Hotel Boccaccio

Informácie o Baleárskych ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na Ibize, Formentere, Mallorce a Menorce

Moderátori: AJKA, dusana1

Hotel Boccaccio

Odoslaťod janik 30 Dec 2009, 23:23

Ahojte, pozna niekto hotel Boccaccio na Malorke? Zaujima ma hlavne plaz, okolie a strava. Tiez by som privitala nazor skusenejsich, ci je krajsia Malorka alebo Ibiza. Dakujem velmi pekne za akekolvek postrehy, nazory a informacie. :D
JANIK
Obrázok používateľa
janik
Mega Cestovateľ

Založený: 28 Jún 2007, 12:39

Re: Hotel Boccaccio

Odoslaťod seba 04 Jan 2010, 13:04

Pozeram, ze si sa preorientovala na Balearske ostrovy :lol: . Ja som sice bola len na Malorke, ale pacilo sa mi, cim vsak myslim predovsetkym plaz a Malorku ako taku, nie vsak hotel. V hotely Boccaccio som sice nebola, ale pozerala som fotky na holidaycheck a aj skore spokojnosti, t.j.podla mna prilis nizke, len okolo 50 percent. Mne sa osvedcilo, ze dobre hotely zacinaju najmenej od 70 percent.
Seba.
seba
Cestovateľ

Založený: 20 Nov 2009, 14:15

Odoslaťod Tanula 19 Júl 2010, 14:05

Ahojte, chystame sa po prvykrat na dovolenku k moru. Ideme do Alcudie do tohto hotela cez rakusky Neckermann.
Neviete mi prosim poradit kolko treba dat dysko v hoteli a komu konkretne? Bude to totiz celkom zaujimavy pobyt, kedze po nemecky nevieme a po anglicky sa tam vraj velmi nerorprava. Co ma tiez sokovalo, bolo ked mi z tej cestovky volali a nevedeli po anglicky. Tak mi rozpravali po nemecky a ja ani netusim co :).
Tanula
Mega Cestovateľ

Odoslaťod janik 19 Júl 2010, 18:29

Tanula a preco si to neobjednavala v bratislavskej pobocke? Mohla si bez problemov komunikovat v slovencine a aj pokyny by si dostala v slovencine. Mimochodom, v hoteli Boccaccio je udajne vacsina personalu Poliakov, takze dohovorit sa nebudes mat problem. :)
JANIK
Obrázok používateľa
janik
Mega Cestovateľ

Založený: 28 Jún 2007, 12:39

Odoslaťod Tanula 21 Júl 2010, 11:58

hej, isla som cez www.neckermann.sk lenze po zadani kriterii ma portal presmeroval na at stranku. ale uz je problem vyrieseny a moc sa tesime. vcera sme citali nejake recenzie na tripadvisor na tento hotel a trosku sme sa vydesili, snad to nebude nic hrozne.
Tanula
Nováčik

Založený: 20 Júl 2010, 06:34

Naspäť na Ubytovanie - Baleárske ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.