IBIZA - hotel CALA TARIDA BEACH

Informácie o Baleárskych ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na Ibize, Formentere, Mallorce a Menorce

Moderátori: AJKA, dusana1

IBIZA - hotel CALA TARIDA BEACH

Odoslaťod cestovatel 11 Aug 2006, 09:39

V mesiaci júl 2005 sme boli s partou v hotely Cala Tarida Beach - je to štvorhviezdičkový hotel a služby ALL.
To čo deklaruje príslušná CK to je aj do bodky splnené. Izby čisté, priestranné, pravidelne upratované, televízor, chladnička a malý balkon s plastovým sedením. Nevýhoda však bola, že sme boli v tomto areály kde bolo 1600 dovolenkárov ubytovaní na samom konci, takže k moru bolo pomerne daleko a vyriešili sme to tak, že sme si oblečenie zobrali ráno so sebou, aby sme sa mohli naobedovat, takže na izbu sme chodili až večer pred sprchovaním.
Jedlo na patričnej úrovni, pestrá strava, slabšie bolo ovocie a výber koláčov. Nápojový lístok na vynikajúcej úrovni, všetky nápoje - whisky, viacej druhov, malibu, jegermajster, gin, vodka, boli originály, žiadne domáce produkty. Domáce bolo len šampanské ale aj to malo korkovú zátku. Pivo bol dovoz z Malty a za príplatok mali aj kvasinkové. Samozrejme, že čapovali pivo aj španielske.
Po absolovovaní celkove 15 - tych ALL, toto bol z hladiska pitného režimu najlepší a vyskúšané máme niekolko ALL v hoteloch vyššej kategorie v destináciách - Cyprus, Grécko, Egypt, Tunisko.
Obrázok používateľa
cestovatel
Cestovateľ

Založený: 10 Aug 2006, 16:38

POZRI SI MINIRECENZIU NA TENTO HOTEL NA RECENZIE-HOTELOV.SK

Odoslaťod xixi 14 Aug 2006, 10:48

Kliknite si na http://www.recenzie-hotelov.sk/minirece ... &hotel=709 Moja minirecenzia je detailná, odporúčam si ju prečítať, nájdete tam veľa praktických informácií
xixi
Mega Cestovateľ

XIXI - super

Odoslaťod cestovatel 03 Sep 2006, 13:11

Chcel by som vyjadrit obdiv nad recenziou hotela CALA TARIDA BEACH, ktorú si napísala na stránke recenzie hotelov. Je to myslím si vzor, ako sa majú recenzie písat, nakolko táto je uplne výstižná a je tam všetko obsiahnuté.

Trochu ma prekvapilo to, že napriek nepríjemným skúsenostiam s medúzami si na more nezanevrela a kúpala si sa nadalej. To preukazuje, že si profík a medúzy berieš ako súčast prírody, tak ako aj ja.

Maj sa a budem sa tešit. na nejakú Tvoju recenziu do budúcna.
Obrázok používateľa
cestovatel
Cestovateľ

Založený: 10 Aug 2006, 16:38

Super hotel

Odoslaťod Aquana 16 Dec 2006, 10:10

vážne super.... odporúčam všetkým. Bolo tam všetko dobré, až na to, že v polovici nášho pobytu prišla nová vlna turistov, čiže táto verejná pláž bol a strašne plná a more v okolí brehu bolo plné ľudí a nedalo sa tam bohviejako zaplávať. Ale inak super
Obrázok používateľa
Aquana
Dovolenkár

Založený: 13 Dec 2006, 18:57

tarida beach

Odoslaťod sjuuz666 02 Feb 2007, 17:54

bola som v hoteli TARIDA BEACH ale za tie peniaze to bolo pomerne slabé...čakala som viac.. no newiem, možno sa tam niekomu páči, ale podľa mňa je to veľmi drahé, vzhľadom na to, čo tento hotel ponúka.
tento rok idem do Turecka - hotel NASHIRA a už som si pozerala fotky aj všetko čo bolo na nete dostupné a myslím si, že je to oveľa lepšie... a cena je rovnaká... takže rozhodne by som vám nabudúce odporúčala to Turecko... webová stránka toho hotela je www.nashirahotels.de
a je to s ultra all inclusive!!! a Ibiza - Tarida beach je len polpenzia za takú istú cenu ako Turecko - Nashira!!! newiem, je to na vás..
sjuuz666
Nováčik

Založený: 02 Feb 2007, 16:38

Re: tarida beach

Odoslaťod Aquana 03 Feb 2007, 16:12

sjuuz666 napísal:bola som v hoteli TARIDA BEACH ale za tie peniaze to bolo pomerne slabé...čakala som viac.. no newiem, možno sa tam niekomu páči, ale podľa mňa je to veľmi drahé, vzhľadom na to, čo tento hotel ponúka.
tento rok idem do Turecka - hotel NASHIRA a už som si pozerala fotky aj všetko čo bolo na nete dostupné a myslím si, že je to oveľa lepšie... a cena je rovnaká... takže rozhodne by som vám nabudúce odporúčala to Turecko... webová stránka toho hotela je www.nashirahotels.de
a je to s ultra all inclusive!!! a Ibiza - Tarida beach je len polpenzia za takú istú cenu ako Turecko - Nashira!!! newiem, je to na vás..

Práveže by sa dalo povedať, že hotel tarida beach poskytoval za tu cenu az NADstandartne sluzby. Preto nevieme, s akou cestovnou kancelariou ste cestovali.
Obrázok používateľa
Aquana
Dovolenkár

Založený: 13 Dec 2006, 18:57

Odoslaťod sjuuz666 03 Feb 2007, 20:57

ja som cestovala s Hydrotourom...
sjuuz666
Nováčik

Založený: 02 Feb 2007, 16:38

leto 2007

Odoslaťod labus 27 Máj 2007, 09:33

Ide niekto do Cala Tarida Beach v auguste? My odlietame 27.8 už sa neviem dočkať. Máme dve deti vo veku 16 a 10r. tak ak ide niekto v tomto termíne ozvyte sa .Inak mám pocit,že aj napriek kladným ohlasom z minulého roku toto leto idu všetci do Turecka a pod. My sme boli minulý rok na Menorke a sme velmi spokojný s hotelovou sieťou INSOTEL.
labus
Cestovateľ

Založený: 27 Máj 2007, 09:24

Cala Tarida Beach

Odoslaťod aivlis 27 Jún 2007, 12:00

Chcem prispieť skúsenosťami mojich rodičov, ktorí sa vrátili z Cala Tarida Beach, v pondelok 25.6. Čo sa týka hotela, jeho služieb, stravy a pitia boli absolútne spokojní.... presne ako sa píše v prechdázajúcich príspevkoch resp. recenziách.. Problém však bol pri výlete na Formenteru, ktorú mali v rámci Gold all inclusive v cene, takže ho absolvovali...Tento výlet bol absolútne nezvládnutý čo sa týka jeho organizácie ako aj poskytnutých služieb...a je nevhodný pre rodiny s malými deťmi.. Okrem toho, že s nimi nebol žiadny sprievodca, ludia vobec nevedeli na akú lod majú nastúpiť, najprv ich informovali že príde pre nich katamaranán, ked naň nastupovali, tak ich vyhnali, že oni majú ísť inou loďou, ktorá síce nakoniec prišla, výzor lode však vzbudzoval obavy či sa na mori nerozpadne, o špine na lodi ani nehovoriac, lod ich vyložila pri nejakej skale na breh, cez tú skalu museli prejsť dosť daleku pešo na pláž, kde síce boli slnečníky, ale neprenajali im ich, boli vraj rezervované...na pláži žiadne občerstvenie ani pitie, takže bud sa piekli celý den na slnku o hlade a smäde, alebo pošlapali späť na loď, kde dostali nejakú minerálku a otrasné jedlo....
Namiesto výletu s novými zážitkami to bolo utrpenie..... Preto ak chcete absolvovať tento výlet vezmite si jedlo aj pitie so sebou a vhodný bude aj slnečník.....
aivlis
Nováčik

Založený: 06 Jún 2007, 10:33

Odoslaťod Andrejka 21 Dec 2007, 09:33

Mohol by mi niekto poradiť, či Ibizu - Tarida Beach - ponúka aj niekto iný ako Hydrotour ?
Viem, že zo slovenských žiadna, myslela som nejaké rakúske, čo majú pobočky na Slovensku, alebo podobne....
Vopred vďaka za odpovede.
Obrázok používateľa
Andrejka
Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 21:08

Odoslaťod Zuzka 21 Dec 2007, 21:35

Andrejka napísal:Mohol by mi niekto poradiť, či Ibizu - Tarida Beach - ponúka aj niekto iný ako Hydrotour ?
Viem, že zo slovenských žiadna, myslela som nejaké rakúske, čo majú pobočky na Slovensku, alebo podobne....
Vopred vďaka za odpovede.

Taridu Beach robí Tui a Turistik Service Schurmann. Ceny su však veľmi vysoké - za tie peniaze je lacnejší Karibik. 11-12 dní stojí vyše 1300-2500 eur. Pozri na stranke www.5vorflug.at
Zuzka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:08

Odoslaťod viper1993 28 Jún 2008, 22:21

Ahojte,
ide niekto teraz 7. jula 2008 do Tarida Beach? My ideme partia troch rodin. Mozno sa uvidime Uz sa neviem dockat
viper1993
Nováčik

Založený: 28 Jún 2008, 22:18

Odoslaťod Andrejka 29 Jún 2008, 20:46

My ideme až 17.7, ale ked sa vrátite, mohol by si dať vedieť ako bolo. Ozaj, aký máte odletový čas ?
Nám ešte stále neposlali pokyny. :?: krásnu dovču...
Obrázok používateľa
Andrejka
Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 21:08

Odoslaťod viper1993 30 Jún 2008, 09:54

Andrejka napísal:My ideme až 17.7, ale ked sa vrátite, mohol by si dať vedieť ako bolo. Ozaj, aký máte odletový čas ?
Nám ešte stále neposlali pokyny. :?: krásnu dovču...

jj my sa vratime 16.7, ked sa vratime napisem sem ako bolo, pokyny nam takisto este neposlali a to odlietame za tyzden takze uz by mali prist kazdu chvilu
viper1993
Nováčik

Založený: 28 Jún 2008, 22:18

Naspäť na Ubytovanie - Baleárske ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.