... ako napr. Marta Hencova ktora s nami bola aj v Jeruzaleme........ fakt bolo super !

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Aug 2006, 21:59

Odoslaťod petra92 05 Sep 2006, 16:26

tento rok sme uz 3 krat boli s kartagom na dovolenke(predtym raz tunisko raz egypt)tentokrat opat tunisko kedze nas nesmierne ocarilo.odlety prileta-super ako mali byt.obcerstvenie na palube lietadla zdarma-to nam vobec nespominali ze je to zdarma-tak nas to velmi potesilo.hotel-ako ho hodnotili.delegat k dispoziicii.super.urcite aj nabuduce.inak odporucam hotel kheops v tunise-animacny tim bol nezabudnutelny.a navyse cenovo vyhodne hotel je po mensej rekonstrukcii jedlo dobre super.!!!!!!!!!
petra92
Mega Cestovateľ

všetko ok

Odoslaťod Ada 13 Jan 2007, 22:03

Tiež sme boli s touto cestovkou v Tunise v juni 2006 a všetko bolo v pohode
Ada
Dovolenkár

Založený: 01 Aug 2006, 17:41

Odoslaťod Miruška 13 Jan 2007, 23:47

Ja som bola v septembri 2006 v Egypte a taktiež neboli žiadne problémy. Už mi len chýba ich katalóg na leto 2007, dúfam že sa mi podarí znova dačo vybrať... :lol: :lol: :lol:
Miruška
Dovolenkár

Založený: 09 Jan 2007, 23:38

Odoslaťod petik 14 Jan 2007, 18:11

Kartago=Tunis= žiadny problém,skvelá dovolenka(jún 2006 Tunis)
Obrázok používateľa
petik
Cestovateľ

Založený: 13 Aug 2006, 18:37

Re: CK KARTAGO TOURS

Odoslaťod enav 19 Jan 2009, 23:40

Ake su Vase najnovsie skusenosti s CK Kartago Tours? My sme s nimi boli v r. 2005 na dovolenke v Tunisku- boli sme spokojni v pomere k cene. Radi by sme sa tam toto leto vratili s dvoma detmi, uvazujeme nad kupou vo first minute, ale pocula som rozne negativne informacie v suvislosti s CK. Tak mame obavy. Dakujem.
enav
Nováčik

Založený: 18 Jan 2009, 20:21

Odoslaťod Casey 26 Jún 2009, 08:46

Ahojte,boli ste už niekto v tomto roku cez CK Kartago na dovolenke?Ja mám už zakúpenú dovolenku cez túto CK do Turecka a mám trochu obavy z toho čo som tu čítala,napíšte ak niekto vie niečo viac...zároveň ide niekto do Turecka-side hotel Joy pegasos world,15.7.09-25.7.09 .....ďakujem za odpovede.
Naposledy upravil Casey dňa 29 Jún 2009, 18:25, celkovo upravené 1 krát.
Casey
Nováčik

Založený: 26 Jún 2009, 08:30

Odoslaťod bombal 26 Jún 2009, 09:05

Tunis 2003,Egypt 2004 a Grecka Kreta 2007 cez KARTAGO a žiaden problem.Bohuzial nemaju už v ponuke letne destinacie v ktorych som nebol preto využivam služby inych cestoviek. :arrow: :arrow:
Obrázok používateľa
bombal
Dovolenkár

Založený: 11 Apr 2007, 19:59

Odoslaťod Sis 26 Jún 2009, 09:15

Casey: Treba dúfať že dovolenka dopadne dobre. Známi boli cez Kartágo a nesťažovali sa. Ja idem do Turecka s Hechterom tiež 15.07. tak asi ideme spoločným lietadlom o 4.25 ráno, ale ja idem do iného hotela v Side. :D
Obrázok používateľa
Sis
Cestovateľ

Založený: 20 Feb 2009, 08:54

Odoslaťod Casey 28 Jún 2009, 08:18

Sis: Máš pravdu už len dufať že to dobre dopadne.Ja ešte nemám pokyny na odlet takže neviem kedy letíme ale je to možné aj tak ďakujem za tvoju odpoveď
Casey
Nováčik

Založený: 26 Jún 2009, 08:30

Ďalšia

Naspäť na CK - Informácie a otázky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.