Thassos - stredisko Limenaria

Informácie o Egejských ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na
ostrovoch Thasos, Lesbos, Samos, Límnos, Chios</b> a iné

Thassos - stredisko Limenaria

Odoslaťod Mendi 04 Aug 2006, 14:09

Vložené: 2005-08-17 16:58:30
Boli ste niekto v Limenarii na Thassose?Ako vyzerá toto stredisko,možnosti zábavy,stravovania a pod.?Dakujem.
Mendi
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Lojzo 04 Aug 2006, 14:14

Boli sme tam minulý rok, je to zapadák.Viac krat by som tam nešiel.Najhoršie stredisko z možností v Grécku.
Lojzo
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Denisa 04 Aug 2006, 14:14

Mam znamych, ktori tam boli a ti boli spokojni. Co sa tyka zabavy, nemozes ocakavat "Ibizu, Malorku..." Ale su tam bary, restauracie kde sa da posediet, napapkat. S ubytovanim tiez nemali problem, byvali v apartmanovom dome, bez stravy. Kupovali si aj vyborne ovocie - broskyne, hrozno, melony... Ceny su vyssie ako tu, s tym treba ratat, predsa je to ostrov a ostrovy su vzdy drahsie.
Plaz a more su krasne. Thassos je pekny ostrov! Mali tam prijemnu oddychovu dovolenku. Taku prajem aj Tebe :) !!!
Denisa
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Bea 04 Aug 2006, 14:15

Ahojte, aj ja som bola vlani na Thassose v Limenarii a vsetci sme boli velmi spokojni. Pozri si moj prispevok v teme "Turancar -mate skusenosti?" Pa, a peknu dovolenku ;-)
Bea
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Mata 04 Aug 2006, 14:15

Ahoj, Na Thassose je fantasticky-ODPORÚČAM, najmä pokiaľ máš rád kľudnú, pohodovú a oddyychovú dovolenku.
Mata
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Katka B. 04 Aug 2006, 14:16

Ahoj Bea a náhodní browseri stránok. bol z vás niekto na Thassose s CK Terratravel? Aké máte skúsenosti s touto CK? Zaujíma ma však najmä hotel Rodon House, situovaný asi 2 km od Limenarie - kvalita ubytovania a strava. O plážach a o ostrove som si našla dosť informácií na webovej stránke ostrova. Bea, super príspevok. Potešil ma, podobné slová o ostrove som čítala aj na fórume nemenovanej webovej stránky. Vyzerá to tak ideálne, až sa mi nechce veriť. :-)
Katka B.
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Ajo 05 Aug 2006, 08:50

Katka B. napísal:Ahoj Bea a náhodní browseri stránok. bol z vás niekto na Thassose s CK Terratravel? Aké máte skúsenosti s touto CK? Zaujíma ma však najmä hotel Rodon House, situovaný asi 2 km od Limenarie - kvalita ubytovania a strava. O plážach a o ostrove som si našla dosť informácií na webovej stránke ostrova. Bea, super príspevok. Potešil ma, podobné slová o ostrove som čítala aj na fórume nemenovanej webovej stránky. Vyzerá to tak ideálne, až sa mi nechce veriť. :-)

Na Thassose s touto cestovkou sme boli v aug. 2005. Všetko bolo v poriadku, cesta, transfer, aj cesta trajektom / celkom zážitok /. Ubytovanie zodpovedalo ponuke. My sme boli ubytovaní v Skala Potamia. Inak Thassos je naozaj krásny ostrov.
Ajo
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Joja 05 Aug 2006, 08:59

Moja suseda bola vlani v júni v CK Terratravel na Thassose, páčilo sa im, s CK nebol žiadny problém.
Joja
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Katka B. 05 Aug 2006, 09:00

Ahoj Joja, ďakujem, práve také niečo som chcela počuť, hm, teda čítať. :-)
Katka B.
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Lubka 05 Aug 2006, 09:00

Boli sme minuly rok na Thassose s CK Topas. Boli sme velmi spokojni. Ostrov je krasny - nuka nielen krasne a ciste more, ale aj plaze, ktore nie su tak preludnene ako na inych greckych ostrovoch a k tomu aj nadherne vnútrozemie ostrova s horami. My sme boli ubytovani vo vile Chrissi na plazi Tripity. Bolo to nedaleko Rodon Hausu. Boli sme tam naproti v taverne sa najest. Nevideli sme tam ziadnych Slovakov. Boli tam ubytovani Anglicania. Je to fakt pekne a vnutrajsok vyzera super (videli sme cez otvorene balkonove dvere).
Lubka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Katka B. 05 Aug 2006, 09:01

Ahoj Ľubka, tak dúfam, že tá dovolenka vyjde. Inak som sa pýtala ľudí aj na webovej stránke Thassos-islandu... a odpovedali mi práve Angličania (a tí zväčša patria k tým náročnejším turistom). Všetci si pochvaľovali more, stravu, prostredie aj mentalitu domorodcov. My sme boli v Grécku zatiaľ dva razy (na Korfu a na Kréte) a boli sme veľmi spokojní, takže sa vždy tešíme práve na takú dovolenku, kde nás nik neobťažuje, kde je pohoda a kde si sami urobíme program podľa momentálnej nálady. Už som si našla na stránkach aj adresy požičovní áut, vytlačila mapku a pozisťovala z netu, kde sú aké pláže. Dobre to padne v tomto "šmykľavom" a chladnom počasí. :-)
Katka B.
Mega Cestovateľ

Odoslaťod dana- 05 Aug 2006, 09:02

My sme tiez boli na Thassose s ck Terratravel a mam na to velmi zle spomienky. Bolo to sice uz v 1995 a som prekvapena, ze tato ck este existuje. Asi 2 dni pred cestou nam oznamili, ze cesta autobusom nebude cez Srbsko, ale cez Rumunsko, hoci sme si zaplatili v cene zajazdu viza do Srbska. Tym sa nam odchod posunul o den skor, kedze cez Rumunsko je cesta dlhsia. Nakoniec sme isli autobusom po roznych prasnych cestach 43 hodin. Takmer vsetci sme sa stazovali a posielali do cestovky fax, ze spat chceme ist kratsou cestou cez Srbsko Argumentovali nam totiz nebezpecnou situaciou v Srbsku, hoci autobus s dalsim turnusom prisiel cez Srbsko, ale nas autobus sa zase vracal cez Rumunsko. Na mieste bol neschopny delegat, strava sa dala objednat uz priamo v ck alebo az na mieste, v ck bola ale o dost predrazena. Samozrejme sme im poslali staznost, ale nevratili nam ani len peniaze za viza cez Srbsko. Inak Limenaria je pekne mestecko a ubytovanie bolo tiez ok. Nastastie som odvtedy zazila vela krasnych dovoleniek s inymi ck a nikdy som so ziadnou inou ck nemala problem. Neviem, mozno sa odvtedy Terratravel zmenili, ale ja ich vzdy budem zdaleka obchadzat a s takymito podvodnikmi a neschopnymi ludmi uz nikdy dovolenku travit nebudem.
dana-
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Katka B. 05 Aug 2006, 09:02

Ahoj Danka, verím Ti, že to cestovanie cez Rumunsko muselo ísť na nervy, ale asi to naozaj bolo to menšie zlo, ak boli v Srbsku nepokoje. Nepríjemný zážitok mala naša dcéra na spiatočnej ceste z dovolenky na Chalkidiki v roku 2004. Srbi vtedy niekoľko hodín zadržiavali na diaľnici na svojom území dva naše autoby s vracajúcimi sa rekreantmi. Keď nám vtedy dcéra poslala sms, že sú tam od rána a že ich Srbi nechcú pustiť, nebolo nám všetko jedno. V každom prípade by som ju už nepustila autobusom ani cez Rumunsko, ani cez Srbsko.
Katka B.
Mega Cestovateľ

Odoslaťod dana- 05 Aug 2006, 09:03

No myslim, ze to bolo skor z financnych dovodov, ck predsa od kazdeho dostala peniaze na nevyuzite viza do Srbska (ktore odmietli vratit) a usetrili aj poplatok za dialnicu. Cez Rumunsko sa vtedy v pohode chodilo, aj som pisala, ze dalsi autobus s novymi turistami prisiel cez Srbsko den predtym ako nas bral domov cez Rumunsko. A ak by cesta cez Srbsko bola naozaj nebezpecna, nemali vyberat od nas peniaze za vizum (resp. ich vratit) a s dalsim turnusom ist tiez cez Rumunsko.
dana-
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Katka B. 05 Aug 2006, 09:03

Poznáš to, prečo urobiť niečo jednoducho, keď sa to dá urobiť komplikovane. JŠkoda, že keď nastanú problémy, ľudia nie sú ochotní priznať svoju chybu a namiesto ospravedlnenia sa začnú správať arogantne. Neochota a neúcta k zákazníkom nesvedčí o dobrom kredite CK, a práve takéto negatívne zážitky určite nie sú pre ňu dobrou reklamou..Dúfam, že taký horor cestou nezažijeme, lebo letíme lietadlom (len dúfam, že nebude 37-ročné).
Katka B.
Mega Cestovateľ

Ďalšia

Naspäť na Hotely - Egejské ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.