Korfu a hotel Palm beach

Informácie o Jonských ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na Korfu, Zakynthose, Lefkade, Kefalónií, Ithake, Paxose a iné

Moderátor: AJKA

Korfu a hotel Palm beach

Odoslaťod pata 01 Feb 2007, 20:39

prosím vás o info o KORFU,ideme koncom augusta s 2 deťmi,cez ck koala do palm beach v a.georgios,čo môžeme čakať od grékov?aká je tam zdrav.starostlivosť?na čo dávať pozor(v súvislosti zo stravou,vodou?)?a aké máte skúsenosti s ck koala?dakujem
pata
Nováčik

Založený: 01 Feb 2007, 20:32

Odoslaťod Ivetta 04 Feb 2007, 10:32

To sú otázky, na ktoré sa nedá jednoznačne odpovedať.S Koalou som bola asi 4x v Grécku-docela k spokojnosti,treba si iba vybrať podľa svojho gusta,popis ubytovania zväčša sedel s katalógovým - až na vzdialenosti od pláže.Do Grécka sme cestovali s deťmi,keď mladšia nemala ani 2 roky -teraz má 13-a nikdy sme nemali žiadne problémy-zdravotnú starostlivosť sme nepotrebovali,takže neviem posúdiť,ale lekár býva asi všade /bežné ošetrenie/,tiež lekárne.Strava v pohode, či v hoteloch alebo v tavernách.Gréci majú veľmi radi deti a dávajú to najavo.Tejto cesty- vo Vašom prípade -by som sa určite neobávala, Korfu je pekný zelený ostrov,nádherné teplé more, pekná príroda,super aquapark.
Obrázok používateľa
Ivetta
Cestovateľ

Založený: 07 Aug 2006, 08:29

Odoslaťod pata 04 Feb 2007, 13:35

dakujem,trošku som sa skľudnila.my ideme s deťmi zatiaľ 2x,boli sme v tunise a bolo super,v grécku sme ešte neboli,tak som chcela vedieť na čo sa pripraviť,ako v prípade tunisu,tam som bola 100% pripravená. 8)
pata
Nováčik

Odoslaťod adri 06 Feb 2007, 10:56

Aj my sme boli vlani na Korfe v Agios Georgios s Tiptravel - to je to isté ako Koala - ale v inom hoteli. Priateľa uštipla včela, mal opuchnutú nohu. Okamžite sme zavolali delegátke a za 5 minút bola v hoteli, išli k lekárovi, dal mu lieky a musel ísť potom ešte aj na kontrolu, takže mi sme boli úplne spokojný.
adri
Dovolenkár

Založený: 22 Sep 2006, 07:35

Odoslaťod lenka3316 30 Apr 2007, 13:52

V Palm Beach sme boli minulý rok - lekár bol k dispozícii.Aj mňa niečo poštípalo, ale fenistil mi pomohol, mali sme večer komáre, tak sme na izbe používali elektrický odpudzovač a keď sme išli večer von tak sme sa striekali prípravkom.Strava bola výborná, dalo sa vybrať.Obchod bol priamo pri jedálni,ale lepšie boli kúsok od hotela- kde sme si kupovali aj nápoje a vodu.
lenka3316
Nováčik

Založený: 30 Apr 2007, 13:43

Odoslaťod pata 30 Apr 2007, 15:10

A ináč ste boli s pobytom spokojní?S personálom a tak?S akou cestovkou ste boli?dakujem
pata
Nováčik

Odoslaťod lenka3316 24 Máj 2007, 16:39

celý hotelový komplex bol čistý ,spokojný sme boli aj s ubytovaním, výborný bol aj výber jedál, fantastická bola voda v bazéne, more bolo príjemné.Pripraviť sa však treba na to, že gréci sú pohoďáci a mimo areál možno vidieť veľa odpadkov a enčistoty ,ale to je aj u nás na Slovensku.Boli sme aj na niektorých fakultat.výletoch a doporučujem návštevu aquaparku - fantastický.
lenka3316
Nováčik

Založený: 30 Apr 2007, 13:43

Naspäť na Ubytovanie - Jónske ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.