Hotel Playamar & Annex

Informácie o Baleárskych ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na Ibize, Formentere, Mallorce a Menorce

Moderátori: AJKA, dusana1

Hotel Playamar & Annex

Odoslaťod janik 24 Jan 2009, 19:06

Pozna niekto hotel Playamar v S'Illot na Mallorce? Mame tam ist v juni a na nemeckych forach vidim dost zle recenzie. Dakujem velmi pekne za akukolvek informaciu z prvej ruky.
JANIK
Obrázok používateľa
janik
Mega Cestovateľ

Založený: 28 Jún 2007, 12:39

Re: Hotel Playamar & Annex

Odoslaťod lulu111111 23 Feb 2009, 15:36

http://cestovani.idnes.cz/nejspinavejsi ... igsvet_tom

stačí si toto prečítať a myslim žeby som to asi neriskovala ten hotel...
lulu111111
Mega Cestovateľ

Odoslaťod janik 28 Feb 2009, 16:41

Citala som tento clanok, ale zda sa mi dost ucelovy a prehnany. Na nemeckych forach ma tento hotel 65 % odporucanie, co je dost vysoke cislo na ich pomery. A ceski recenzenti sa tiez vyjadruju relativne pozitivne. Ako som vsak zistila, je tu obrovsky rozdiel medzi ubytovanim v hotelovych izbach a apartmanoch, ktore su tiez sucastou hotela. Hotelove izbe su vraj fakt spinave, stare a strasne malicke. Ale apartmany su vraj pekne, raz tak velke ako hotelove izby a maju samostatnu kuchynku a spalnu. A naviac oproti hotelovym izbam velke balkony. Takze aj ked mam trosku obavy, ako to tam bude s cistotou, myslim, ze az take katastroficke to byt nemoze. A tento hotel je hlavne velmi blizko plaze. A ma fantasticku cenu. Snazim sa utesit, lebo uz som ho zabukovala. :) Keby sa nasiel niekto, kto tam bol, bola by som velmi rada. Nech viem, na co sa pripravit. Lebo s plesnami na stenach som sa stretla aj v 5* hoteli (v Turecku) a naopak v 3* v Bulharsku bolo cistucko jak na operacnej sale. Vdaka za vsetky info.
JANIK
Obrázok používateľa
janik
Mega Cestovateľ

Odoslaťod janik 10 Júl 2009, 15:45

Tak sme sa dnes vratili z Malorky a hned pridavam recenziu. V apartmánovom dome Playamar sme boli mimoriadne spokojni a dovolenka vysla na jednicku s hviezdickou. Parada :D http://www.recenzie-hotelov.sk/minirece ... hotel=4542
JANIK
Obrázok používateľa
janik
Mega Cestovateľ

Naspäť na Ubytovanie - Baleárske ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.