apartmány Sokratis, Kavos, 30.7.-11.8.2007

Informácie o Jonských ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na Korfu, Zakynthose, Lefkade, Kefalónií, Ithake, Paxose a iné

Moderátor: AJKA

apartmány Sokratis, Kavos, 30.7.-11.8.2007

Odoslaťod skovri 13 Feb 2007, 13:44

Ahojte, ide niekto do tohoto apartmánu v uvedený dátum? Alebo bol už niekto v tomto apartmánovom dome? Uvítam všetky info.
Ďakujem.
skovri
Dovolenkár

Založený: 04 Dec 2006, 12:27

Odoslaťod monicka 15 Mar 2007, 08:43

Ahoj, my ideme v tomto termíne. asi pojdeme spolu :o) Tak zháňam info o ubytku a tak. Ak ste už niečo našli budem rada ak sa so mnou o tom podelíš. Ď.
monicka
Nováčik

Založený: 15 Mar 2007, 08:40

pre Monicku

Odoslaťod skovri 16 Mar 2007, 09:52

Ahoj Monicka,
Tak to som rada. Myslela som, že tam už nikto nepôjde. Zistila som si, že je to na okraji letoviska, mimo rušných angličanov. Do centra je to kúsok, reštaurácia je hneď pri apartmánovom dome.
A koľkí vlastne idete? A aká veková kategória?
my ideme 2 páry, vekovo 28-31 rokov.
Zuzana
skovri
Dovolenkár

Re: pre Monicku

Odoslaťod monicka 16 Mar 2007, 11:54

Ahojte :o)
No, my ideme 3 kusy- Ja-v nedeľu 30r. , môj priateľ-1.5.2007 30r. a môj (už náš) syn 10r.
To je fajn, ja idem ešte prekukať čo-to o tom letovisku a dome. čítala som pozitíva ale aj negatíva takže neviem ..... ale viem, že kdekoľvek budeme, bude dobre :o) Berieme jedlo, nezabudnúť nemôžme ani na tekutiny ;o)
monicka
Nováčik

pre Monicku

Odoslaťod skovri 16 Mar 2007, 12:10

Tak to je super. Samozrejme, že ani my nezabúdame na stravu a ani tekutú "potravu". Nie sme žiadny alkoholici, takže čo môžeme iba je červené vínko. Ale po večeroch to bude určite stačiť.
A samozrejme, dobrá nálada. Nech už je letovisko aké chce, každý si dovolenku tvorí sám.
Ak by si niečo zistila, daj mi vedieť prosím. Surfovala som kade tade, ale moc informácií o tomto mieste nie je a ani o tomto apartmáne. Fotografie už vôbec nie. V CK som si pýtala foto z interiéru a exteriéru, ale bohužiaľ nemajú žiadne, okrem tej na webe. Škoda.
Ale pevne verím, že sa nám všetkým bude páčiť.
Zuzana
skovri
Dovolenkár

Re: pre Monicku

Odoslaťod kmarta 20 Mar 2007, 11:10

My sme tiež rozmýšľali, že tam toho roku pôjdeme a aj sa nám apartmány zapáčili. Hlavne kvoli tomu, že sú na okraji strediska - keďže Kavos je plný angličanov. Minulý rok sme boli v a Laganase na Zakynthose a tam ich bolo tiež plno. Boli sme radi že sme mali apartmán mimo centra. Ale nakoniec sme zistili, že toto leto už máme dosť nabité a vraveli sme si že by sme tam išli o rok. Preto Vás chcem poprosiť, keď sa vrátite dajte vedieť ako bolo, aká je pláž pred apartmánmi ,či je čistá.
marta
Obrázok používateľa
kmarta
Mega Cestovateľ

Založený: 20 Mar 2007, 10:56

Odoslaťod Simona_zilina 31 Mar 2007, 22:03

No ahojte, aj my ideme v tomto termine do Sokratisu. Už mám dosť nervy z toho, čo som si prečítala na internete o tom Kavose. Dosť dlho sme zvažovali, či ísť k moru a nakoniec to tam kazia Angláni. Ak to bude všetko pravda tak .... asi ozajstné Grécko zažijeme len v katalogu!
Simona_zilina
Nováčik

Založený: 31 Mar 2007, 21:54

pre Simonu

Odoslaťod skovri 02 Apr 2007, 07:27

Milá Simi, na tvojom mieste by som si určite nekazila dovolenku dopredu tým, že budeš mať samých angličanov okolo seba. :D Tento apartmánový dom je na okraji letoviska, takže by sme všetci mali mať pokoj od typického anglického ruchu. Tiež som mala obavy keď sme si túto dovolenku kúpili, ale obavy opadli. Aspoň čo to som si zistila o Korfu a o letovisku Kavos. A Grécko môžeš spoznať aspoň na jednotlivých fakultatívnych výletoch, ktoré sa vždy oplatia absolvovať (napr. výlet loďou na ostrovy Paxos a Antipaxos, prípadne okruh ostrovom). Každý má takú dovolenku, akú si ju sám spraví. Vždy sa nájde niečo, čo bude človeku vadiť. Ale ide o to, či si chceš na dovolenke oddýchnuť, ale sa nervačiť. A občas treba aj prehliadnuť nejaké tie nedostatky. Ja idem do Grécka 5. krát a vždy som bola na inom mieste. Okrem toho sme boli v Tunise a Egypte. Doteraz všetky dovolenky dopadli na výbornú a nebude tomu ani teraz inak. Treba sa pozitívne naladiť a uvidíš, že dovolenka vyjde podľa vašich predstáv! A keď sa v tom jednom apartmánovom dome všetci z tohoto fóra stretneme (čo tam ideme v rovnakom termíne) len sa na tomto všetkom zasmejeme a dobre sa zabavíme!
Tak v Sokratise dovidenia! Zuzana
skovri
Dovolenkár

Odoslaťod Simona_zilina 02 Apr 2007, 15:43

No fajn. Nás ide 5 členná rodina. Máme 2 dospievajúce dcéry a 1 10-ročného syna. my sme už manželia "v rokoch" oproti vám, ale žiadni suchári. Podujali sme sa na dobrodružnú cestu-autobusom. do lietadla by som nesadla! Bolo by fajn, keby sa nám ozval niekto, čo bude v Sokratise pred nami. Čo by vedel poradiť, čo ako vybavenie a tak. Takže dovidenia!!
Simona_zilina
Nováčik

Založený: 31 Mar 2007, 21:54

Odoslaťod monicka 03 Apr 2007, 11:52

Ahojte všetci :o)
Takže sa to tu postupne hromadí - tých, čo tam budeme v rovnakom čase. Potešila ma pani zo Žiliny - lebo tam aj mi máme 10 ročného :o) A mali sme obavy aby tam sa nenudil aj počas prestávky autobusu a tak ..... takže fajn. Ale aj tak som sa nič viac nedozvedela a súhlasím so Zuzkou - hlavne, že budeme s našimi rodinkami preč od zhonu a hlavne spolu. Zatiaľ PA. Monika
monicka
Nováčik

Odoslaťod pald 15 Aug 2007, 08:06

Dobry den,my sa chystame v termine 16.9.-29.9. na Korfu do studia Sokretes,vy ste sa akurat vratili,ake mate dojmy z dovolenky ,ubytovnie bolo dobre?Dakujem.Pali
pald
Nováčik

Založený: 15 Aug 2007, 07:59

Naspäť na Ubytovanie - Jónske ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.