Solaris Holiday Resort - Šibenik

Informácie, otázky, skúsenosti s ubytovaním v destinácií Severná Dalmácia - Biograd na Moru, Dugi Otok - Božava, Nin , Ostrov Murter-Lovišča, Ostrov Ugljan - Kukljica, Ostrov Vir, Pakoštane, Petrčane, Pirovac, Plitvicka jezera, Primošten, Punta Skala, Rastovac, Starigrad - Paklenica, Sv. Filip i Jakov, Trogir - Seget Donji, Trogir - Seget-Vranjica , Vodice, Vodice - Srima, Zadar, Zaton, Šibenik-Solaris

Moderátori: AJKA, rosaria, djxtreme

Re: Solaris Holiday Resort - Šibenik vase hodnotenia

Odoslaťod MiaMia 27 Mar 2009, 15:45

V rezorte sme boli pár rokov dozadu, bývali sme v hoteli Jure. Musím priznať, že mne sa táto dovolenka nepáčila, vadilo mi, že ide o umelo vybudované stredisko a chýbala mi atmosféra typického chorvátskeho mestečka s možnosťou prechádzok po uličkách mesta a posedenia v tavernách. Na terase síce bývali zábavné programy, ale to nás nijako nechytilo, pre syna boli k dispozícii len trampolíny a večer tam doslova skapal pes. Ale, samozrejme, každý má iné požiadavky, takže určite sú takí, ktorým to takto vyhovovalo...
MiaMia
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Rena 01 Apr 2009, 21:42

čauko,
nájde sa niekto,kto minulý rok trávil dovolenku v hoteli Andrija?Ako sa vám páčilo?
Dík za Vaše postrehy :wink:
Rena
Obrázok používateľa
Rena
Mega Cestovateľ

Založený: 17 Aug 2006, 19:24

Odoslaťod rosaria 18 Jún 2009, 07:56

Tento hotelový komplex, je vhodný pre ľudí, ktorý nehľadajú typickú chorvátsku atmosféru, ale čisto hotelový pobyt v uzavretom komplexe, s klasikou ktorú hotel ponúka: animácie, hotelové jedlo, upravenú pláž a bazény...atď.
šibenik je vzdialený asi 2 km, ale je to pri ceste, neviem ako by sa tam dalo dostať pešo. Možno sa dá popri pláži ale my sme chodili len autom. Nepáči sa mi , že v minulosti bol komplex uzavretý a nemohli tam chodiť cudzí ľudia len na také lístky(ktoré neviem z kade mali) ale teraz za určitý poplatok(ako vstupné na kupko) tak pustia každého. Takže nie sú to len bazény a atrakcie pre hostí komplexu(ktorých je už aj tak dosť) ale pre všetkých ktorý prídu a zaplatia si. Je to na Vás ak idete do chorvátska len kôli moru, a nie kôli atmosfére miest a jedlu, komplex Vám bude vyhovovať. V poslednej dobe ho dosť rekonštruovali, tak sa hádam bude páčiť.
Obrázok používateľa
rosaria
Cestovateľ

Založený: 04 Júl 2007, 13:31

Odoslaťod natalka 08 Júl 2009, 17:27

Prenesena otazka

Prosím Vás môže mi niekto povedať či sa v hotelovom komplexe Solaris Holiday Resort 4* nachádza aj hotel Solaris ?

Ďakujem Naty
natalka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Sanyo 08 Júl 2009, 17:44

AJKA napísal:Prenesena otazka

Prosím Vás môže mi niekto povedať či sa v hotelovom komplexe Solaris Holiday Resort 4* nachádza aj hotel Solaris ?

Ďakujem Naty

Hotelovy komplex Solaris sa sklada z hotelov: Jure, Niko, Ivan, Adrija, Jakov. Ak si dobre pamatam, lebo je to asi 6 rokov dozadu co som tu stravil dovolenku :wink:. Boli sme v hoteli Niko a rok na to sme sa vybrali do Ivanu. V tej dobe otvarali hotel Adrija. Hotely od vtedy presli dost rozsiahlou rekonstrukciou. V tej dobe boli vsetky hotely 3hviezdickove. Keby si mala nejake otazky, kludne sa pytaj :wink:, nebudu to sice najcersvejsie info, ale ak by sa nikto neozval tak aj to je lepsie ako nic. Chceli by ste sa tam vybrat toto leto? Sanyo
Obrázok používateľa
Sanyo
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Nov 2006, 14:26

Odoslaťod Hosť 09 Júl 2009, 11:48

Sanyo napísal:
AJKA napísal:Prenesena otazka

Ďakujem Naty

Hotelovy komplex Solaris sa sklada z hotelov: Jure, Niko, Ivan, Adrija, Jakov. Ak si dobre pamatam, lebo je to asi 6 rokov dozadu co som tu stravil dovolenku :wink:. Boli sme v hoteli Niko a rok na to sme sa vybrali do Ivanu. V tej dobe otvarali hotel Adrija. Hotely od vtedy presli dost rozsiahlou rekonstrukciou. V tej dobe boli vsetky hotely 3hviezdickove. Keby si mala nejake otazky, kludne sa pytaj :wink:, nebudu to sice najcersvejsie info, ale ak by sa nikto neozval tak aj to je lepsie ako nic. Chceli by ste sa tam vybrat toto leto? Sanyo

ano toto leto 11.8.2009
Hosť
Mega Cestovateľ

Odoslaťod rosaria 15 Júl 2009, 08:14

Ahojte počas dovolenky som bola pozrieť aj v komplexe Solaris, konkrétne pri hoteli Ivan 4*, od minulého a ďaľších rokov sa veľa pomenilo čo sa týka pláže a okolia, je tam množstvo atrakcií, nádherné bazény, bar v bazéne, reštaurácie, atrakcie pre deti aj pre dospelých...bola som očarená. Všade pekne čisto, vhodné aj pre malé deti , a skutočne počas týždňovej dovolenky nemusíte z areálu vystrčiť ani len nohu. V areáli nájdete všetko na čo si len spomeniete od tobogánov, cez reštauráciu na lodi, lehátka posedené rovno v bazéne, výrivku....odporúčam.
Obrázok používateľa
rosaria
Cestovateľ

Založený: 04 Júl 2007, 13:31

Re: Solaris Holiday Resort - Šibenik

Odoslaťod Lidka 22 Mar 2012, 17:16

Ahojte,každý rok tu pribúdajú nové a nové atrakcie,aj ponuky ubytovania.Hotely,apartmánové vilky,mobilhomy,chatky,karavany.Bohužiaľ i ceny.Ja srodinkou chodíme do kempu.Prenajímame si klimatizovaný karavan od jednej pani.Pre deti to je ako keď ich vypustíme z klietky,sprvu som sa bránila takejto dovolenke,ale po skúsenosti po prvom raze by som na hotel ani nešla.Deti šantia vonku,my si vonku grilujeme,popíjame vínko.Chodíma vždy na dva týždne,deti pri odchode sú nešťastné a vždy sa tešia na dovolenku o rok.Tak nech sa tu ubytujete kdekoľvek,určite patrí toto stredisko k najvybudovanejším na jadrane.Info o tomto stredisku,foto je na ich stránke www.solaris.hr
Lidka
Nováčik

Založený: 22 Mar 2012, 16:53

Predchádzajúca

Naspäť na Ubytovanie - Severná Dalmácia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.