Fórum o dovolenkách • - Hotel Euro Village Achilleas v Mastichari

Hotel Euro Village Achilleas v Mastichari

Informácie, otázky, skúsenosti s ubytovaním na ostrove Kos

Odoslaťod maruska24 31 Aug 2007, 09:44

Tak to ti neviem potom povedať, pretože teraz čo sme leteli do Talianska, tak pred nami bola rodinka s malým synčekom a na pasovej im to zhabali do koša. Rovno im povedali, že tekutina len v malej 100 ml flaške a dať do sáčku z check-inu. Na lieky mali potvrdenku od lekára. Možno to závisí aj od služby a koľko citu prejaví zamestnanec letiska, fakt neviem. My sme všetko pobalili do normálnej batožiny a v príručnej si nechali len doklady, mobil, foťák a peniaze. Je pravda, že už nemáme malé dieťa, ale v duty free sme kúpili malú colu. No stačili sme ju vypiť skôr. než sme nastúpili do lietadla. Leteli sme ale so Sky. Letuška čo len prebehla, či si niekto niečo nechce kúpiť na občerstvenie. Ak ti môžem poradiť, tak na letisku sú také letáčiky, kde je presne napísané čo sa môže a čo nie a keby boli nejaké problémy na slovenskej strane, tak vytasiť a zamávať im pred očami. :)
maruska24
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Nov 2006, 19:55

Odoslaťod asco 31 Aug 2007, 10:42

aktualna a fakticka odpoved je tu:
http://www.letiskobratislava.sk/flashCo ... 200_SJ.pdf

tam je aj vyjadrenie k detickam
Obrázok používateľa
asco
Mega Cestovateľ

Založený: 22 Aug 2006, 16:40

Odoslaťod nota 01 Sep 2007, 21:57

ahojte vsetci,
my sme sa dnes rano vratili z hotela Achilleas. Cesta tam bola hrozna, mali sme odletiet o 12,00 a odleteli sme chvilu pred polnocou. ziadne extra info od leteckej spolocnosti sme nemali, dostali sme sice poukaz na obcerstvenie v hodnote 200+160 Sk, ale za tych 160 boli akurat tak 2 stvrtlitrove koly, a to sa este k nam casnik spraval ako k nejakemu odpadu. Ja uz deti, nastastie, nemam take male - najmladsie 11r., ale lutovala som tie rodinky s malymi detmi. takze cesta tam hrozna, ale to bol posledny negativny zazitok nasej dovolenky. myslim,z e tento hotel je vyslovene priatelsky k detom, personal toleruje vsetko a je veeelmi mily. areal je krasny, cisty, velky s dvoma detskymi ihriskami. my sme byvali na takom mieste, kde bolo velmi ticho a pritom to bolo blizko vsetkeho. strava bola vyborna, vzdy sa dalo vybrat pre vsetky vekove kategorie. v jedalni obsluhuju aj 2 Slovenky - Ivanka a Gabika. Bonusom je obsluhujuci Alkis, oblubeny u vsetkych, najma u deti. trerba uznat, ze ovocia bolo malo, ale vzdy nejake bolo. aj v nasom zajazde boli ludia, ktori boli velmi nespokojni a nic sa im nepacilo, ale to je asi v ludoch. ked pojdete s predsavzatim, ze prezijete krasnu dovolenku, tak ju urcite budete mat. tento hotel vam to umozni. zavidime vam, ze este iba idete...
nota
Nováčik

Založený: 01 Sep 2007, 21:44

Odoslaťod RencaBA 02 Sep 2007, 08:54

Dobry den Nota,
dakujem za info ohladom hotela. Dufam, ze aj my budeme spokojni. Ale presne ako ste pisali, je to hlavne v ludoch a ich pristupe, ze ako sa im na dovolenke paci. S tym odletom ste ma ale vobec nepostesili, nakolko ideme s 1,5 rocnym dietatom. Cez aku letec. spol. ste sli? predpokladam, ze AIR SLOVAKIA? Podarilo sa Vam zistit, ze co bolo dovodom taketo meskania? Lebo, ked si predstavim, ze sa budeme musiet ponevierat s malou vo vnurti, kde je kopec nervoznych ludi a kde nie je co robit, tak uz teraz mi vlasy stavaju dupkom. A to si budem musiet pre malu pripravit pomaly celodennu stravu, lebo pochybujem, ze tam bude nieco pre tak male deti. Otazka zase je, ze zrejme asi s nejakymi extra porciami jedla cez kontrolu neprejdem.

Dakujem za info
RencaBA
Nováčik

Založený: 29 Aug 2007, 13:54

Re: Hotel Euro Village Achilleas v Mastichari

Odoslaťod Muchotrafka 24 Aug 2008, 15:29

Zaslal: Ut Júl 15, 2008 7:09 am

Bol uz niekto tuto sezonu v hoteli? Podla nemeckych recenzii by mal byt zrekonstruovany a mal by premavat aj hotelovy autobus do hlavneho mesta Kos niekolkokrat tyzdenne. Privitam akekolvek informacie, hlavne co sa tyka ubytovania, dopravy a podobne.
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Založený: 01 Aug 2006, 11:00

Odoslaťod Hana 24 Aug 2008, 15:29

Zaslal: Pi Júl 25, 2008 11:43 am

Hej, včera sme sa vrátili, my sme boli spokojní. Čo Ťa konkrétne zaujíma?
Inak napísala som dlhý príspevok, ale nejako mi to zhaprovalo a neodišlo, a už viac nestíham.
Hana
Nováčik

Založený: 25 Júl 2008, 11:29

Odoslaťod Muchotrafka 24 Aug 2008, 15:30

aslal: Pi Júl 25, 2008 11:59 am

Hani,konkretne ma zaujima nasledovne:
1. Popis izieb (staci napisat, ze ci je v izbe televizor, aka je tam postel) a lokazacia (ci ste boli na prizemi v tych domcekoch alebo tak).

2. Klimatizacia. Docitala som sa, ze vraj klimatizacia je za poplatok, pricom v katalogu CK Tiptravel uvadza, ze izby su klimatizovane v hlavnej sezone. O nejakom plateni tam nie je ani zmienka.

3. Doprava do mesta Kos. Ako je to s dopravou,keby som chcela vyuzit obycajny linkovy autobus???? Citala som, ze z Mastichari chodi tento autobus niekolkokrat denne. Neskusili ste? V nejakej recenzii som citala, ze chodi aj hotelovy autobus priamo do Kosu.

4. Strava. Chcela by som vediet, ci bolo dostatok stravy a ci je nutne sa nejak specialne obliekat na vecere.

5. Plaz a vstup do mora.
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Založený: 01 Aug 2006, 11:00

Odoslaťod vjejka 24 Aug 2008, 15:31

Zaslal: Pi Júl 25, 2008 10:28 pm

Presne neviem ako je to s hotelovým busom do Kosu, ale chodia pravidelné linkové busy z Kardameny a Kefalosu do Kosu, lístkok stál ca. 2,5 eur. Na Kose som pár mesiacov žila:)) Autobus určite stojí v Mastichari, pri takom kruháči, ale to je do achileasu trochu daleko, ale mám pocit, že stál aj trošku vyššie, bližšie k hotelu, ale nie priamo pri hoteli. Cesta normalnym linkovým busom je uplne ok,lístky si kupujete v autobuse, nie u šoféra, ale v každom buse je taký spievodca a poviete kam idete a on dá lístkok. Busy sú takej zelenej farby, vzdy hore je napísané kam idú a prepína sa gréčtina s angličtinou, čiže sa nemusíte báť, že nebudete rozumiet. Bus má síce pár zástavok, ale Kos sa opatí vidieť, je pekný.
vjejka
Nováčik

Založený: 09 Jan 2007, 16:48

Predchádzajúca

Naspäť na Hotely - Kos

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.