Fórum o dovolenkách • - Hotel Euro Village Achilleas v Mastichari

Hotel Euro Village Achilleas v Mastichari

Informácie, otázky, skúsenosti s ubytovaním na ostrove Kos

Hotel Euro Village Achilleas v Mastichari

Odoslaťod Maria1 01 Júl 2007, 22:01

Naozaj sa nikto nechystá do tohto hotela,ani tam nikto nebol,kto by mi dal nejaké informácie?Ako je to so stravou,s požičaním auta a cenami?Ak niečo viete dajte mi prosím vedieť!Termín odchodu sa blíži,na nemeckých recenziách som čo to prečítala,ale moja nemčina nieje najlepšia,tááááák moc by ste ma potešili nejakou info. :P

VŠETKÝM PRAJEM PRÍJEMNÚ DOVOLENKU 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Maria1
Dovolenkár

Založený: 08 Máj 2007, 13:12

Odoslaťod anajmos 04 Júl 2007, 18:23

My tiež ideme do tohoto hotela, ale až koncom augusta aj s päťročnou vnučkou. Nikde som nenašla žiadnu recenziu, preto Vás chcem poprosiť, ak idete ešte pred nami napísať zážitky z pobytu.
Ďakujem :lol:
anajmos
Nováčik

Založený: 04 Júl 2007, 18:15

Odoslaťod Maria1 04 Júl 2007, 21:45

My ideme už teraz v pondelok.Určite sa podelím zo zážitkami,moc sa teším,dúfam že mito nikto a nič nepokazí. 8)
Maria1
Dovolenkár

Odoslaťod anajmos 05 Júl 2007, 07:13

Minulý rok sme boli na Rodose v Montemari. Recenzie boli veľmi zlé, ale sme si povedali, že dovolenku budeme mať takú, akú si spravíme. Nakoniec sa nám dovolenka vydarila, pretože sme sa nedali znechutiť. Takže Vám prajem príjemnú a ničím nerušenú dovolenku a po návrate sa ohláste. :lol: :lol:
anajmos
Nováčik

Odoslaťod Maria1 05 Júl 2007, 20:38

Máme asi spoločný výber dovoleniek,pretože aj my sme boli minulý rok na Rodose v tom istom stredisku,trošku nám to dalo facku,ale potom sme si to užili.Máme na čo spomínať.Iba tak náhodou,v ktorom termíne ste boli?My sme boli na prelome jún-júl.Po návrate dám vedieť aj keď je pravda,čo ste napísali,že nieje až tak doležité kde ste,ale s kým a ako si to dokážeme užiť.
Maria1
Dovolenkár

Odoslaťod anajmos 06 Júl 2007, 17:33

My sme boli na prelome august-september. V podstate sa už všetky muchy vychytali, takže to bolo v pohode. Samozrejme stalo sa nám, že mäso bolo tvrdé, ale ušlo to. Nahnevalo ma to, že hotel ponúkali ako 4*, ale služby tomu nezodpovedali. A samozrejme aj cena bola neadekvátne vysoká.
Tento rok ten hotel cestovka ponúka ako 3*.
anajmos
Nováčik

Odoslaťod Maria1 21 Júl 2007, 07:15

Už sme doma!Bolo ťažké odchádzať.Táto dovolenka bola JEDNIČKOU!!!!!!!!!! :D Hotel bol krásny,areál čistý plný zelene.Vo vašom termíne už možno dozrejú aj citróny,pomaranče a banány.Hotel pozostáva z hlavnej budovy,a z viliek okolo nej.Je tam asi 1000 izieb.My sme mali výhlad a to nepreháňam nádhernýýýýýý na more 8) a z druhej strany na bazény. :wink: Pláž bola pekná,len vás trošku prekvapia skaly.Na pravo je skalnatá pláž.ale po pravej strane krátkou prechádzkou sa dostanete na pieskovú pláž,ale aj tam pozor,niekde vo vode sa ešte nájdu skaly.More je nádherné,keď je moc veterno,je dosť búrlivé,ale dá sa v ňom riadne vyšantiť.Bazény sú čisté a velký bazén je obrovský,takže nikto nikomu neprekáža.Čo sa týka stravy tak klobúk dole velmi chutná,výber obrovský a obmieňaný.Odporúčam okoštovať ako dezert koláčik orechovo medový zabalený v lístlovom ceste,je to delikatesa.Nad reštavráciou je ešte jedna,ktorá sa každý deň zameriava na inú kuchyňu:čína,grécka,rybacií večer,talianska.Je ale potrebné sa ale ďeň predtým zapísať.Ale tiež odporúčam.Čo sa týka športov nemusíte sa nudiť.Možete sa po celý deň zapájať do súťaží,ktoré pre vás pripravujú animátori:strečing,vodné cvičenie,minigolf,pláž.volejbal,pinpong,biliard,šipky,kvízy a mnoho iného.Animátorský tím je fantastický a hlavná animátorka je slovenka.Každý večer niečo iné,super programy nám spríjemnovali každý ďeň okrem stredy.Mini disko a bingo sa hralo každý ďeň.Určite si zahrajte.My sme mali šťastie a vyhrali sme 50 EUR a CD z mini disko.Výhra závisí od vyzbieraných peniažkou zo zakúpených tiketov.Bolo nám skvelo,závidím vám,že vy to máte ešte len pred sebou.Prajem vám príjemnú dovolenku.Ak máte ešte nejaké otázky možete sa pýtať.
Maria1
Dovolenkár

Odoslaťod maruska24 21 Júl 2007, 08:28

a čo zariadenie izby? na obrázku to až tak vábne nevyzerá. hodnotila by si hotel na viac ako 3*? od pláže ďaleko, alebo len pár krokov. ako funguje systém all na pláži?

Ďakujem za odpoveď.
maruska24
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Nov 2006, 19:55

Odoslaťod Maria1 21 Júl 2007, 19:58

Izba bola velmi pekná,čistá,dokonca sme tam nemali sprchovací kút,ale vaňu.Priestoru dosť.Čo sme sa tam zoznámili s jednou 4-člennou rodinou,tak čakali jednu izbu s dvomi prístelkami a prekvapil ich rodinný apartmán.Tie fotky sú staré.Celkovo by si mohli zverejniť viac fotiek z areálu,naozaj tam je čo pozerať.More je blízko aj ďalej v závislosti od čísla izby,ale nestretla som nikoho kto by si sťažoval.Pri mori nieje all ink to je možno nevýhoda,ale dajú sa naplňať flašky vody na raňajkách,obedoch a večeriach.Poprípade sme si vypýtali viac nápojov pri bazéne a preliali si ich do flašky.Hotel a služby by som s kludným svedomím hodnotila na 4 hviezdičky.Ak sa mi to podatí zverejním aj pár foto.Hotel Achilleas je približne 10 min.od letiska,ale dedinka Mastichari je vzdialené asi 15-20 min.peknou príjemným chodníčkom,ktorý je po celú noc osvetlený.
Maria1
Dovolenkár

Odoslaťod anajmos 22 Júl 2007, 11:01

Tak Vás vítam a som rada, že Vám dobre dopadla dovolenka. Mám viac otázok. Kedy ste leteli, cez akú cestovku, Bolo tam dosť ovocia? Nerada by som si zopakovala minulý rok. Ale po Vašich skúsenostiach sa už veľmi teším na dovolenku, aj keď je to až o mesiac. :lol: :lol: :lol: :lol:
anajmos
Nováčik

Odoslaťod Maria1 22 Júl 2007, 21:49

S minulým rokom to určite ani neporovnávajte,velky areál,žiadne autá,čistota a život,zábava.Obsluha bola dobrá,vobec nikdy počas celej dovolenky sme nemali problém s tlačenicou ako na Rodose.Čo sa týka ovocia,večšinou pomaranče,melón červený a žltý,ale vobec sa nemusíte strachovať čo sa týka stravy.Chutná a roznorodá!Budete mať problém vybrať si. :P Deti sa možu osviežovať zmrzkou po celý ďeň z 5-tich druhov.Nápoje boli originál coca cola,žiadne sirupy ako v Montemari :shock: Leteli sme tam o 12:30,naspeť sme mali priletieť o 18:30,ale zmenili nám odlet na 23:35.čo mi moc nevyhovovalo koli spaniu malej.ale prežili sme.Izbu nám umožnili nechať za poplatok,zoznámili sme sa tam s jednou 4-člennou rodinou,takže sme si vybavili jeden spoločný rodinný apartmán.Tento rok sme išli cez TATRATOUR,so službami delegátky Zuzky sme boli spokojný.Požičali sme si aj auto,keďže mám 2-ročnú dcérku,pamiatkám sme moc neublížili,ale boli sme sa pozrieť na tie termálne pramene.Určite odporúčam horúci kúpelvečer,je tam naozaj krásne.Aj v hlavom meste sa je načo pozrieť. 8) 8) 8) 8)
Maria1
Dovolenkár

Odoslaťod Maria1 22 Júl 2007, 21:54

Ešte niečo,do reštavrácie vás nepustia v plavkách,Nemajú pravidlá čo sa týka dĺžky nohavíc,ale nie plavky a šatka.
Maria1
Dovolenkár

Odoslaťod anajmos 23 Júl 2007, 16:48

Dnes som volala do cestovky (Ruefa Reisen) a majú také isté odlety ako Vy. Tiež mi to vôbec nevyhovuje kvôli malej a preto mám zasa viac otázok. Koľko stojí izba, keď by sme si ju zaplatili v deň odchodu, je na izbe trezor, kde ste Vy boli konkrétne ubytovaní, kde sa nachádzajú reštaurácie. Posledný deň Vám dokedy platil Al? :roll: :roll: :roll: :roll:
anajmos
Nováčik

Hotel Achilleas

Odoslaťod mamina01 25 Júl 2007, 20:47

Ahojte som tu nova. Aj my sa chystame s manzelom a s 2-rocnym synom do Hotela Achilleas{11.9} ...tiez som hladala vsetko mozne o hotely a som rada, ze konecne padla aj nejaka ta recenzia. Som rada, ze hotel aj prostredie hodnotite kladne...zobrali sme prvy krat aj all inclusive hlavne kvoli malemu. Mam este nejake otazky. Tiez mame planovany odlet az okolo 23.45 a tiez ma zaujima ten poplatok na izbu v den odchodu a aj ci ste mali all inclusive aj vratane vecere??? Inak si myslim, ze hotel by mal v takomto pripade nechat izbu az do vecera ...ved kde maju tie deti spat a preco nieco platit??? No ved uvidime na mieste. A este by som sa chcela spytat na to detske ihrisko su tam aj nejake hupacky {maly ich zboznuje} A posledna dolezita vec mame podmienku detsku postielku. Neviete ako je to??? V cestovke tvrdia, ze bude...
mamina01
Nováčik

Založený: 25 Júl 2007, 20:22

Odoslaťod Maria1 29 Júl 2007, 22:01

all inclusive nám platilo,nebol žiaden problém,lebo počas celej dovolenky sme neboli vobec označkovaný žiadnymi krúžkami,všetci využívali rovnaké služby.Reštaurácie tam neboli.My sme boli ubytovaný na tých fotkách čo sú zverejnené v katalogoch v tej marhulovej vilke,č.izby:621.Izieb tam bolo asi 1000.Boli to vlastne vilky obklopené zeleňou,palmami,kvetmi,chodníky spájali celýareál hotela.S preliezkami nie je žiaden problém,Jedno ihrisko je blízko mora,kde je aj detský klub,sú tam hojdačky,šmýkali,kolotoč atď,a druhé je v strede areálu,blízko hlavnej budovy,Tam sú rozne domčeky a hojdačky,aj príjemné posedenie pre rodičov.My sme si izbu posledný den rezervovali do 24:00 a platili sme 24 Eur.Ale úplne by nám stačilo rezervovať si ju do 18:00 za 18 Eur.Ako som už písala,dali nám rodinný ap.a boli sme tam dve rodiny.Deti spali oddelene.Na izbe bol aj trezor,ale sme ho nevyužívali,klíma fungovala na čipovú kartu,ktorú si musíte vyžiadať na recepcii,zaplatíte zálohu 20 Eu,ktorú vám pri vrátení čip.karty vrátia.
S detskou postielkou nemám info,ale nechajte sa prekvapiť,nás čakal výhlad na more ani sme s tým nepočítali a tú druhú rodinu rodinný apartmán.Verím,že pre spokojnosť klientov vás bude čakať detská postielka.
Maria1
Dovolenkár

Ďalšia

Naspäť na Hotely - Kos

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.