Ostrov Kos-Gaia Village

Informácie, otázky, skúsenosti s ubytovaním na ostrove Kos

Ostrov Kos-Gaia Village

Odoslaťod cruella 13 Júl 2007, 18:31

Moji rodičia boli tento rok na dovolenke s ck SENECA na ostrove Kos.Mali byt ubytovaní v hoteli Gaia Village.Tento hotel má dve časti,už spomínanú čast Gaia Village ,ktorý má 4* a časť Park Lane, ktorá má 2*.Po príchode všetkých šupli do 2*časti pričom mali zaplatení 4*hotel s all inclusive.Izby v tejto časti sú strašne maličké,pričom podla popisu a fotografií v katalogu by mali byť moderné a velke s možnostou prístelky,no neviem kam by tú prístelku chceli dať.V izbe mala byť klíma,ktorá síce išla ale pískala a vrčala.Skoro všetci účastníci tohto pobytu spisali na mieste pobytu sťažnosti a budú to reklamovať aj v ck.Delegátka na reklamácie reagovala asi takto,citujem čo napísala do reklamačného protokolu "Naši klienti boli ubytovaní v štandardnej dvojlôžkovej izbe komplexu Gaia Village.Vybavenie izby zodpovedá popisu v katalogu.Klimatizacia fungovala,občas s hlučnejšim zvukom motorčeka"(chcela by som ju vidieť ako by ona pri tom spala).K tomu ešte pri hoteli prebiehali rekonštrukčné práce na čo napr. český turisti,ktorí tam boli s českou ck boli upozornení a mali celý zájazd lacnejší o 8000 korún.Viac je o tomto hoteli písané v minirecenziách.No jedno je jasné rodičia so SENECOU už viac na dovolenku nepôjdu.
cruella
Nováčik
 
Príspevky: 9
Založený: 31 Jan 2007, 18:04

podobná skúsenosť

Odoslaťod Gašparová 22 Júl 2007, 12:05

Práve sme sa vrátili z dovolenky na Kose, v našom prípade cez Tip travel a máme rovnakú skúsenosť. Tiež sme mali byť ubytovaní v Gaia Village 4* a namiesto toho nás dali do Park lane, ktorý má uvádzané 3* (no to je tiež asi dosť prehnané). Okrem toho sme mali byť ubytovaní v tichej izbe, no bývali sme rovno oproti baru, kde si z toho robil barman každý večer diskotéku. aj sme sa na to sťažovali... najprv na recepcii (kde bohužiaľ nevedeli po anglicky ani slovo !!!) a potom u svojej delegátky. Jednoznačná odpoveď bola, že žiadnu izbu nám nevymenia, nakoľko vraj všetky dvojposteľové izby sú len oproti barom...ale že dohovoria barmanovi aby hral tichšie. Vydržalo mu to jeden večer... No a zlatý klinec našej dovolenky boli šváby. Pred vstupom do izby ich bolo každý večer niekoľko, tak sme radšej rýchlo zatvárali dvere. Tí čo boli pomalší mali smolu, a možno si jedno z týchto zvieratiek priniesli so sebou v batožine aj domov. Známi sa na to aj sťažovali, no recepčná na to reagovala svojsky: "...veď čo je na tom, aj ja doma mám šváby!!"
Takže na túto dovolenku určite dlho nezabudneme a cez Tip travel už nikdy viac!
Gašparová
Nováčik
 
Príspevky: 1
Založený: 22 Júl 2007, 11:48

Kos-Park Lane vrs Gaia Village

Odoslaťod elty 31 Aug 2007, 13:23

Ahojte dovolenkari, chcem všetkých varovať pred touto destináciou a hlavne pred cestovkami KOALA TOURS, SENECA, TIP TRAVEL, TIP TOUR. Rozhodli sme sa straviť 11 dni dovolenky v komplexe Gaia Village a po pricestovani na Kos a ubytovaní sme sa zhrozili. Slovákov ubytovávajú do Hotela Park Lane, ktory spoločnosť Gaia hotels odkupila tento rok a narýchlo zrekonštruovala. Do izieb preradila starý nábytok, ktorý sa nachádal v hoteli Gaia Village a ten celý zariadili nanovo. Tak sa stalo, že ste spávali na roztrhaných matracoch na doskách, z ktorých ešte aj počas našej dovolenky robotníci robili vonkajšie altánky!!!!. Postele na kolečkách, takže ste nemali šancu sa pritúliť k polovičke. Klíma vrčala celý deň, skrine sú. že vraj gréckeho sťandardu- t.j. iba zopár vešiakov a žiadne police. A kúpelňa des. Hovorí sa tomu 3 v 1 . Veľkosť sprchovacieho kútu 70 na 70, a to bola len vanička a na hliníkovej lište splesnivelý záves!!!! O batériách ani nehovorím!!!!. Najprv sme si mysleli, že do tejto časti ubytovávajú iba páry, ale omyl, boli tam už aj ubytované rodiny s detmi!!!! Večer si tam šváby dávali opreteky s inými " prítulnými zvieratkami". Keď sme žiadali u výmenu izieb recepčná na nás nakričala a povedala, že nám nič nevymení, nakoľko takáto žiadosť už prišla priamo z cestovky!!!! a teda sme právom ubytovaní v tejto časti komplexu. Delegátka Vám nič nevybaví, všetko považuje za štandart, či už tie skrine, výmeru izby, kúpelnu aj tie šváby!!!!! A o plesni ani nehovorím. Má neuveritelne neprofesionálny prístup k hosťom a výlety cez ňu si uričte nekupujte, niektoré má aj o 10-15 EUR drahšie na jednu osobu ako cestovky priamo na hlavnej ulici v meste.

Čerešnička na torte, zaplatili sme za to viac ako 50000 ako All Inclusive. České cestovky toto ponákajú za slabých 15000 s raňajkami. V celom koplexe platí AI bez označenia náramkom či niečím podobným, takže za málo peňazí máte AI, pretože to nemajú ako skontrolovať, že vy máte iba raňajky. Jediné plus je samotny ostrov, výlety, super ľudia zo Slovenska, strava veľký výber až na tie raňajky, kde každý deň boli vajcia na všetky spôsoby a jogurt a nejaký šunka a syr.

Záverom by som teda chcela zhrnúť: ak tam idete, informujte sa v pobočke do akej časti Vás majú ubytovať .Ak je to Park lane, čast Gaia Village Annex tak rozhodne budete mať desné ubytovanie, snažte sa už na Slovensku trvať na tom, aby Vám dali ubytovanie v Gaia Village a dajte si to aj písomne potvrdiť!!!
Posledný deň sme mali možnosť vidieť ubytovanie v Gaia Village a nebojím sa to porovnať: intrák- Park Lane hotel vrs Grand Hotel Permon či hotel Sitno- Gaia Village.

Ak by chcel niekto vidieť aj foto rada pošlem
elty
Nováčik
 
Príspevky: 1
Založený: 31 Aug 2007, 12:46


Naspäť na Hotely - Kos

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.