Palma Nova-hotel Marina Torrenova

Informácie o Baleárskych ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na Ibize, Formentere, Mallorce a Menorce

Moderátori: AJKA, dusana1

Palma Nova-hotel Marina Torrenova

Odoslaťod koleno 05 Okt 2010, 09:55

Boli sme tu na dovolenke od 26.06.2010. Hotel slusny,mesto pekne,plne zelene.Strava rozmanita,velke mnoztvo.Hotel velmi vhodny pre rodiny s detmi.Od rana do noci ich zabavaju animatori.Plaz piesocna,cista,siroka.More pozvolne klesajuce,koncom juna 24°C. Ceny potravin v obchodoch i restauraciach su vsak dost vysoke.
Prílohy
Malorka,Palma Nova-pohlad na bazen rano.JPG
Malorka,Palma Nova-obchody.JPG
Malorka,Palma Nova-Lava strana väčšej pláže.JPG
Malorka,Palma Nova-jedaleň.JPG
Malorka,Palma Nova-Prava strana väčšej pláže.JPG
Malorka,Palma Nova-vstup do hotela.JPG
jarka
koleno
Cestovateľ

Založený: 12 Apr 2008, 16:37

Re: Palma Nova-hotel Marina Torrenova

Odoslaťod Sis 05 Okt 2010, 10:43

Tiež som uvažovala nad týmto hotelom na budúci rok a preto by som sa chcela opýtať či hotel vo všetkom zodpovedá svojej kategórií 3* podľa katalógov cestoviek až 4*. Aj ked nie som veľmi náročná väčšinou chodím do 4-5* hotelov podľa toho do ktorej destinácií sa chystáme. A prevažne turisti z ktorých krajín prevažovali?
Obrázok používateľa
Sis
Cestovateľ

Založený: 20 Feb 2009, 08:54

Odoslaťod koleno 05 Okt 2010, 12:05

Ano hotel zodpoveda popisu a ja osobne by som ho zhodnotila(celkovy dojem) na 4*. Izby (3*) sa upratuju denne.Sravovaniu by som dala 5*,ozaj velky vyber a priebezne doplnane.Animacne programy v angličtine,viac-menej pre deti.Pre dospelych ale ziadne disco,ci zabava.
jarka
koleno
Cestovateľ

Odoslaťod koleno 05 Okt 2010, 12:14

Este som zabudla....Turisti su prevazne anglicania,poliaci,dost čechov a slovakov nas bolo 8. Klientela prevazne v strednom,ci zrelsom veku a rodiny s mensimi detmi,anglicky vyrastkovia nie(hulakanie opitej mladeže nebolo).Zato deti behali po chodbach aj o polnoci.V okoli nie su ziadne disco,ci podniky s hlasnou hudbou,takze na rozdiel od inych hotev na Mallorke v noci celkom klud.
jarka
koleno
Cestovateľ

Odoslaťod Sis 05 Okt 2010, 12:55

Ešte by som sa chcela opýtať na pláž a poplatky za lehátka a slnečníky.
Obrázok používateľa
Sis
Cestovateľ

Založený: 20 Feb 2009, 08:54

Odoslaťod koleno 05 Okt 2010, 15:18

Pláž je jedna z nakrajsich ake som videla.Pieskova,široká,udržiavana,čistá.Su tam sprchy i WC(wc-poplatok 50 centov).More čisté,občas trošku zvíreny piesok na okraji.Pozvolné klesanie,vhodne i pre deti a neplavcov.Za 2 lehatka so slnecnikom sa tusim platilo 11€.My sme si lehatka neplatili.Usalasili sme sa pod palmami na svojich rohozkach.
jarka
koleno
Cestovateľ

Naspäť na Ubytovanie - Baleárske ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.