Roda Beach Resort a Spa 2008 - Korfu

Informácie o Jonských ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na Korfu, Zakynthose, Lefkade, Kefalónií, Ithake, Paxose a iné

Moderátor: AJKA

Roda Beach Resort a Spa 2008 - Korfu

Odoslaťod cestovatel 17 Dec 2007, 15:35

Využil som top first moment ktorý ponúka CK Hydrotour v katalogu leto 2008 a zakúpil som zájazd na ostrov KORFU - hotel RODA BEACH RESORT A SPA. Ide o 5 hviezdičkový hotel so službami AIU. V ponuke ma zaujala výhodná cena pre 2 deti, ktoré platia len servisné poplatky a vychádza to 3 600 Sk na jedno dieťa. Ked som spočítal náklady na pitný režim, slnečníky na pláži (tu v cene) a iné výhody ulra AL tak si myslím, že to bola dobrá cena i ked je potrebné povedať, že zľava na dve dospelé osoby nebola takmer žiadna a cena v mesiaci júl 2008 na12 dní vychádzala 40 700Sk/osoba.
Prekvapilo ma,že tento hotelne neponúka žiadana slovenská CK a je v ponuke len zahraničných CK. Hodnotiace linky k pobytu v tomto hotely boli v prevažnej miere dobré s výnimkou niekoľkých recenzii od anglicky hovoriacich dovolenkárov.
Súčasne po návrate napíšem podrobnú recenziu k tomuto hotelu a som zvedavý, či polemiku na úroveň služieb CK HYDROTOUR, ktorá hovorí o tom, že cestovka už nie je tým čím bývala v minulosti je oprávnená.
Obrázok používateľa
cestovatel
Cestovateľ

Založený: 10 Aug 2006, 16:38

Neviem či to bola správna voľba

Odoslaťod Adina 02 Jan 2008, 19:15

Myslím, že ste mohli počkať s tou voľbou dovolenky ak máte možnosť ísť na last minute, my sme napr. mali pred rokom šancu zo SATUROM ísť koncom júna do Egypta na 15 dní do Gran Azuru 2 dospelí + 1 dieťa komplet zo všetkým za 50 tis. všetci 3 spolu, nanešťastie malý ochorel zo dňa na deň, tak sme ostali doma, ale chcem tým len povedať, že tá cena, ktorú ste zaplatili je dosť vysoká, tak napíšte či aj zodpovedali skutočnej realite, budem Vám držať palce, lebo Korfu je prenádherná krajina boli sme tu 2-krát, prajem všetko dobré v Novom roku.
Adina
Dovolenkár

Založený: 18 Dec 2007, 22:33

Odoslaťod Matus 02 Jan 2008, 21:01

Ahoj,
ja zvažujem práve medzi týmto hotelom a dvomi hotelmi na Rodose. Len škoda, že si nemôžem prečítať tú tvoju recenziu predtým, ako sa rozhodnem :D
Matus
Nováčik

Založený: 15 Aug 2007, 20:39

A čo Al

Odoslaťod dalko 06 Jan 2008, 17:14

Mňa v ponuke zaujala poznámka v zahraničných recenziách " v rámci AIU neobsahuje minerálne vody" to znamená,že si musíme natankovať hrby,lebo alkohol môj syn zatiaľ nepije.Neviem ako si
to mám vysvetliť,lebo cestovka by na to mala upozorniť.Tiež som si nie istý či prezentované fotky
zodpovedajú skutočnosti,lebo na nete sú aj iné izby.Inak je to asi najlepšia "písomná " ponuka v
Hydrotoure na Korfu.
dalko
Nováčik

Založený: 17 Júl 2007, 19:04

Odoslaťod cavi 10 Jan 2008, 12:27

Ja by som sa chcela pridať k vám a tiež sme zakúpili pobyt v Roda beach a dúfam , že sme spravili dobre. Nemáte ešte neaké novšie recenzie? Ja som zatial nenašla nič konkrétne na tento hotel.
Ďakujem za každú novú info.
Marcela :D
cavi
Nováčik

Založený: 05 Jún 2007, 13:25

Odoslaťod kmarta 10 Jan 2008, 17:13

[Myslím, že tá cena, čo písal nováčik so všetkými poplatkami vôbec nie je taká vysoká. Je to 5 hviezdičkový hotel a nemôžete to porovnávať z Egyptom, lebo ten je lacnejší. a mali ste tam ísť iba traja. A naši známi boli minulý rok na Rodose, išli cez Last minute 2+2. Kúpili to tak, že hneď na druhý deň cestovali a stálo ich to 72 000 a boli v trojhviezd. hoteli a nič lepšie nedostali- Egypt a Tunis bol za 58000 ale tam nechceli.A vyskúšali si, že pre 4 osoby last minute nie je až také jednoduché kúpiť.My ideme toho roku tiež na KOrfu a objednávali sme to začiatkom decembra lebo 4 posteľový apartmán v tom termíne bol voľný už iba jeden. Takže ja si myslím, že cena nie je vysoká.
marta
Obrázok používateľa
kmarta
Mega Cestovateľ

Založený: 20 Mar 2007, 10:56

Stránka na Roda beach

Odoslaťod dalko 13 Jan 2008, 17:20

cavi napísal:Ja by som sa chcela pridať k vám a tiež sme zakúpili pobyt v Roda beach a dúfam , že sme spravili dobre. Nemáte ešte neaké novšie recenzie? Ja som zatial nenašla nič konkrétne na tento hotel.
Ďakujem za každú novú info.
Marcela :D

Záujemcom posielam oficiálnu stránku na hotel Roda beach http://www.mitsishotels.com/corfu_25.htm Dalko
dalko
Nováčik

Založený: 17 Júl 2007, 19:04

Odoslaťod Avilka 15 Jan 2008, 20:10

Pripájam sa k dovolenkárom na Korfu.
Avilka
Dovolenkár

Založený: 06 Júl 2007, 12:33

Odoslaťod cavi 16 Jan 2008, 07:48

A tiež ideš do Roda Beach ? A ktorý termín? Možno sa uvidíme. :D
cavi
Nováčik

Re: A čo Al

Odoslaťod maruska24 16 Jan 2008, 09:46

dalko napísal:Mňa v ponuke zaujala poznámka v zahraničných recenziách " v rámci AIU neobsahuje minerálne vody" to znamená,že si musíme natankovať hrby,lebo alkohol môj syn zatiaľ nepije.Neviem ako si
to mám vysvetliť,lebo cestovka by na to mala upozorniť.Tiež som si nie istý či prezentované fotky
zodpovedajú skutočnosti,lebo na nete sú aj iné izby.Inak je to asi najlepšia "písomná " ponuka v
Hydrotoure na Korfu.

dovolím si len malú poznámku k nabaleným minerálkam - dajte pozor, aby ste splnili limit pre batožinu na letisku, lebo za prekročenie sa platí :wink: aby ste potom neboli na letisku prekvapený, že od vás chcú doplatok. prekročenie váhy batožiny nespadá pod ck a nikto vám to nebude preplácať.
Táto moja poznámka je len preto, lebo minulý rok sme zažili, ako sa rodina do all hotela nabalila domácim pivom a vodou a na chcek-ine sa potom rozčulovala že jej dali doplatok za prekročenie nadváhy. Pričom rodina tento poplatok po celý svoj pobyt chcela vymáhať od ck.
maruska24
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Nov 2006, 19:55

Odoslaťod Avilka 16 Jan 2008, 11:06

cavi napísal:A tiež ideš do Roda Beach ? A ktorý termín? Možno sa uvidíme. :D

Neviem, či je to otázka na mňa, ale ideme 12.8.2008 do Roda Beach. Pôvodne sme chceli Rodos, ale nebolo už voľné miesto. Ideme väščia tlupa. :lol:
Avilka
Dovolenkár

Založený: 06 Júl 2007, 12:33

Odoslaťod Tinusa 16 Jan 2008, 12:40

Ja sa pridavam tiez, my by sme mali ist tiez do tohto hotela - 22. jula. Mame 6-rocnu dceru, ide este niekto?
Tinusa
Nováčik

Založený: 28 Máj 2007, 11:54

Odoslaťod cavi 16 Jan 2008, 13:08

My zasa ideme 1.augusta, takže sa nestretneme. Napíš nám postrehy z hotela keď sa vrátite.
:D
cavi
Nováčik

Odoslaťod Tinusa 16 Jan 2008, 13:17

My sme tiez chceli 1. augusta, ale uz pred Vianocami bolo vypredane :shock:
Rada by som Ti nieco napisala po navrate domov, ale myslim, ze si vymenime sedadla v lietadle. :lol: My sa tusim 1. augusta vraciame domov.
Pozerala som si intern. stranku hotela, fotky vyzeraju velmi dobre. Dufam, ze aj skutocnost bude taka pekna.
Tinusa
Nováčik

Založený: 28 Máj 2007, 11:54

Odoslaťod cavi 16 Jan 2008, 14:05

my sme sa k nej dostali v januári, ale asi sme mali šťastie , lebo nám pani povedala , že už sú neni volné miesta a potom nám volala, že majú pre nás jeden volný termín 1.8. tak som to bola hneď zaplatiť. Tie fotky z hotela vyzerajú fajn, tak aj my sa už tešíme.
:D
cavi
Nováčik

Ďalšia

Naspäť na Ubytovanie - Jónske ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.