Hotel Arkadianos, Agios Sostis, Zante

Informácie o Jonských ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na Korfu, Zakynthose, Lefkade, Kefalónií, Ithake, Paxose a iné

Moderátor: AJKA

Hotel Arkadianos, Agios Sostis, Zante

Odoslaťod Monika 05 Feb 2007, 09:24

Ahojte! Chcela by som sa spýtať, či nebol niekto v hoteli Arkadianos, Agios Sostis (Aeolus), alebo niekde v jeho blízkosti. Budem vďačná za akúkoľvek odpoveď. aj za postrehy zo strediska Agios Sostis. Je aj niekto, kto sa do tohto hotela chystá tento rok?
Monika :lol:
Monika
Dovolenkár

Založený: 05 Feb 2007, 09:18

Odoslaťod Roman 16 Feb 2007, 13:21

Nebol som, ale ideme toto leto (koniec júla). Potom dám vedieť (ak Ti to pomôže :D ).
Roman
Roman
Nováčik

Založený: 16 Feb 2007, 13:17

Odoslaťod Monika 19 Feb 2007, 09:23

Ahoj Roman, konečne sa aspoň niekto ozval. My ideme do hotela Arkadianos 14.8., takže budem rada za Tvoje postrehy a pripomienky, aspoň budem vedieť, do čoho idem. Tento hotel sa pravdepodobne ponúka Slovákom prvú sezónu, viem že tam chodili hlavne Angličania a mali tam s nimi veľké problémy, tak možno presedlali na "inú klientelu". Keby si sa niečo o tomto hoteli dozvedel ešte pred Vaším odletom, daj prosím vedieť. Ďakujem, Monika
Monika
Dovolenkár

Odoslaťod Roman 19 Feb 2007, 10:44

Zopár postrehov je na http://www.reviewcentre.com/reviews-all-80709.html. Ešte mám doma vytlačené aj ďalšie len si teraz nespomeniem, kde som ich našiel. Pozriem a dám vedieť.
Keďže my sa vrátime pred vašim odletom (tuším, že 3.8.), môžem Ti potom napísať naše skúsenosti a názor, príp. poslať nejaké foto. Len sa musíš pripomenúť, do leta je ďaleko a ja rýchlo zabúdam :-(
Každopádne, v jednom z hodnotení návštevníkov som čítal, že nejaký pár tam už bol 9 rokov po sebe, takže zle by tam nemalo byť. My sa tešíme :)
Roman
Roman
Nováčik

Odoslaťod Monika 19 Feb 2007, 13:02

Ďakujem za info, budem rada, keď napíšeš ešte nejaké linky týkajúce sa hotela. My sa na dovolenku tiež tešíme, máme už väčšie deti, tak to bola voľba spoločného ubytovania, kompletnej stravy s celkom dobrou cenou.
Monika :lol:
Monika
Dovolenkár

Odoslaťod Roman 20 Feb 2007, 08:22

Tu je sľúbený ďalší link s postrehmi: http://www.holidaywatchdog.com/3093-Agh ... eview.html. Príjemné čítanie :)
Roman
Roman
Nováčik

Odoslaťod Andrea Mokošová 20 Feb 2007, 16:39

Ahojte, pridávam sa aj ja k téme. Aj ja idem do hotela Arkadianos na Zakynthose dňa 14.08.2007 s odletom z Košíc. Podľa preštudovaných materiálov by to mala byť super dovolenka. Ak sa niekto niečo dozvie ohľadom hotela a okolia, prosím ozvite sa. :D
Andrea Mokošová
Nováčik

Založený: 20 Feb 2007, 16:34

Odoslaťod Monika 25 Apr 2007, 06:32

Čaute! Nikto nevie nič nové o tomto hoteli? Dovolenky sa blížia, ak budete niekto niečo vedieť, ozvite sa!
Dík, Monika
Monika
Dovolenkár

hotel Arcadianos

Odoslaťod Anielka 28 Jún 2007, 21:32

Ahojte,
vratili sme sa pred tyzdnom z Arcadianosu a nikomu by sme tento "hotel" neodporucali. Totiz od hotela to ma daleko a takzvane sluzby all inclusiv su len naoko pre pritiahnutie poliakov, slovakov, cechov a madarov. Pre rodiny s detmi toto ubytovanie urcite nie je vhodne. Hotel samotny je architektonicky omyl, dolatany a skaredy. Zariadenie stare a rozbite. Podla katalogu mala byt na izbe tv a kuchynka. Mozete snivat. Chladnicka tam je, ale mali sme 1 pohar, 4 hrnceky a ziadny pribor. POtom som vydrankala na recepcii dvojploatnicku, aby som mohla zohrievat mlieko detom. Bazeny spinave, ani raz neupratovali izby a nemate ani metlu, aby ste si pozametali. Strava je strasne stereotypna, za par dni ju uz ani nebudete moct citit, my sme dokonca chodili radsej jedavat inde. Napoje vam nalievaju do 2dcl plastovych poharov a ani pivo vam nedaju do skla. Inak, napoje su riedene a neexistuje dzus, iba lacne sumienky. Obcerstvenie na desiatu a na olovrant je jedna natierka s chlebom, vzdy ta ista a najlacnejsia zla zmrzlina. Ranajky sunka, syr, chlieb, musli, mlieko, stale dokola. Obed studene salaty bez masa, vecere bohatsie, ale tiez nic moc. Izby prideluju uplne z brucha, vobec nie podla toho, ako mate na zmluve. V bare ide dokola stale ta ista hudba a ak mate seeview, tak sa nevyspite, lebo je to dost pocut. Plaz je pod cestou, ma asi 2 m, je spinava a piesok stale mokry. Lehatka 6 euro, spinave. Aspon more je fajn, tepla voda, dlho plytka. Viacero rodin napisalo reklamaciu, ale pochybujem, ze nam na nieco bude. Myslim, ze vacsina ludi tam bolo nespokojnych a to sme boli medzi 1.turnusmi. Aeolus ma tento "hotel" 1. rok a myslim, ze olutuje.
Takze nase odporucania: Ak mozete, radsej to stornujte. Aspon si prehodte v zmluve izby do zadneho traktu, je novsi a vraj trochu cistejsi. Na recepcii si to asi budete musiet vydupat. Samozrejme, da sa to prezit. Neocakavajte nic luxusne, skor naopak. Ak chcete ist s detmi, zoberte aspon sackove polievky a nejaky riad. Plaz je lepsia pod barom Ifalos, narazite na nu cestou po plazi do Laganasu, asi 300m od Arcadianosu. Okolite restiky dobre varia. A oplati sa pozicat auto a vypadnut odtial. Drzime palce a upozornite vsetkych, co sa tam chystaju. U nas kvoli tomu Aeolus skoncil a to sme boli s nimi 3x.
Anielka
Nováčik

Založený: 28 Jún 2007, 20:59

Odoslaťod Andrea Mokošová 28 Jún 2007, 22:10

To snáď nie. Nechce sa mi tomu veriť. Veď toľko chvály som načítala na rôznych anglických stránkach. Čo si o tom myslíte?
Andrea Mokošová
Nováčik

Odoslaťod Monika 29 Jún 2007, 06:44

Ahojte!
Som šokovaná po prečítaní príspevku Anjelky. Nechce sa mi uveriť...Stále sledujem zahraničné fóra,
dokonca aj príspevky z tohto roku neboli také odstrašujúce ako tento. Ja som niekde čítala, že hotel je novo zrekonštruovaný, pýtala som sa preto v Aeoluse a tam mi potvrdili, že je to pravda! My máme zaplatenú rodinnú dvojizbu, s výhľadom na pohorie, tak to snáď bude lepšie. Prekvapuje ma aj to upratovanie, veď väčšinou písali ľudia, že je v hoteli veľmi čisto, upratovanie izieb a výmena uterákov každý deň, dokonca aj posteľného prádla aspoň raz za pobyt, tak ako to je? A najviac sa čudujem tým studeným obedom, tak to ešte nebolo nikde a to sme boli už hocikde. Anjelka, a na večeru bývajú aj ryby alebo nejaké morské špeciality, a čo ovocie, či zákusky, bolo také niečo?
A aký je Tvoj názor na Laganas? Je naozaj taký hlučný? A videli ste korytnačky? A posledná otázka, čo výlety, oplatí sa nejaký, poprípade, ak vieš ceny, napíš. Potešia sa viacerí!
Ďakujem, Monika
Monika
Dovolenkár

Odoslaťod Andrea Mokošová 29 Jún 2007, 10:25

Pozrite si nasledujúci link, ak viete po anglicky:http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g189462-d289846-r7638484-Arkadianos_Apartments-Zakynthos_Ionian_Islands.html
Pochádza už z tohoto leta.
Andrea Mokošová
Nováčik

Odoslaťod Anielka 29 Jún 2007, 21:10

Ahojte,
mrzi ma, ze som vas sokovala, viem sa vcitit do vasej situacie, ale napisanie reklamacie a upozornenie ostatnych je to jedine, co mozem teraz uz urobit. Aj ja som pred odchodom citala anglicke stranky a okrem niektorych kritik tam boli aj chvaly. Tak som cakala taky priemer, ale boli sme fakt sokovani. Uteraky sice vymienali cca kazdy treti den, boli sice osuntele ale dobre. Aj pradlo vymenili 2krat. Kose vyhadzovali kazdy den, ale to je VSETKO. Metlu som ukradla upratovackam, lebo by sme mali haldy piesku v izbach. Hotel ma 2 trakty, my sme boli v prednom, ten urcite zrekonstruovany NIE JE, naopak, co sa da, to sa rozpada. Druhy trakt je vraj novsi, ale ten sme videli iba zvonku. Obedy sa po troch dnoch nedaju jest vobec, tepla je vegetova polievka, kazdy den rovnaka a suche cestoviny. Vecere boli dost dokola, ale dali sa prezit. Ryba bola asi 2krat, inak bravco a hovadezina, 2krat "asi" kralik vsetko na stave. V jedalni je dost zly system, tlacenica, fronta, nie su tacky, takze co odnesiete, to mate alebo sa musite tlacit opakovane. Zavisi aj od toho, kedy pridete. Ovocie boli cervene melony a jablka, par krat pomarance. "Dezerty" pozostavali z nedefinovatelnych jogurtupodobnych zmesi a cokoladovopudingovych pien. Laganas sme nezazili v plnej parade v noci, boli sme tam len cez den, ale nebol teda podla nasho gusta. Diskoteka na pube a bare, ziadne historicke budovy, proste party place umelovybudovany pre teenegerov. Viem si ale predstavit, ze tam moze byt dobry zur, ak to niekto vyhladava.
Korytnacky su chudata, ktore tam najskor za par rokov nebudu. Na Zakynthose sme ziadne nevideli, mozno keby si isla lodov na ostrov Marathosi, tak sa ti postasti. My sme fakultativne vylety neabsolvovali, takze neviem ani ceny, mali sme tri dni auto za cca 180 euro aj s poistkou a dvoma autosedackami. Pozicovna je hned pri Arcadianose.
Mozno utechou pre vas moze byt to, ze sa vraj maju trochu zlepsit, lebo sa vela ludi stazovalo a cesi, co boli s nami hovorili na mieste s majitelom aeolusu. Nieco im slubil, ale neviem, ako to dopadne a co dodrzi. Ved napiste potom, ako ste boli spokojni, bude nas to zaujimat. Napriek tomu vsetkemu sme mali aj tak peknu dovolenku, aj ked som na zaciatku ani nedufala, tak vam drzim palce, aby to aj vam dobre dopadlo. Ale keby som si mala este raz vybrat, urcite by som tam nesla. Daniela
Anielka
Nováčik

Založený: 28 Jún 2007, 20:59

Odoslaťod xixiko 30 Jún 2007, 20:19

Ahoj monika, aj my ideme 14.8 - takze sa pravdepodobne stretneme, len dufam ze to bude vsetko ok, aj ked podla recenzcii to vyzera roznorodo...........
xixiko
Nováčik

Založený: 30 Jún 2007, 20:17

Odoslaťod Monika 02 Júl 2007, 09:46

To Anielka: Ďakujem pekne za odpoveď. Dúfam aj ja, že sa postupne v hoteli služby vylepšia a že to bude dobrá dovolenka. Ešte sa chcem spýtať, ak ste leteli z Bratislavy, kedy ste mali odlet a kedy odlet naspäť zo Zakyntosu? A čo zakyntoské letisko? Už je otvorená nová letisková hala, lebo predtým to tam vraj bolo strašné, ľudia čakali na odlet vonku na slnku. Vopred dík za odpoveď!

To Xixiko: Pravdepodobne sa v hoteli stretneme, ak nám náhodou dovtedy nezmenia miesto pobytu, lebo aj to sa stáva, ak sú na hotel veľké sťažnosti... Ale prajme si, nech je všetko OK.

Monika
Monika
Dovolenkár

Ďalšia

Naspäť na Ubytovanie - Jónske ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.