KOS-Tigaki,Gaia Village strávili ste tam dovolenku?

Informácie, otázky, skúsenosti s ubytovaním na ostrove Kos

KOS-Tigaki,Gaia Village strávili ste tam dovolenku?

Odoslaťod Maria1 01 Jún 2007, 01:04

Mám namám mám?Som s toho zmetená!Hladám recenzie na hotel achilleas v mastichari a nedarí sa mi nájsť nikoho,kto by o tomto stredisku niečo vedel.Páči sa mi aj gaia village,ale neviem pre ktorú možnosť sa rozhodnúť!PoraďŤe mi čím skor,dajte mi nejaký tip!!!!!Prosím!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Díky!!!!!!! :D
Maria1
Dovolenkár

Založený: 08 Máj 2007, 13:12

Odoslaťod jano 01 Jún 2007, 05:40

maria: dúfam, že sem môžem dávať odkazy na stránky. Pozri http://www.holidaycheck.com/hotel-Holid ... 16668.html táto časť Kosu je trocha ďalej za Tigaki takže tem bude teplé more a trocha väčšie vlny, na obrázku je ešte pekná piesková pláž. Na tejto strane Kosu sú pláže najkrajšie. Inak pláže sú verejné, takže kľudne môžeš ísť "o dom ďalej" ak sa ti tam nebude páčiť.
jano
Dovolenkár

Založený: 09 Jan 2007, 09:59

pre Máriu

Odoslaťod NikaP 01 Jún 2007, 06:39

Ahoj.
Ak vieš trošku po nemecky, tak na tejto stránke sú recenzie na hotel Achilleas http://www.trivago.de/mastichari-31258/ ... leas-13451
Inak píšu tam o ňom len v dobrom a to sú Nemci dosť nároční.
NikaP
Nováčik

Založený: 30 Máj 2007, 09:39

Odoslaťod Maria1 01 Jún 2007, 07:24

Ďakujem za info.Hotel achilleas je celkom fajn,dúfam,že budem tento rok spokojná,lebo minulý rok sme si vybrali Rodos stredisko Montemar,takže asi viete prečo mám také obavy.Dovolenku v Montemari sme si síce užili,ale najrv som si myslela,že je to zlý žart.Bola som tam s mojou 1,5 ročnou dcérou,v reštaurácii neponúkali žiadne polievky,jedlo jej nechutilo,vlastne ani mne,ale odhliadnuc od toho bolo fajn.Rodos je krásny.Mojej Dominike sa strašne páčilo.Už teraz pozerá každý den minuloročnú dovo.a teší sa.Ak ste nikto bol v hoteli ACHILLAES poteší ma ak mi napíšete nejaké info, :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Ďakujem 8)
Maria1
Dovolenkár

Odoslaťod Maria1 01 Jún 2007, 12:21

Čo tak dať si anketu? Komu je simpatickejší hotel ACHILLEAS a komu GAIA VILAGE v Tigaki.Možno mi to pomože v rozhodovaní.Ktovie? :roll: :roll: :roll: :roll: :?:
Maria1
Dovolenkár

Naspäť na Hotely - Kos

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.