Hotel Samoa Mallorka

Informácie o Baleárskych ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na Ibize, Formentere, Mallorce a Menorce

Moderátori: AJKA, dusana1

Hotel Samoa Mallorka

Odoslaťod poly 07 Júl 2008, 20:05

ahojte :) chcela by som poprosit niekoho kto uz bol tento rok v tomto hoteli, aby sem napisal par slov (zaujima ma najma plaz, okolie a moznosti zabavy v stredisku, pripadne v blizkom okoli), aj ohladom stravy a ubytovania, aj negativne skusenosti 8) vopred dakujem :)
Obrázok používateľa
poly
Dovolenkár

Založený: 26 Júl 2007, 18:08

Hotel Samoa.

Odoslaťod tommi_d 17 Júl 2008, 09:10

To Poly : Neviem či ti to pomôže v hotely Samoa som bol v roku 2001. Bol som s manželkou na 1 týždeň AI. Hotel sa nachádza v pokojnej oblasti. Hneď pri hoteli sa nachádza menšie nákupné centrum. Pokiaľ by ste chceli kupovať parfémy tak určite tam, sú lacnejšie ako na letisku. Čo a týka AI a stravy som bol v celku spokojný. Pri príchode dostanete kartu spoju s vašim foto na ktorú čerpáte AI. Hotelový bazén je ok, avšak najviac času sme trávili na pláži, ktorá je od hotela pokiaľ si dobre pamätám cca 300 m a je spoločná pre viac hotelov, čiže AI na pláži nebol. Je to krásna piesková v krásnom zálive s azúrovou vodou, na tú pláž spomíname s manželkou doteraz. Odporúčam výlet loďou okolo pobrežia, trváte cca 1 hodinu. Ako negatívum hotela vidím že nie je klimatizovaný (vtedy nebol) a v noci je riadne teplo. Pokiaľ máš konkrétnejšie otázky rád zodpoviem..
tommi_d
Cestovateľ

Založený: 21 Mar 2007, 14:19

Samoa

Odoslaťod katarina 28 Júl 2008, 12:43

My sa chystame do hotela Samoa 4.8. jedna recenzia zo sezony 2008 je na www.lastminute.sk vcelku pozitivna. su aj na www.tripadvisor.com dake fotky a recenzie
su to tri hviezdicky tak to nebude zas luxus, vacsinou pisu ze je to dobre pre rodiny s detmi. ak sa odtial niekto vratil v tejto sezone, aj ja by som uvitala info. diky.
katarina
Nováčik

Založený: 06 Aug 2006, 19:45

Re: Hotel Samoa Mallorka

Odoslaťod kitty 26 Júl 2009, 16:23

ahoj boli sme v hoteli Samoa minuly rok v auguste. Je to tri hviezdy, nic extra. Izby boli dobre, velmi dobra klimatizacia, kupelna tiez, strava dobra, dalo sa vybrat. co sme povazovali za horsie bolo pitie - nebolo tam co pit, nealko napoje boli dost hrozne, po par dnoch sa to proste nedalo pit. kupovali sme si vodu. tiez to bolo dost daleko na plaz, viac ako uvadzaju, uvadzali 3OOm, ale bolo to viac, urcite. Na plazi neni ALL INCL nic, takze si tam treba kupovat pitie v bufete, lebo do hotela sa ti nechce. Aha, este, bazeny boli dost spinave - niekedy az tak ze sa ti nechce ist do vody.
Zas, musim povedat, ze sme boli v hlavnej sezone, hotel bol plny, takze preto asi aj ta spina a vsade mnozstvo ludi, na plazi tiez, velmi vela ludi, a tympadom spina...ked si zvuknuta na luxus tak sa ti tam nebude pacit. ked ne, tak da sa. Nie je to luxus ale deti by tam mohli byt spokojne, su tam animatori, vecer program....
kitty
Mega Cestovateľ

Naspäť na Ubytovanie - Baleárske ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.