FORMENTERA - CLUB MARYLAND

Informácie o Baleárskych ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na Ibize, Formentere, Mallorce a Menorce

Moderátori: AJKA, dusana1

FORMENTERA - CLUB MARYLAND

Odoslaťod cestovatel 27 Aug 2006, 12:32

Poprosil by som dovolenkárov, ktorí v už absolvovali dovolenku na FORMENTERE - CLUB MARYLAND, aby poskytli recenziu na tento hotel. Nakolko sme absovolvovali v roku 2005 dovolenku v podobnom zaraiadení INSOTELU a to na IBIZE, zaujímal by ma názor na úroven služieb, kvalitu jedla a nápojov a samozrejme ubytovania ako aj vzdialenost mora od hotela, čistotu mora a či sú tam aj nejaké vlnky,alebo ide o pokojné more.

Predpokladám, že v tomto roku už niekto takúto dovolenku s CK Hydrotour už absolvoval a bude mat s takýmto pobytom nejaké a predokladám len priaznivé skúsenosti.
Obrázok používateľa
cestovatel
Cestovateľ

Založený: 10 Aug 2006, 16:38

Re: FORMENTERA - CLUB MARYLAND

Odoslaťod DODO 26 Sep 2006, 13:38

Všetko podľa nasej skusenosti a dojmov bolo super. leto 2006
Strava, nápoje služby k uplnej spokojnosti. Tak isto aj bar v pohode, kedže sme mali gold all inclusive.
Ubytovanie v apartmane , ktorý na ten cas čo sme v nom stravili bol dostatocny, cisty a utulny. Vzdialenosť od mora od 2 min do 10min, bazén je od mora cca 50m.
Každý večer program do 1/2 noci, INSOTELACI boli super, starali sa o zabavu aj počas dna a aj špotrove vyžitie.
More bolo relatívne pokojné, dalo sa plávať, no boli aj vlny. Pokial chceš sa vyblázniť na vlnách, doporučujem ti zajsť na 10km vzdialenú pláž Playa de Illetas, tam na jednej strane zažiješ pokoj a na druje burlive more(vlnky)- vzdialenosť medzi sebou je 20m.
Pokial chceš viac infa alebo photo ozvi sa na jbiben@gmail.com

cestovatel napísal:Poprosil by som dovolenkárov, ktorí v už absolvovali dovolenku na FORMENTERE - CLUB MARYLAND, aby poskytli recenziu na tento hotel. Nakolko sme absovolvovali v roku 2005 dovolenku v podobnom zaraiadení INSOTELU a to na IBIZE, zaujímal by ma názor na úroven služieb, kvalitu jedla a nápojov a samozrejme ubytovania ako aj vzdialenost mora od hotela, čistotu mora a či sú tam aj nejaké vlnky,alebo ide o pokojné more.

Predpokladám, že v tomto roku už niekto takúto dovolenku s CK Hydrotour už absolvoval a bude mat s takýmto pobytom nejaké a predokladám len priaznivé skúsenosti.
DODO
Mega Cestovateľ

Naspäť na Ubytovanie - Baleárske ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.