Fórum o dovolenkách • - počasie na KOSE

počasie na KOSE

Informácie, otázky, skúsenosti s ubytovaním na ostrove Kos

počasie na KOSE

Odoslaťod Maria1 18 Jún 2007, 19:50

tento rok sme si vybrali dovolenku na Kose stredisko Mastichari.Počula som,že Kos je dosť veterný ostrov.Ideme 9.07.Mám dvojročnú dcérku.Vie mi niekto dať info?
:? :P 8)
Maria1
Dovolenkár

Založený: 08 Máj 2007, 13:12

Re: počasie na KOSE

Odoslaťod nordis 19 Jún 2007, 07:27

Ahoj, bol som tam pred 3 rokmi v auguste. Mas pravdu, na plazi fukal vietor a musel som mat vatu v usiach, pretoze ma pred tym bolelo ucho. Vietor ta vsak trocha schladil, lebo inak by tam bolo velmi teplo.
nordis
Nováčik

Založený: 15 Jún 2007, 07:15

Odoslaťod jano 19 Jún 2007, 08:42

maria: ja som bol na Kose vlani. To že tam fúka vietor som si ani neuvedomil, len keď som si doma pozeral čo som točil kamerou. Ale ako píše nordis, to teplo je potom znesiteľnejšie. Ale pozor na opaľovanie, pri tom vánku si ani nevuvedomíš ako pečie na teba slnko. 8)
jano
Dovolenkár

Založený: 09 Jan 2007, 09:59

Odoslaťod Zuzka26 19 Jún 2007, 10:20

Ahoj,

presne tak. Ja som bola tiez vlani na Kose a vietor tam pofukoval stale. Vobec to vsak nevadilo, skor to bolo prijemne, lebo inak by boli horucavy neznesitelne. A presne - treba davat potom vacsi pozor na spalenie. :wink:
Zelam peknu dovolenku.
Zuzka26
Nováčik

Založený: 27 Apr 2007, 07:50

Odoslaťod Maria1 19 Jún 2007, 20:33

ďakujem za info.A kde ste konkrétne boli?Je naozaj taký krásny ako sa o ňom hovorí?Stráááášne moc sa teším.Len po vlaňajšku mám zmiešané pocity lebo sme si vybrali Rodos,stredisko Montemar.ck Hechter ponúkala hotel RIVER BLÚ :?: :wink:,domáci vobec nepoznali taký hotel.Tak dúfam,že tento rok bude podla našich predstáv.Potešíte ma ak niečo napíšete,čo sa vám páčilo,či nepáčilo,v ktorom hoteli ste boli atď..Kam sa chystáte na dovolenku tento rok?Príjemnú dovolenku plnú slnka prajem všetkým čitateľom recenzií :lol: :wink: :P
Maria1
Dovolenkár

Založený: 08 Máj 2007, 13:12

Naspäť na Hotely - Kos

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.