Malorka - Insotel - Cala Mandia?

Informácie o Baleárskych ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na Ibize, Formentere, Mallorce a Menorce

Moderátori: AJKA, dusana1

Odoslaťod Hosť 03 Júl 2009, 10:55

prosim Vas my ideme prvykrat na Malorcu a citam tu Vase prispevky a neviem sa rozhodnut do ktoreho strediska ist. Je dobre ist do Insotel - Cala Mandia? Dostaneme sa z tade lahko popozerat pamiatky a zoo a podobne ? Nechceme len trcat s detmi v hotelovom komplexe ale zas co som popozerala ine hotely chceme pre deti aj program a atrakcie aby tomu aj rozumeli. Dakujem za info - hlavne ked som vcera ukazalo fotky od Karola manzelovi inde uz ani nechce ist - hovori ze vzdy tvrdil ze sa to neda porovnat s greckom - teda on je za Malorcu. Len som zufala z mnozstava stredisk a plazi a kedze to nebude lacne tak chceme fakt dobru oblast. Ideme v auguste.
Hosť
Mega Cestovateľ

hotel Protur Vista Badia

Odoslaťod Goger 03 Júl 2009, 11:44

Ahojte,
v pondelok som sa vratil z Mallorky. Po Cala Mandii som otestoval hotel Protur Vista Badia a snazim sa napisat malu recenziu na tento hotel a pripojit zopar fotiek. Ale pridam zopar postrehov uz teraz. Hotel (ponukany na Slovensku len cez Neckermannreisen) sa nachadza 5km nad Porto Cristo (Cala Mandia je 5km pod) v zalive Sa Coma (oblast sa vola tusim S Iliot). Ide o hotel, ktory patri do siete spravovany Thomas Cookom alias Neckermannom. Takze sme tam boli jediny zo Slovenska a zbytok boli Nemci Holandania a Anglicania. Tomu zodpovedal aj kvalita, ktora tak ako v Cala Mandii bola na velmi dobrej urovni. Kedze tam z piatich animatorov boli traja zo Slovenska, deti mali o zabavu postarane popri vsetkych Hansoch, Helmutoch a Rudigeroch :-) Co sa dostupnosti ostrova tyka, asi najlepsia moznost je si pozicat auto, zobrat mapu do ruky a vyznacit si na nej miesta, ktore si chces pozriet a vyrazit za dobrodruzstvom. Cesty su kvalitne, dobre znacene a obrazne povadane, okruh ostrovom je kratsi ako cesta z BA do KE, takze by som sa toho nebal. A pozerat je tam naozaj co. Priklady poskytnem na dotaz :-)

Karol
Goger
Dovolenkár

Založený: 18 Júl 2007, 08:19

Odoslaťod Hosť 03 Júl 2009, 13:24

Dakujem pekne za rychlu reakciu, co to znamena jedini zo Slovenska a tomu zodpoveda kvalita? Bolo este kvalitnejsie nez v Insoteli ? Mne zalezi na cistote izieb nie na luxuse a na strave nie obzerstvo ale pre deti peciva, cestoviny, pizza - moje nejedia maso, ryby... mam trochu hrozu z ubytovania po skusenosti z Talianska...A este nepoznate niekto Viva Cala Mesquida Club, alebo Iberostar Ciudad Blanca ? Dakujem
Hosť
Mega Cestovateľ

hotel Protur Vista Badia

Odoslaťod Goger 03 Júl 2009, 13:42

Moj predpoklad bol vysloveny na zaklade pozitivnych skusenosti s hotelom a pocitu ze tam bolo citit nemecku preciznost, pedantnost a sluzby postavene pre danu klientelu. Mozno je to len moj nespravny pohlad alebo zaujatost voci slovenskym cestovkam, ktore nie vzdy poskytnu to co slubia. Napisal som uz minirecenziu na hotel Protur Vista Badia, takze tam sa dozvies toho viac. Keby som mal porovnat Cala Mandiu a Vista Badiu, su kvalitativne na rovnakej urovni. Mimochodom Cala Mandiu robi aj Hydrotour.

Karol
Goger
Dovolenkár

Založený: 18 Júl 2007, 08:19

Hoteli Pionero a Santa Ponsa Park

Odoslaťod Danuska 03 Júl 2009, 14:27

ja mozem odporucit hoteli Pionero a Santa Ponsa Park v oblasti Santa Ponsa, je to len cca 20 km od hlavneho mesta, kde je vela pamiatok, oba hotely su na velmi dobrej urovni, a su v ponuke aj slovensky CK (Hydrotour, Satur, Kartago) cez rakuske/nemecke je to vsak o dost lacnejsie, my tam ideme tento rok uz treti raz, nakolko sme velmi spokojni so sluzbami aj s polohou, inak suhlasim s tvojim manzelom, ze Spanielsko je fakt super oproti Grecku, od r. 2006 chodime uz len do Spanielska, do Grecka ma teda uz nikto nedostane :)

tu su moje recenzie:
http://www.recenzie-hotelov.sk/minirece ... &hotel=452
http://www.recenzie-hotelov.sk/minirece ... hotel=1472

Hosť napísal:prosim Vas my ideme prvykrat na Malorcu a citam tu Vase prispevky a neviem sa rozhodnut do ktoreho strediska ist. Je dobre ist do Insotel - Cala Mandia? Dostaneme sa z tade lahko popozerat pamiatky a zoo a podobne ? Nechceme len trcat s detmi v hotelovom komplexe ale zas co som popozerala ine hotely chceme pre deti aj program a atrakcie aby tomu aj rozumeli. Dakujem za info - hlavne ked som vcera ukazalo fotky od Karola manzelovi inde uz ani nechce ist - hovori ze vzdy tvrdil ze sa to neda porovnat s greckom - teda on je za Malorcu. Len som zufala z mnozstava stredisk a plazi a kedze to nebude lacne tak chceme fakt dobru oblast. Ideme v auguste.
Obrázok používateľa
Danuska
Cestovateľ

Založený: 26 Apr 2007, 17:13

Naspäť na Ubytovanie - Baleárske ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.