Primošten

Informácie, otázky, skúsenosti s ubytovaním v destinácií Severná Dalmácia - Biograd na Moru, Dugi Otok - Božava, Nin , Ostrov Murter-Lovišča, Ostrov Ugljan - Kukljica, Ostrov Vir, Pakoštane, Petrčane, Pirovac, Plitvicka jezera, Primošten, Punta Skala, Rastovac, Starigrad - Paklenica, Sv. Filip i Jakov, Trogir - Seget Donji, Trogir - Seget-Vranjica , Vodice, Vodice - Srima, Zadar, Zaton, Šibenik-Solaris

Moderátori: AJKA, djxtreme, rosaria

Primošten

Odoslaťod rosaria 20 Máj 2009, 11:26

Ahojte tento rok sa chystám spoznať Primošten, aké také info som našla na internete. Ale ak tam niekto z Vás bol, uvítala by som info o pláži, či je kamienková , betónové platne? Či sú tam ježkovia? Aká je asi rozloha mesta? Či je tam kam ísť a zabaviť sa.
Ideme na blink, tak by ma zaujímalo či je tam dosť ponúk na ubytovanie, či náhodou nebudeme mať problém.
Roky pred tým sme nemali, ale boli sme v iných lokalitách. Uvítam každú informáciu. Dúfam že budú len dobré, lebo sa už neviem dočkať dovolenky. ĎAKUJEM.
Obrázok používateľa
rosaria
Cestovateľ

Založený: 04 Júl 2007, 13:31

Re: Primošten

Odoslaťod djxtreme 13 Jún 2009, 08:58

do Primostenu sa chystame aj my,pravdepodobne posledny julovy a prvy augustovy tyzden :) ...kto vie nieco o tomto stredisku piste :)
djxtreme
Dovolenkár

Založený: 20 Júl 2008, 20:46

Re: Primošten- mapa

Odoslaťod mandarinka 13 Jún 2009, 09:32

Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Odoslaťod jankac 20 Jún 2009, 18:39

ahoj,
boli sme v Primoštene, pláže sú tam aj štrkové aj betónové platne...ježkov je dosť, ale to sa treba zmieriť s tým, že to tak bude skoro všade v chorvátsku...
jankac
Mega Cestovateľ

Odoslaťod rosaria 13 Júl 2009, 08:54

Ahojte už som späť tak pridávam info. Primošten je krásne mesto, ubytovanie super, najviac sa oplatí na blink, všade majú ceny cca. 50 € na noc za 4-5 miestny apartmán. Je jedno či ste 500m od pláže alebo 50m. My sme boli cca.100m. Príjemný domáci, super apartmán, celé 2 týždne krásne a teplo. Ceny o dosť vyššie ako na Makarskej. Boli sme sa tam pozrieť a vplyvom toho že je tam o dosť menej turistov ako po iné sezóny išli veci dole. Jedniné na čo chcem upozorniť všetkých čo cestujú do chorvátska, dávajte si pozor nás 2x oklamali. Prvý krát na mýtnom zle nám vydal. Plaťte pokiaľ Vám to vyhovuje kartov, tam Vás nemajú ako oklamať. A je to pohodlnejšie ako rátať peniaze. Platiť kartou sa dá na všetkých mýtnych. A potom dávajte pozor v reštauráciách a kaviarniach, nás tam oklamali o 100 kún. Ja neviem prečo tak klamú, predtým sa mi to nestalo, po tejto skúsenosti som prerátavala každú kunu... A ešte jedna nepríjemná vec sa nám stala cestou späť v maďasku sme kupovali dialničnú v hoteli- penzióne "István" samý úsmev a hi hi...keď zistila že sme Slováci to sa nedá ani napísať aká zmena chovania nastala, nechcela od nás vziať eurá ani kartu, že nám nepredá dialničnú pokiaľ nemáme forinty, naštastie sme mali. Hrôza a des. Myslela si že sme Poliaci, povedali sme jej že sme Slováci. To bolo hrozné....Mala som sto chutí jej riadne vynadať. A to nie len ona ale celý personál hotela po nás nenormálne zazeral. (ale až po vete sme Slováci)
Obrázok používateľa
rosaria
Cestovateľ

Primošten

Odoslaťod Jozef K 13 Júl 2009, 18:49

Ako ďaleko si bývala od mora, máš aj nejaký kontakt? Keby si si mala znovu vybrať kam by sio šla makarská, alebo primošten? jozef
Jozef K
Mega Cestovateľ

Odoslaťod rosaria 14 Júl 2009, 06:39

Ahoj Jozef, určite by som si vybrala Primošten, krajšie a oveľa čistejšie more. To sa nedá ani porovnať. Krásne okolie príroda, a krásne mesto. Kontakt mám na domáceho kde sme bývali my. Od mora cca. 100m, do centra asi 50-80m, bolo to v slepej uličke takže tam sme mali ticho.
Obrázok používateľa
rosaria
Cestovateľ

Odoslaťod Barborka 15 Júl 2009, 07:58

rosaria - mozes, prosim Ta, napisat nejake orientacne ceny?
Dakujem. :)
Barbora
Obrázok používateľa
Barborka
Cestovateľ

Založený: 04 Júl 2008, 10:59
Bydlisko: Medzi Starhradom na Strečne a Budatínskym zámkom :)

Odoslaťod rosaria 15 Júl 2009, 08:09

kaviarne- malé pivo- 10 KN,veľké pivo- 15 KN, cola-fanta-ice tea-orangina- 14 KN
reštaurácie- veľké pivo- 20 KN, pizza cca. 45KN, špagety cca. 40 KN, hlavné jedlo cca. 65-150 KN
konzum a iné potraviny- chlieb- 8KN, mlieko- 4-6 KN, voda minerálka Jamnica 1,5l- 5KN, paštéky- 2,5-7 KN, pivo 2l- 15-18 KN, víno fľaša- 15-40 KN, likér 1l-50-60 KN
trh- kg rajčín- 3KN, kg dyne- 2 KN, dobré ceny za ovocie, zemiaky atď,
občerstvenia- hamburger- 18 KN, zmrzlina- 5-6 KN, palacinka- 12 KN,
pumpa- 1l diesel- 6,95 KN,
vodné atrakcie- banán 40KN osoba, prenájom motorového člnku na hod. 150 KN, kolesá 60 KN osoba
gigarety- malborky- 19 KN, ronhill- 18 KN, waterwolf- 17 KN, ronhill slim- 19 KN

dúfam že som pomohla, ak ťa zaujíma niečo konktrétne napíš, možno si spomeniem. :-)
Obrázok používateľa
rosaria
Cestovateľ

Odoslaťod Jozef K 16 Júl 2009, 16:19

Prosím ťa o kontakt na domáceho, aká bola cena ubytovania potrebujeme 3 x 2postel izbu, podľa toho čo si písala bolo by to super, ak máš foto prípadne pošli. mail: info@sports.sk
daka
jozo
Jozef K
Mega Cestovateľ

Odoslaťod MIROO 21 Júl 2009, 08:07

Nie že sa tam teraz všetci dotrepete a ja potom nezoženiem ubytovanie !!! :D
MIROO
Mega Cestovateľ

Odoslaťod elzdenas 21 Júl 2009, 08:13

No ja idem tiez v piatok s rodinou len na blink a som hrozne zvedavy ci nieco zozeniem v takom super termine :D
elzdenas
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Iveta 21 Júl 2009, 08:20

Ahojte mi chceme ist tiez do Primostenu. Ked sa vratite napiste ako bolo aj o ubytovani nejake informacie aj kontakt.

Dakujem

Prajem prijemnu dovolenku
Iveta
Nováčik

Založený: 17 Aug 2006, 14:58

Odoslaťod rosaria 21 Júl 2009, 08:49

Nebojte sa miesta je tam až príliš veľa... Skoro každý dom ponúka ubytovanie. A aby som nezabudla, navštívte disktotéku AURORA(v Primošteni- na konci smer na Split), je to najlepšia diskotéka v oklí(a najväčšia) niečo ako Hacienda. Hrá sa tam každý deň okrem nedele. Otvorené od 22:00. chodia tam rôzny speváci a známi chorváti.... Je tam aj vstupné , podľa toho aký je program... Od cca. 30 KN do 150 KN.
Obrázok používateľa
rosaria
Cestovateľ

Naspäť na Ubytovanie - Severná Dalmácia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.