Fakultatívne výlety Turecko

Vaše skúsenosti a tipy na výlety, aquaparky, festivaly, discotéky, bary a iné atrakcie

Moderátori: AJKA, Aja

Re: Fakultatívne výlety Turecko

Odoslaťod lastovička 09 Feb 2010, 16:18

Istanbul by som si išla pozrieť určite individuálne, alebo nájsť poznávačku. Od mora by som sa tam určite netrepala, tam je dosť iných-zaujímavých ponúk .
lastovička
Mega Cestovateľ

Založený: 25 Mar 2009, 06:26

Odoslaťod Muchotrafka 10 Feb 2010, 15:16

Tiez myslim, ze ak chce niekto vela vidie v Turecku, tak jednoznacne sa mu viacej oplati poznavacka, ako pobyt pri mori a kazdy druhy den vylet. Celkom slusny zajazd (kombinovany, je tam aj par dni pri mori) ma ista slovenska cestovka, ktora sa vola jak ten lenivy medvedik z Australie. Je tam par dni pri mori + Ankara, Istanbul, Efez a secky tie vyznamne veci, ktore by clovek v Turecku mal vidiet.
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Založený: 01 Aug 2006, 11:00

Odoslaťod Jedi99 23 Jan 2012, 23:52

trosku sa posnazim ozivit temu :) je sanca ze pojdeme do Turecka, tak zistujem aktualnu ponuku vyletov...

ako je to v sucastnosti s vyletmi ? zlepsilo sa nieco ? zhorsilo ?

vopred vdaka za odopovede

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Aug 2006, 21:59

Odoslaťod PeterM 07 Sep 2012, 07:48

lastovička napísal:Istanbul by som si išla pozrieť určite individuálne, alebo nájsť poznávačku. Od mora by som sa tam určite netrepala, tam je dosť iných-zaujímavých ponúk .

Ked som bol na dovolenke v Taliansku, tak som uvítal jednodňový zájazd do Ríma. Ono na dovolenke na pláži je väčšinou nuda po 4 dňoch a osvieženie padne vhod. Samozrejme, zaleží ako ďaleko od toho Istanbulu ste, Anatalia je ešte v pohode.
Obrázok používateľa
PeterM
Nováčik

Založený: 05 Sep 2012, 19:33

Odoslaťod FrequentFlyer 16 Okt 2012, 07:33

lastovička napísal:Istanbul by som si išla pozrieť určite individuálne, alebo nájsť poznávačku. Od mora by som sa tam určite netrepala, tam je dosť iných-zaujímavých ponúk .
Na Istanbul by som si určite vyčlenil viac dní, takže by som to stopro neriešil nejakým výletom.
FrequentFlyer
Nováčik

Založený: 16 Okt 2012, 07:27

Odoslaťod RomanNika 19 Jún 2015, 19:40

Ako si obohatiť dovolenku a nepreplatiť kopu peňazí, ale zároveň nepadnúť do pasce pouličným predajcom?
RomanNika
Nováčik

Založený: 18 Jún 2015, 14:58

Odoslaťod Nikita 24 Jún 2015, 20:16

Ahojte,
Ja som tento rok absolvovala 4 výlety a bolo super! A všetky boli super. Odporúčam. A hlavne, sú to slováci a boli naozaj milý. Veľka spokojnosť a super dovča. 8)
Naposledy upravil Nikita dňa 15 Júl 2015, 13:21, celkovo upravené 1 krát.
Nikita
Nováčik

Založený: 24 Jún 2015, 20:12

Odoslaťod Nikita 15 Júl 2015, 13:19

Ahojte,
ja som bola v Turecku na dovolenka a absolvovala som aj výlety. A totálna spokojnosť z mojej strany. Keď čítam vaše zlé skúsenosti s výletmi tak si uvedomujem aké sme mali my šťastie. Organizácia perfektná, servis super a výlety parádne. Tvrdia že robia len s tými najlepšími poskytovateľmi výletov v Turecku, a keď to tu tak čítam tak asi trvdia pravdu. My sme boli spokojný. Odporúčam. A ceny mali o polovicu lacnejšie ako naša cestovka Hetcher.
Nikita
Nováčik

Založený: 24 Jún 2015, 20:12

Predchádzajúca

Naspäť na Výlety a atrakcie

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.