Zoznamka - hladam spolucestujuceho....

Prostredníctvom tejto stránky Vám ponúkame možnosť nájsť si partnera - spolucestujúceho na strávenie príjemnej, a hlavne finančne menej náročnej dovolenky. Vo Vašich odkazoch nezabudnite uviesť predbežný termín, resp. obdobie, kedy plánujete cestovať, destináciu, prípadne Váš vek a samozrejme kontakt na Vás. Prajeme Vám veľa úspechov pri hľadaní spolucestujúceho.

Moderátori: AJKA, modeor

Zoznamka - hladam spolucestujuceho....

Odoslaťod saliven30 14 Jún 2008, 10:22

Zvolil som troška obtiažny predmet správy,ale nič iné ma nenapadlo v danom momente.
Jednoducho mi ide o to že nedávno som sa zamýslal nad tým že je vela ludí čo by šlo na dovolenku až na to že nemajú s kým ísť a povdzme si pravdu,nie každý je ochotný prispieť za dalsie lôžko neprimeranou sumou aké cestovky požadujú....
Velmi mi tu chýba akási forma zozanamovania sa ludí za účelom spoločnej dovolenky.
Za seba musím povedať že rád cestujem v lete na dovolenku k moru ale posledné dva roky nebolo s kým a nejakým takýmto spôsobom by som to tento rok rád zmenil...
Neviem s akým ohlasom sa stretne táto téma,ale už dlhšie som mal tuto myslienku v hlave tak som sa to rozhodol sem napísať...
Potešilo by ma keby sa k tomu vyjadril aj nejaký ten admin :wink:
saliven30
Nováčik

Založený: 14 Jún 2008, 10:05

Re: Forum na zoznámenie sa ludí....

Odoslaťod pitre007 14 Jún 2008, 18:57

Ja síce nie som sam mam rodinu ale tiež ti držím palce alebo vlastne takémuto fóru lebo mnoho ľudí je osamelých.Ale myslím si že názov fórum na zoznámenie by mohol zostať a to len z toho dôvodu lebo tí ľudia ktorý chcú isť na dovolenku nechcú s niekym iba cestovať ale tu dovolenku tráviť aj so spoločným ubytovaním.
Obrázok používateľa
pitre007
Nováčik

Založený: 31 Jan 2008, 18:17

Odoslaťod saliven30 14 Jún 2008, 20:05

dakujem za prispevky ,mám niečo aj vhlave ako nápad na web ale neviem ci sa to uchytí....
saliven30
Nováčik

Založený: 14 Jún 2008, 10:05

Odoslaťod cestovatelka 14 Jún 2008, 21:21

aj ja ti drzim palce.mne sa zatial este nestalo ze by som nemala s kym ist, ale myslim si, ze taketo forum je treba lebo velke percneto ludi nejde na dovolenku len kvoli to mu, ze nema s kym ist,alebo proste nechcu bit niekomu len ako piate koleso na voze...takze drzim palce...
cestovatelka
Cestovateľ

Založený: 24 Júl 2007, 13:22

Odoslaťod modeor 14 Jún 2008, 21:32

Mne sa to zda ako super napad. Len neviem ako to technicky vyriesit ... ci to dat ako samostatnu temu, ale urobit nejaky uplne novy skript na novej stranke .. nieco ako inzertna zoznamka ... ak mate nejake napady tak sup sem s nimi :)
Obrázok používateľa
modeor
Administrátor

Založený: 23 Júl 2006, 12:04

Re: Zoznamka - hladam spolucestujuceho....

Odoslaťod AJKA 21 Jún 2009, 12:29

Tema je spustena Zoznamka - Hľadám "spolucestujúceho

Prostredníctvom tejto stránky Vám ponúkame možnosť nájsť si partnera - spolucestujúceho na strávenie príjemnej, a hlavne finančne menej náročnej dovolenky. Vo Vašich odkazoch nezabudnite uviesť predbežný termín, resp. obdobie, kedy plánujete cestovať, destináciu, prípadne Váš vek a samozrejme kontakt na Vás. Prajeme Vám veľa úspechov pri hľadaní spolucestujúceho.

viewforum.php?f=221
Pravda o Vašej dovolenke www.nadovolenke.sk
Obrázok používateľa
AJKA
Mega Cestovateľ

Založený: 31 Júl 2006, 14:07

Odoslaťod bozenka 31 Mar 2010, 18:37

A ja že tu niekoho nájdem a ono je to tu mŕtve :(
bozenka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Hosť 05 Júl 2010, 09:37

ani nevtravte, ja som chcela ist opat do omar khayam hotela a zistila som, ze vacsina kamaratov si mysli, ze zozenie dovcu za 300efri a nakoniec ani nevedia ci pojdu, lebo treba setrit a zarabat :(
Hosť
Mega Cestovateľ

Odoslaťod spoludovolenkárka 09 Júl 2010, 08:31

Hľadám spolucestujúcu na dovolenku do HR. Samej sa mi nechce ísť. /Okolo 50 r./
spoludovolenkárka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod kety 09 Júl 2010, 12:41

je to ešte aktualne? ja by som chcela isť so 4 rocnou dcerkou sama do chorvatska.....
kety
Nováčik

Založený: 08 Júl 2010, 13:10

Odoslaťod Sefko 09 Júl 2010, 17:42

Hm kedze sa niektore veci nevyvynuli podla predpokladov,tak skusim stastie mozno takto...hladam niekoho kto by mal chut ist k moru,destinacia je absolutne jedno kam,v termine od 14.8 - 30.8 ci uz na tyzden alebo aj 11dni..ja som chalan,32rokov Bratislava...samemu sa mi nechce vobec ist,lebo priplatok za jednolozko je dost draha sranda..ak by mal niekto zaujem,tak mozne bud PM poslat,pripadne mail na peto@orangemail.sk
Obrázok používateľa
Sefko
Dovolenkár

Založený: 31 Júl 2006, 20:10

Odoslaťod simci18 20 Júl 2010, 17:49

Hladam spolucestujucu na dovolenku do Bulharska,termin 31.7 - 10.8., mam 22 r,rada sa slním a zabávam :)
simci18
Cestovateľ

Založený: 13 Júl 2008, 09:52

Odoslaťod escadka 22 Júl 2010, 07:18

Hľadám niekoho na dovolenku do Turecka. Samej sa mi nejako nechce.....Chcem ist niekedy v auguste pripadne zaciatkom septembra. Potrpim si na kvalitnu dovolenku :-)....
escadka
Nováčik

Založený: 11 Feb 2009, 08:18

Odoslaťod Hosť 27 Júl 2010, 14:18

Zdravím ! Áno, je nás veľa, čo nemáme s kým cestovať na dovolenku a priplatky za neobsadené lôžko sú nehorázne vysoké. Ešte do 50 rokov sa najde spolucestujúci, ale po 50-ke je skoro nemožné niekoho nájsť a tak sedíme doma za pecou. Veľa ľudí si myslí, že na týchto strankách sa hľadá kadečo, len nie cestovanie. Omyl, aj ja rada by som tu nájsť spolucestujúcu, alebo spolucestujucého. Heňa
Hosť
Mega Cestovateľ

Odoslaťod -dana- 19 Okt 2010, 12:16

ahojte cestovatelia, nechysta sa niekto do maroka? mam letenku do casablancy 24.11.2010 a naspat 03.12.2010, idem sama, chcela by som si pozicat auto a cestovat po juhu maroca, neprida sa niekto?
-dana-
Mega Cestovateľ

Ďalšia

Naspäť na Zoznamka - Hľadám "spolucestujúceho"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.