TUCEPI

Informácie, otázky, skúsenosti s ubytovaním v destinácií Stredná Dalmácia - Baška Voda, Brela, Brist, Drvenik, Gradac, Makarska, Mala Luka, Omiš, Omiš-Nemira, Perna, Podgora, Promajna, Split, Tučepi, Živogošće

Moderátori: AJKA, rosaria, djxtreme

TUCEPI

Odoslaťod tina77 10 Aug 2007, 13:35

Bol niekto teraz v Tučepi?
ako sa vam tam pacilo a boli ste autom?
ako je to s cenami teraz v chorvatsku myslim potraviny ci sa oplati varit alebo radsej sa stravovat v restike...
tina77
Nováčik

Založený: 10 Aug 2007, 13:19

Tučepi

Odoslaťod skovri 16 Aug 2007, 08:56

Ahoj Tina, moji rodičia sú momentálne v Tučepi na dovolenke od utorka a veľmi si pochvaľujú. Išli cez CK Tiptour. Sú v penzióne Trenk 5. Ubytovanie ako aj prostredie že je nádherné. Pláž je troška úzka, ale dosť dlhá. Čo sa týka stravy, majú plnú penziu. Ale ako mi rozprávali je tam draho ako všade v Chorvátsku.
Tučepi patrí medzi najkrajšie časti Chrovátska, tak by som sa neobávala.
peknú dovolenku prajem.
Zuzana
skovri
Dovolenkár

Založený: 04 Dec 2006, 12:27

Re: Tučepi

Odoslaťod maross 17 Aug 2007, 17:27

skovri napísal:Ahoj Tina, moji rodičia sú momentálne v Tučepi na dovolenke od utorka a veľmi si pochvaľujú. Išli cez CK Tiptour. Sú v penzióne Trenk 5. Ubytovanie ako aj prostredie že je nádherné. Pláž je troška úzka, ale dosť dlhá. Čo sa týka stravy, majú plnú penziu. Ale ako mi rozprávali je tam draho ako všade v Chorvátsku.
Tučepi patrí medzi najkrajšie časti Chrovátska, tak by som sa neobávala.
peknú dovolenku prajem.
Zuzana

--------------------------------------
Čau.
V Tučepi je naozaj veľmi pekne a pomerne živo, boli sme spokojní. Pláže v Tučepi by som považoval skôr za širšie ako užšie na pomeri v Chorvátsku, no a hlavne tie kamienky sú pomerne malé čo považujem za výhodu...
Čaute.
maross má rád more
Obrázok používateľa
maross
Mega Cestovateľ

Založený: 09 Aug 2006, 19:39

Re: TUCEPI

Odoslaťod elfking 19 Aug 2009, 08:20

Tucepi je naozaj krasne.
Jedina nevyhoda je nekonecná promenáda. Chýba tam nejaké velke námestie (ako v Makarskej).
Inak nemám k Tucepi výhrady.
:wink:
elfking
Dovolenkár

Založený: 15 Jún 2009, 08:04

Tučepi- penzióny

Odoslaťod cookienqa 21 Jún 2010, 17:49

Ahojte,
chystáme sa celá partia na dovolenku do Chorvátska, Tučepi. Chystáme sa veľká partia- čiže celý bus, a máme 3 penzióny: Vesna, Ankica a Blaženka. No nikde o nich nemôžem nič nájsť a na stránke našej cestovky je tých fotiek a informácií veľmi biedne. Bola by som veľmi rada keby ste prispeli nejakými fotografiami a tipmi, ak ste tam boli. Veľmi pekne ďakujem :)
cookienqa
Nováčik

Založený: 17 Jún 2010, 17:37

Chorvátsko

Odoslaťod lenus-ik 15 Júl 2011, 11:48

Ahojte bol niekto z vás v Tučepi? Ako to tam vyzerá? Máte niekto skúsenosti s ubytovaním Trenk 4 ? ... ďakujem za odpovede :)
lenus-ik
Nováčik

Založený: 15 Júl 2011, 11:23

Odoslaťod Jela 20 Júl 2011, 09:17

Lenus-ik, na fórume Pobřeží Chorvatska som našla jednu diskusiu o Tučepi, , možno je tam diskusií o Tučepi viac, skús pohľadať: http://forum.ihvar.cz/read.php?6,64699,page=1

Až sa vrátiš mohla by si sem napísať ako sa Ti tam páčilo. My ideme v piatok do Podgory a plánujeme si urobiť do Tučepi prechádzku. Minulý rok sme si takú prechádzku urobili a Tučepi sa nám veľmi páčilo, tuším aj viac ako Podgora.
Jela
Nováčik

Založený: 03 Aug 2009, 21:25

Odoslaťod kubacz1271 31 Máj 2012, 12:08

Přidávám se ke kladným ohlasům. Je to tam opravdu nádherné. Jel bych hned znova.
kubacz1271
Nováčik

Založený: 31 Máj 2012, 12:00

Naspäť na Ubytovanie - Stredná Dalmácia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.