Hotel Balmes - Malorka

Informácie o Baleárskych ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na Ibize, Formentere, Mallorce a Menorce

Moderátori: AJKA, dusana1

Hotel Balmes - Malorka

Odoslaťod Hosť 28 Júl 2009, 16:32

Zdravím Vás. Bol niekto tento rok v hoteli Balmes na Malorke.Ideme koncom augusta cez Alextour.Zaujímalo by nás ako to tam vyzerá,ubytovanie,cesta.Odlet má byť cca o 2.00hod ráno.Seagle Air.(nemeškalo to?)
Dík za odpovede
Hosť
Mega Cestovateľ

Re: Hotel Balmes - Malorka

Odoslaťod misho 06 Aug 2009, 14:48

Ahoj, aj my ideme koncom augusta do tohto hotela (29.8.) objednali sme to este len teraz tak nvm kedy letime ale ideme tiez cez alextour, tak sa tam asi uvidime :) inak odkial ste?
misho
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Hosť 07 Aug 2009, 15:57

Sme z BA,no momentálne bývame pri Seredi. Kúpili sme tam dom.
Podla mojich informácii letíme ráno 2.05hod.(ak to nebude meškať!)čo je u tejto let.spoločnosti normálne.
Hosť
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Ivankaa 07 Aug 2009, 23:08

ahojte, boli sme v tomto hoteli koncom júla a boli sme veľmi spokojní. Letieť sme mali tiež o 2:05h, ale let meškal kvôli búrke nad Ba jednu hodinu. Ráno ako sme prišli, tak od 8h sme mohli ísť na raňajky, takže fajn.

5158_3.jpg

Môžete si pozrieť moju recenziu na http://www.recenzie-hotelov.sk/minirece ... hotel=5158 :D
Ivankaa
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Hosť 08 Aug 2009, 20:27

dakujem
Hosť
Mega Cestovateľ

Odoslaťod misho 09 Aug 2009, 21:48

ahojte, boli sme v tomto hoteli koncom júla a boli sme veľmi spokojní. Letieť sme mali tiež o 2:05h, ale let meškal kvôli búrke nad Ba jednu hodinu. Ráno ako sme prišli, tak od 8h sme mohli ísť na raňajky, takže fajn.

aj ja dakujem za info, inak zaujimalo by ma ako teplo tam bolo,a este ako je to s batozinou,kolko ste jej mali? brali ste si len prirucnu alebo aj nejake vacsie kufre? este raz vdaka
misho
Mega Cestovateľ

Odoslaťod iii 10 Aug 2009, 14:29

ak mas nejake otazky, v pohode sa pytaj :) . teplo tam bolo tak akurát asi 33 stupnov, mozes si pozriet aktuálne pocasie, more sa nam zdalo raz teple, raz studene - vraj 26st. :D . Batozinu sme samozrejme mali - príručnu batozinu do 5kg na osobu a kufre do 15kg na osobu.
iii
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Hosť 10 Aug 2009, 15:38

za tie kufre do 15 kg sa priplaca?
Hosť
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Ivankaa 10 Aug 2009, 20:31

samozrejme ze nie, ved tam predsa nepojde clovek naprázdno :) ,pozri si na stránke letiska ako to je, a co môzes mat v prírucnej batozine
Ivankaa
Mega Cestovateľ

Odoslaťod misho 10 Aug 2009, 21:36

neposlali vam to z cestovky, ze co tam mozte mat a co nie? a este ma zaujima ci ste platili za tie prve ranajky v den priletu,lebo strava ma zacat az vecerou...inak som zvedavy ako to bude s kontrolou tam po tych bombovych vybuchoch
misho
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Ivankaa 11 Aug 2009, 11:11

uz si riadne nepamatam, ci to bolo v pokynoch od CK. Za tie prve ranajky sme nedoplácali, pretoze odlet domov bol o 5.50h, cize by sme o tie ranajky prisli a takto to nahradili. Co sa tyka ubytovania, tak prvych ludi ubytovali asi okolo 8.40h, nas asi okolo 10h, pretoze postupne upratovali izby, v pokynoch bolo, ze ubytovaní budeme okolo 14h, tak to nebolo az take hrozne. Co sa tyka tych kontrol, tak atentát sa stal 30.7.09 a my sme odchádzali 1.8.09 a nic zvlástne sa nedialo.
Ivankaa
Mega Cestovateľ

Odoslaťod misho 11 Aug 2009, 16:31

no len teraz tam buchli nedavno dalsie bomby v nejakej restauracii, tak preto som to pisal, ved uvidime...inak to je dost skory odlet, ale som rad ze sa niekto ozval kto tam bol a povedal ze tam bolo dobre :)
misho
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Hosť 11 Aug 2009, 19:37

Ja som už na Malorke bol pred 12 rokmi v El Arenal,je to druhý koniec tejto pláže. Bolo tam super,preto som si povedal, že ešte raz sa tam pozriem.Ten nočný život tam je ozaj super,dá sa tam posedieť večer vonku pri Sangrii(super vec),pozrieť si pláž z vláčika či koča.Jednoducho super.Len tie atentáty ma vystrašili! No čo už,nejak bolo-nejak bude.Len tento hotel som nepoznal a nebola na neho žiadna recenzia.Už teraz som spokojnejší že je OK!
Tiež letíme 29.8.2009.
(kuky)
Hosť
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Ivankaa 11 Aug 2009, 20:50

tak tie dalsie vybuchy mi asi nejak usli. Odlet bol skoro, nakolko sme 3.20h opustali hotel, ale bolo to lepsie ako cakat bez izby niekolko hodin.
El Arenal je rusnejsie miesto, viac obchodov a tak, ale aj v Can Pastilla sa dalo vonku posediet.
Ivankaa
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Hosť 11 Aug 2009, 21:10

Tiež letíme 29.8.2009.

tak sa asi uvidime :) ja som tiez rad ze niekto dal super recenziu, zacinam sa pomaly tesit, dufam uz len aby pocasie vyslo, lebo teraz to tam nebolo bohvieco ked prsalo
Hosť
Mega Cestovateľ

Ďalšia

Naspäť na Ubytovanie - Baleárske ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.