Ktore stredisko na Mallorce si vybrat

Informácie o Baleárskych ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na Ibize, Formentere, Mallorce a Menorce

Moderátori: AJKA, dusana1

Ktore stredisko na Mallorce si vybrat

Odoslaťod Hosť 27 Júl 2009, 08:23

Ahojte, Groger, Janik a ostatni - vidim ze ste skuseni ohladom MAlorky, poradte ktoru oblast si vybrat myslim ze peknu plaz a pozvolny vstup pre deti maju vsetky : C an Picaford - pri Acludii / hotel Viva Malorca - sice dalej od plaze ale ma dobre referencie/ - v stredisku vyzera ze je aj kde sa popozerat a prejst, Sa coma / hotel Sa Coma Playa / - ale pisu ze nie tam vela co vidiet, Playa de Muro / hotel Playa Garden / - je na plazi a tiez vyzera celkom OK. My sme zalivy zavrhli, lebo pozrieme sa tam na jeden den ale nechceme byt v komplexe odrezanom od sveta - radsej vecerna promenada - nejake kolotoce pre deti a pod. a tie tri strediska aj vzhladom k volnym hotelom v cestovke nam vychadzaju na vyber. Zatial najviac ta Viva Malorka ale je 450 m od plaze, nam by to ani nevadilo len ci to stredisko Can Picaford stoji za to a ci je dobre vychodiskovo na cesty prenajatym autom po Malorke. DAkujem , velmi pomahate svojimi fotkami a prispevkami potom sa my ostatni mozme lahsie zorientovat. Dakujem
Hosť
Mega Cestovateľ

Re: Ktore stredisko na Mallorce si vybrat

Odoslaťod Zuzka 27 Júl 2009, 09:07

Skús sa pozrieť aj na hotel Delfin Playa v stredisku Palma Nova - krásna pláž, blízko je zábavný park Marineland s delfínmi, lachtanmi, ara show a aj aquapark. Hotel je priamo pri pláži.
Pekné pláže a promenáda sú aj v Paguere.
Zuzka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:08

Re: Ktore stredisko na Mallorce si vybrat

Odoslaťod janik 27 Júl 2009, 15:03

Ahoj, velmi rada by som Ti poradila, ale necitim sa kompetentna porovnavat letoviska, nakolko som osobne navstivila len jedno a o ostatnych mam len sprostredkovane informacie. Verim vsak, ze Ti s vyberom pomoze Karol (goger), ktory ma Malorku prebrazdenu krizom-krazom. :D Ja osobne som bola Malorkou ocarena. My sme mali v Sillote nadhernu plaz, ale bez nejakych extra atrakcii, ktore spominas. V ramci nasich vyletov po okoli sa mi tiez velmi pacila oblast Cala Mandia. Bolo tam ubytovanych zopar rodin z nasho turnusu, konkretne v hoteli Blau Punta Reina a boli nesmierne spokojni. :) Krasnu dovolenku Ti zelam!
JANIK
Obrázok používateľa
janik
Mega Cestovateľ

Založený: 28 Jún 2007, 12:39

Naspäť na Ubytovanie - Baleárske ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.