Ibiza 27.8.2007

Informácie o Baleárskych ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na Ibize, Formentere, Mallorce a Menorce

Moderátori: AJKA, dusana1

Re: pre labus

Odoslaťod maruska24 15 Júl 2007, 11:29

Zuzi, ty nemáš klasickú prácu s prideleným počtom dovolenky, však? To je super ísť toľko cez rok.
Inak Taliansko by som chcela vidieť, len všade ho ponúkajú na 7 dní aj s cestou. :(

labus: na Kubu sa dá aj z Prahy. Kartago má každý rok dobré ponuky, len je to fakt drahé.

Mimochodom, na Ibize sa teraz nedá vôbec kúpať?
maruska24
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Nov 2006, 19:55

Odoslaťod labus 15 Júl 2007, 11:45

Ahoj Maruška24 včera som volala do Hydrotouru a vraveli mi,že sa to stalo na opačnej strane ostrova takže je všetko v poriadku ale pola mapky čo mi poslala Zuzka tie zatvorene pláže niesu až tak daleko od Cala Tarida no neviem,je to taký blbý pocit..
Tak som sa tam tešila..na čistučke more..
Ideme až 27.8 tak dufam,že ludia čo tam idu skôr napíšu ako to tam vyzerá
No tá Kuba je fakt pálka preto neviem,či pôjdeme ale muž chce ísť..,že raz za život treba mať aj takuto dovolenku a vraj kým je tam ešte Fidel tak uvydím a dakujem za tip na Kartágo to som nevedela,že tam chodia.Nevieš kedy vydávaju katalog 2007/2008 exotika?
labus
Cestovateľ

Založený: 27 Máj 2007, 09:24

Odoslaťod maruska24 15 Júl 2007, 19:36

v októbri už býva k dispozícii. doposiaľ tak vždy bolo.
maruska24
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Nov 2006, 19:55

Re: pre labus

Odoslaťod Zuzka 16 Júl 2007, 06:50

maruska24 napísal:Zuzi, ty nemáš klasickú prácu s prideleným počtom dovolenky, však? To je super ísť toľko cez rok.
Inak Taliansko by som chcela vidieť, len všade ho ponúkajú na 7 dní aj s cestou. :(

labus: na Kubu sa dá aj z Prahy. Kartago má každý rok dobré ponuky, len je to fakt drahé.

Mimochodom, na Ibize sa teraz nedá vôbec kúpať?

Maruska máš pravdu, že nemám klasickú 8 hod. prácu. V sezóne pracujem 12 hodín, víkendy, sviatky. Mimo sezóny mám viac času a snažím sa dať do poriadku, viac relaxovať, poznávať nové miesta.

Taliansko robia aj kratšie - víkendy, 5-dňové. Keď zoženieš lacnú letenku, dá sa ísť aj letecky, kúp si bedeker (stoja od 5 do 12 eur) s plánikmi mesta, základnými informáciami, historiou mesta a pamiatky sa dajú v pohode obísť aj individuálne. Bedekre boli v češtine (Benátky, Florencia) a Rím aj v slovenčine. Letenku do Benátok sme v máji zohnali do 700 Sk aj s poplatkami, odlet z Viedne.
Zuzka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:08

Odoslaťod Zuzka 16 Júl 2007, 07:01

labus napísal:No asi budeme Zuzi vekovo k sebe blízko. Aj ja mám deti 19,16 a 10 teda synou. Preto som sa pýtala na tie disco. Už ked tam budeme tak jednu chceme mrknuť. No a kde je tá Travestiti šou to som vždy chcela vidieť. Tvoje deti maju kolko rokou? Ten hotel kde ste boli vyzerá ozaj dobre. Ale týžden je fakt málo.

Aj ja mám už dospelé deti. Transvestiti šou sme mali na hotely a videli sme aj iné, ktoré boli v rôznych baroch v San Antoniu alebo v jeho časti Bahia. V San Antoniu bolo veľa parfumérii, odporúčam nenechávať nákup na letisko, ale kúpiť si tu. Samozrejme nie všetky, ale rôzne akcie vyšli oveľa lepšie. Tak isto oblečenie sa dalo nakúpiť celkom dobre - hlavne Adidas, Nike. Výrobca bol španielsky, nie čínsky. No bolo to pred 6 rokmi, tak sa mohlo mnohé zmeniť.
Zuzka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:08

tarida beach

Odoslaťod kamilka 15 Aug 2007, 18:20

no ano,su tam komare,najma ked si vecer sadnete na program,treba sa nastriekat repelentom. :D a co sa tyka slnecnikov na plazi,my sme to robili tak,ze sme si osusky nechali pri dolnom bazene,co je len na skok k moru a poobede sme si zasli okupat sa aj do mora,ale nie je vobec problem doniest si tam osusky 8)
kamilka
Nováčik

Založený: 10 Aug 2007, 15:24

Predchádzajúca

Naspäť na Ubytovanie - Baleárske ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.