Aquapark Tatralandia

Vaše skúsenosti a tipy na výlety, aquaparky, festivaly, discotéky, bary a iné atrakcie

Moderátor: AJKA

Re: Aquapark Tatralandia

Odoslaťod pianko 28 Sep 2009, 08:37

Musím sa pridať ku negatívnym názorom. I keď pripúšťam, že niekomu Tatralandia vyhovovať môže. Ja osobne uprednostním kľudné wellness pred neorganizovaným cirkusom na obrovskom bývalom poli.. Bolo tam nehorázne množstvo ľudí, keby vyhlásili vstup do vody s miestenkami, namôjdušu ma to neprekvapí, prvý šok bola voda v brodiskách. Studená, priam ľadová, neuveriteľne špinavá a zistenie, že žiadne brodisko jednoducho neobídete.. Tobogány na môj vek už nie sú, ale keďže sme boli s 3 deťmi, z čoho boli dvaja chlapci, tak som sa neotočila na päte a obetovala sa. Samozrejme sa naše deti hneď na prvom tobogane riadne domlátili a zvyšné ich už potom jednoducho nezaujímali (priznávam značnú dávku škodoradosti typu "tak ti treba sopľoš", ja som to vedela) :D
Moje pocity a to dosť nervozne v ten deň ešte umocnila dvojica moderátorov, značne hlučná, miestami nemistne trápna, ale zas na druhej strane- ja som ich obdivovala. Mali to v popise práce..nie na moje gusto.
Dalo by sa písať viac, napríklad o studenej vode v krytej časti bazénov, ale nemusím. Na jednej strane neľutujem, že som to tam videla, ale na druhej - bola som tam presne 2 krát. Prvý a posledný..Adrenalínové šialenstvá skrátka nie sú pre mňa, v tejto dávke dokonca ani pre moje deti a tak dám nabudúce prednosť kľudnému wellness s teplejšou vodou, bublinkami a slovo tobogán - to už aj môj syn vymazal zo svojho "hardisku" :D , preto ti ďakujem, milá Tatralandia :D
PS: najnezabudnuteľnejší zážitok okrem bleskového utekania s deckom na ošetrovňu: ako sa so mnou zložilo lehátko. samé od seba do polohy "HORE NOHY" :D :D pre záchvat smiechu mňa, ako aj celej rodiny ma dvihol do prevádzkovejšej polohy celkom cudzí chlap. tuším čech. vďaka pane :D
Prílohy
DSCN3835.JPG
táto "šora" hovorí za všetko.. a na tejto šmýkalke sa môj syn dorazil celkom. budem solidárna a pomlčím o podrobnostiach, pretože mi dodatočne vedenie TL vyšlo v ústrety..
DSCN3834.JPG
sem by ma nedostal nikto a vďakabohu už ani moje deti nie
DSCN3807.JPG
no ja neviem - ale mne toto pripadá ako davové šialenstvo na bývalom bitevnom poli.nič pre mňa, ale proti gustu..
Obrázok používateľa
pianko
Nováčik

Založený: 29 Júl 2007, 15:07

Odoslaťod jaja1 24 Jún 2011, 19:51

Neda mi, ale po 2 rokoch som sa znova odhodlala ist do Tatralandie a len som sa utvrdila v tom, ze uz tam zase dllllho nepojdem ( az kym ma zase deti neprehovoria, ze ved podme to skusit, mozno sa nam bude pacit). Po 3 hodinach - hoci sme mali celodenny listok som odtial odchadzala s pocitom, ze take sluzby - hlavne pristup k hostom, ake poslytuju v tomto zariadeni snad neposkytuju uz nikde. Arogantny personal, neochotny - ludia su pre nich len kusy!
V bufete - nediskutujte, objednajte, na cenu sa nepytajte - ved ste si to mali prcitat na obrazkoch - co ked som to prave tam nenasla??? Cena je jednotna, ci tam ten kecup chcete, ci nie, hranolky nedopecene, gyros tanier - boli kusy kuracej koze... Uf, ja sa vzdy snazim na dovolenky a vylety pozerat pozitivne a hladat tam nieco pekne, ale tu neviem, co by som vyzdvihla. Mysleli sme si, ze ked prideme cez tyzden, tak tam nebudu davy! Mylila som sa. Ked je toto najvacsi AQ v strednej Europe, tak neviem, ako to musi vyzerat v tych mensich. Rady neskutocne - ani detom sa nechcelo cakat pol hodiny v radoch na tobogany.
V bazene hlava na hlave, Poliaci sa tam "besneli" jedna radost, ale plavcici si to zjavne nevsimali. Rodic pri malom dietati aby bol neskutocne ostrazity, lebo male dieta ti pubertiaci zvalcuju vo vode po kolena a este sa divia, ze co tam tie deti vobec robia!
Ak sa chcete ist najest niekde mimo hlavnej budovy, cipovy naramok neplati, kartou sa neda - takze si nezabudnite hotovost!
Srinky v sezone su spoplatnene - asi maju malo zo vstupneho. ( je to sice len 1€ ale aj tak je to zvlastne a nerozumiem preco??)
... Ani ked budu neviemake lacne kupony na navstevu Tatralandie - nepojdem tam. Som sklamana, rozcarovana a moja pozitivna nalada je prec. Detom doprajem radsej mensie tobogany v inych strediskach, ako toto "besnenie"!
jaja1
Cestovateľ

Založený: 17 Jan 2007, 08:07

Odoslaťod poly 25 Jún 2011, 18:54

tak bohuzial musim sa pridat k negativnym skusenostiam. tie moje sa tykaju skor sluzieb ako samotnych vodnych atrakcii - bola som tam minule leto uprostred sezony, cize necakala som ze tam nikto nebude ale na pocudovanie tie rady na tobogany nebolo az take strasne. co ma vsak uplne dorazilo bola doslova arogancia predavajuceho v jednom z bufetov : mali tam salatovy bufet a system predaja bol taky, ze za fixnu sumu x EUR (fakt si presne nepamatam ze kolko ale to ani nie je teraz podstatne) ste si mohli nabrat salat viacerych druhov do plastovej misky ktoru vam dali, pricom to mnozstvo nebolo na vahu. Tak som podisla k pultu, nabrala som si struhanej mrky, uhorky, kukurice a navrch som dala 2 ruzicky brokolice (podotykam, ze zelenina mi nevypadavala cez misku). A zrazu sa na mna vyrutil dotycny bufetar a skrikol : "UZ MAS DOST!" :shock: :shock: :shock: akoze skoro mi ta miska z ruky vypadla. Podotykam, ze s 5-15 rocnym dietatom si ma ani znacne potuzeny alkoholom nemoze nikto spliest. V prvom momente som ostala uplne obarena, ze ci to hovori mne ale ano, tie slova adresoval mne. Tak ked som po asi pol minute nabrala dych, tak som mu povedala, ze co si to dovoluje mi tykat, ze kde si mysli ze je a ze pokial maju mentalny problem s tym kolko si ludia do misiek nakladaju, tak bud nech to vyriesia tak, ze stanovia cenu na vahu a kazdy si zaplati za to co si aj nalozi (uplne normalny jav v mnohych restikach) alebo nech to naklada obsluha bufetu s tym, ze zakaznik povie, ktory druh zeleniny si zela a on nalozi "primerane" mnozstvo. S takymto pristupom som sa veru este nestretla, uplne mi pokazil cely den. Niekto si povie ze blbost, ze to bol blbec ale tak to ako kde sme? On mi sice potom na zaver povedal ze prepacte ale smola, ten otrasny pocit vo mne zostal a aj teraz ked si na to spomeniem... :shock: :x fakt sluzby na urovni :roll: . takze pre mna aj keby v Tatralandii bol tyzden gratis, mna tam uz nik nedostane. :x
Obrázok používateľa
poly
Dovolenkár

Založený: 26 Júl 2007, 18:08

Odoslaťod jano007 26 Jún 2011, 21:16

No pekne. :shock:
Maniak na Bulharsko. :D
Obrázok používateľa
jano007
Cestovateľ

Založený: 02 Feb 2011, 09:05

Odoslaťod tomas_fashion 13 Jan 2012, 04:53

Ja sa nesťažujem, ale tie bufety naozaj pokrivkávajú - výber nič moc a rýchlosť obsluhy ani nehovorím.. ale inak tam rád chodím.
tomas_fashion
Nováčik

Založený: 16 Nov 2011, 10:41

Odoslaťod alenkalienka 04 Mar 2013, 13:52

My sme boli minulé leto, a boli sme spokojní... Možno trošku viac ľudí, ale zase sme využili nejakú akciu a mali sme to myslím o niečo lacnejšie. Išla by som znova, lebo keď sme potom boli v iných aquaparkoch oproti tomuto to bola riadna slabota. Bufety samozrejme veľa peňazí za máo muziky, ale tak najesť sa tam nechodím.
alenkalienka
Nováčik

Založený: 19 Feb 2013, 12:13

tatralandia nikdy viac

Odoslaťod antonia261 01 Apr 2013, 18:24

tatralandia nikdy viac, pocas cca 6 hodin pouzilo dámsku smrchu cca 4 osoby, nikto z návstevnikov pred vstupom do bazenov sprchu nepouziva, vsetci ludia priamo zo satne prejdu rovno do zony bazenov alebo do saunoveho sveta, vsetci suchi, v bazenoch pocas velkonocnej nedele boli minimálne dvaja páni ktorí mali výrazne hnisajuce vyrázky na hornej casti tela v znacnom rozsahu, jedna dost obeznejsia dáma sa kupala asi vo vsetkých bazenoch vrátane vonkajsich v dvoch trickách pod ktorými mala zjavne spodne prádlo a nie plavky, dalsia pani sa kupala v comsi ako leginy, v saunovom svete neobmedzený pocet ludi, cim bola asi niekolkonásobne prekocena kapacita co sposobilo, ze casto nebolo mozne vojst do ziadnej sauny, kapacita oddychových lezadiel je zalostne malá, su tam nejake stolicky, ktorí na oddych nemozu stacit ani pri normalnej kapacite, slapky a prezuvky boli asi vsade od vchodu po celom obvode a tieto bolo potrebné neustále pekracovat, chaos s akým sme sa este nestretli vládol najma v casti satna ci prezlirkáren, kde sa v podstate nedalo dostat ak tam bol jeden alebo dvaja ludia akde bolo doslova pohádzane mnozstvo roznych zvrskov, uterákov a plachiet, tieto boli zrejme pre nedostatok miesta po obvode celého "saunoveho sveta" na zemi, na roznych výčnelkoch, hácikoch,kamenoch, co posobilo neskutocne chaoticky, budilo dojem neporiadku ani nie relaxu a nikoho z personálu uz vobec nezaujimala sustavna hlasna diskusia , ktorá vládla a v jednotlivých saunách, kde sa vzdy nasiel na stastie niekto kto ani nie taktne ale rovno na rovinu týchto ludi upozornil, aj ked to nie hned pochopli .... potom urcite nebolo zvlástnostou ani to, ze mladá pani si v oddychovej casti vybavovala telefonáty a teda vsetci okolo pritomní sme proti svojej voli boli oboznámení s roznymi etapani sukromného života tejto mladej pani.
Vsetko by sa mozno dalo pripisat velkonocnemu chaosu a necakanemu náporu ludi, ale skutocnbost, ze nkto a to skutocne nikto sa pred vstupom do bazenu neosprchoval nepotrebuje kmentár, spcha , ktorá je pri vnutorných bazenoch a to jediná mozem zodpovedne prehlásit ze bola pustená mozno 4 krát ked som ju pouzila ja a moj manzel, sprchy pri satniach nech som do nich vosla kedykokvek v priebehu dna boli uplne prázdne ??????
antonia261
Nováčik

Založený: 01 Apr 2013, 11:22

Odoslaťod Victorio 04 Apr 2013, 07:13

pridávam negatívnu skúsenosť. V Tatralandii som sa cítil, jak na preplnenej vlakovej stanici, kopa ľudí, ktorá chodí hore dolu, plné bazény atď. My radšej chodíme do Bešeňovej, je tam aj lepšia voda, je to o dosť menšie, preto sa tam oplatí ísť v bežné dni, alebo víkend, nie cez prázdniny, sviatky. Voda navyše obsahuje lítium, ktoré je dobré na psychiku. Do Bešeňovej chodíme aj 2-3x ročne, je to síce drahé, ale dá sa tam pekne zrelaxovať.
Pred vianocami sme boli v Aquacity poprad, sklamalo nás, že akurát bol uzavretý blue saphire, takže sme boli len v bazéne s "barom" vo vode. Postupne sa to tam plnilo, a večer tam už bolo napchaté.
Okrem toho bar vo vode je super vec, ale keď tam popíja skupinka pivárov, tak to je aj cítiť, taký hnusný pivno vínový zápach, pokiaľ máte radi pivné kúpele s urinoterapiou, je to to pravé pre Vás... :mrgreen:
Okrem toho zážitku sme skúsili aj tobogan, je tam žltý aj modrý, bol som tam s dvoma deťmi, 5 a 6 r. a na tom strmšom som myslel, že umrem, jak sme zleteli dolu, nevedel som , či ratovať seba, alebo syna, ani sa v tej rýchlosti nič robiť nedalo, ani brzdiť ani nič.
V Bešeňovej, nechcem robiť reklamu, čím menej ľudí vie, tým lepšie pre nás, keď tam pôjdeme a bude prázdno :lol: , je už teraz aj veľký bazén pod cirkusovým stanom , je tam vlnobitie, a veľký detský bazén s vodnými delami, striekačkami, vodopádom,.. akurát že tam bola zima, aj vzduch aj voda, ale to akurát v ten deň otvorili.
Na relax je ešte dobrý vrbov, ale fakt na relax alebo plávanie, nie na bláznenie, sekuriťáci Vám nedovolia v oddychovom ani plávať, dosť to tam drezúrujú.
Victorio
Cestovateľ

Založený: 23 Feb 2010, 11:01

Predchádzajúca

Naspäť na Zábava

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.