hotel Bahia Principe Tenerife

Informácie o Kanárských ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na Tenerife, Gran Canarií, Fuerteventure a Lanzarotte

Moderátori: AJKA, Aja

hotel Bahia Principe Tenerife

Odoslaťod ap 25 Júl 2008, 14:04

Ahojte ! Bol už niekto na dovolenke, príp. má skúsenosti s hotelom Bahia Principe na Tenerife ? Mal by to byť 4 - hviezdičkový hotel, ale na slovenských stránkach som naň nenašla žiadnu recenziu. Vopred ďakujem za akékoľvek informácie .
ap
Nováčik

Založený: 16 Júl 2008, 20:40

Re: hotel Bahia Principe Tenerife

Odoslaťod ali2522222 20 Sep 2008, 13:53

ahoj, hotel Bahia Principe je jednym z NAJLEPSICH hotelov na Teneriffe vobec.... na ostrove je hodnoteny ovela vyssie a pravom lebo v porovnani s ostatnymi hotelmi je naozaj spickovy
ali2522222
Mega Cestovateľ

Odoslaťod ap 20 Sep 2008, 16:41

Ahoj Ali!
Ďakujem Ti veľmi pekne za odpoveď a tentokrát môžem potvrdiť Tvoje slová, pretože tento hotel je skutočne nádherný. Pobyt v ňom som absolvovala už zhruba pred 3 týždňami a hoci cestujem každoročne 1- 2krát na letné pobyty pri mori, týmto hotelom som bola úplne nadšená. Boli sme tam s rakúskou cestovkou tuším Tui Reisen s odletom aj príletom z a do Viedne, ale bol to fantastický relax. Hotel bol nádherný, s úžasnou záhradou, množstvom bazénov ( nakoľko tu bol dosť obtiažny vstup do oceána ), perfektnými službami a kuchyňa ? hm , no jedna báseň - jedál od výmyslu sveta, či ryby, rôzne " dary" mora, klasika ( bravčovinka, kuracina, morčacina), zelenina - čerstvá, dusená, šaláty, tiež super zákusky a pečivá.Hoci to bol tuším 4, či 4 a pol hviezdičkový hotel - tak skutočne si zaslúžil plných 5 hviezdičiek - možno len pre ten vstup do oceána nemal plný počet. A Tenerife je veľmi zaujímavý ostrov - to treba vidieť - tie kontrasty ostrova: zeleň a " púšť ". Boli sme navštíviť aj Loro Park, sopku Tende, loďou na mori za delfínami ( je to krásny zážitok - vidieť ich šantiť na otvorenom mori ), takže mám odtiaľ množstvo nádherných zážitkov a určite keď niekto sa bude zamýšľať kam na Kanárske ostrovy - jednoznačne doporučujem práve túto destináciu a tento konkrétny hotel. Skúsim " dať dokopy " aj nejaký ten album záberov, ktorých mám odtiaľ množstvo a doposlať na stránku.
ap
Nováčik

Odoslaťod petinka00 11 Okt 2008, 13:55

ja som na kanarskych pracovala pol roka ako letnu season a mozem povedat ze ja som nimi az tak velmi nadsena nebola..pracovala som na teneriffe...je ine byt na dovolenke a zit niekde...ale povazujem tento ostrov za krasny plny vyhod pre mladych je vyborny a hotel bahia principe je naozaj super ale co sa napriklad prace v nom tyka kedze ja som v nom pracovala ako animatorka :) tak to nie je malinka...zdieranie a makacka ale uzili sme si to aj napriek tomu... loveeeeeee my team
petinka00
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Zuzka 13 Okt 2008, 07:22

My začiatkom decembra odlietame na Tenerife do hotela Jardin de Nivaria. Nemáte viac info o tomto hoteli?

Pre AP:
ako ste šli do Loro Parku? Autobusom, alebo ste si prenajali auto? Koľko stojí prenájom auta na 1 deň. Ideme len na 1 týždeň, tak toho moc nebudeme stíhať. Tak isto ma zaujal ten výlet za delfínmi - išli ste naň individuálne alebo cez nemeckú CK? Tiež ideme cez TUI.

Petinka:
Aké sú tam ceny v reštauráciách, máme len PP. Zaujíma ma pizza, kapučíno, voda 1,5l. Napíš viac o Tenerife, informácii na webe je málo. Ďakujem.
Zuzka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:08

Odoslaťod ap 13 Okt 2008, 17:20

Ahoj Zuzka!
Boli sme na Tenerife ako firma, takže všetky výlety sme mali organizované a aj platené firmou centrálne, ani Ti pravdupovediac neviem povedať cez akú CK či agentúru nám ich zabezpečili, ale boli sme samozrejme ako skupina autobusom ( bolo nás cca 45 ), rovnako nám firma organizovala aj ten výlet loďou, takže ani k cenám neviem nič bližšie. Napriek tomu však naozaj doporučujem tento výlet, pretože ten Loro park je úžasný. My sme boli tiež len na týždeň, z toho 2 dni sme pracovali ( mali sme firemný míting ), ale tie zvyšné dni sme trávili oddychom, relaxom a tými výletmi. Myslím však, že aj výlet loďou aj ostatné výlety sa dajú určite zabezpečiť cez CK ,cez ktorú idete, možno aj nejaké tamojšie agentúry. Mne sa veľmi páčil aj výlet na sopku Teide ( ak si dobre pamätám jej meno), kde boli natáčané Hviezdne vojny aj Planéta opíc, je úžasné vidieť to na vlastné oči - ako dokáže byť príroda krutá a akí sme malí ľudkovia oproti takýmto prírodným živlom. Celé Tenerife je veľmi zaujímavý ostrov, ale určite je krajšia jeho južná časť, kde bol aj náš hotel Bahia Principe, na severe býva vraj dosť často zamračené počasie, čo na južnej časti nehrozí a aj architektúra hotelov je krajšia a modernejšia na juhu, ale aj drahšia oproti severnej časti Tenerife. Inak, ak si dobre pamätám - Tenerife je vhodná destinácia tak v našom letnom či zimnom období práve preto, že tam je stále rovnako okolo 26- 30 stupňov teplo a čo mne veľmi vyhovovalo, nie je tam taká vysoká vlhkosť ako býva zvyčajne pri mori. Let tam trval cca 5 hodín, leteli sme z Viedne ponad Alpy ( Rakúsko, Francúzsko )a ponad španielske pobrežie a potom ponad Afriku- Tunisko, Maroko, bolo nádherne vidieť Saharu - tie pieskové duny z lietadla bolo krásne rozoznať, ale naspäť do Viedne sme leteli ponad oceán smerom k portugalskému a španielskemu pobrežiu ( nie ponad Afriku ) a let trval " len " 4,5 hod.
O hoteli Jardin de Nivaria však nič neviem. Kde - v ktorom stredisku by sa mal hotel nachádzať ?
Je mi ľúto, že Petinka má také nie najlepšie spomienky na Bahiu P., ale ja som tam bola ako klient a bolo to super.
ap
Nováčik

Odoslaťod Zuzka 16 Okt 2008, 06:31

Ahoj ap

Hotel Jardines de Nivaria sa nachadza na juhozapadnej strane ostrova v Costa Adeje, trochu severnejšie Od Playa de Las Americas. Má krásnu veľkú záhradu, preto som si ho vybrala. Určite napíšem recenziu.
Zuzka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:08

Naspäť na Ubytovanie - Kanárske ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.