Thasos Pefkari - dom Sofi ???

Informácie o Egejských ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na
ostrovoch Thasos, Lesbos, Samos, Límnos, Chios</b> a iné

Thasos Pefkari - dom Sofi ???

Odoslaťod Dana Mihoková 06 Máj 2008, 12:06

V júli ideme na dovolenku na Thasos do Pefkari dom Sofi s cestokou Turancar.Ak tam niekto bol napíšte mi prosím aké to tam bolo a či sú v blízkosti nejaké obchody s potravinami mám totiž syna,ktorý má bezlepkovú dietu.
daniella34
Dana Mihoková
Nováčik

Založený: 06 Máj 2008, 11:55

No ja som tam bola pred par rokmi,

Odoslaťod iiyama 26 Máj 2008, 11:06

ale vtedy tam nebol ziadny obchod - clekovo zo strediska Pefkari som mala dojem, ze je to len app. dom Sofi a nejaka restika + plaz .
Nic ine. Ak ma pamat neklame, tak najblizsie obchody boli v Limenarii a v Potose. Ale inak Thassos sa mi celkom pozdaval vzhladom k ostatnym gr. ostrovom.
iiyama
Nováčik

Založený: 26 Máj 2008, 11:02

Re: Thasos Pefkari - dom Sofi - INFO

Odoslaťod molly 23 Jún 2010, 14:02

Dobrý den!
Zháňam info o ubytovaní v tomto štúdiu, nakoľko na nete toho veľa nieje. Zaujíma ma dostupnosť pešky do Potosu, alebo či tam ide dáky Bus.Nákupné možnosti v Pefkari - potraviny, prípadne pekáreň. Pláže či sú vhodné pre deti.
Dopredu dakujem :D
molly
Nováčik

Založený: 16 Jan 2010, 15:15

Re: Thasos Pefkari - dom Sofi ???

Odoslaťod franky 25 Jún 2010, 07:57

No ja som bol na Thassose v rokoch 2006 a 2008 blízko Pefkari v Limenarii ale bol som sa pozrieť aj na Pefkari ( autom som prešiel celý ostrov a zastavil som sa na každej pláži ). Pefkari je malé stredisko kde možno je určite nejaký obchod s potravinami ale nie je tam toho veľa. Avšak Limenaria a Potos je relatívne veľmi blízko aj jedno aj druhé stredisko je vzialené od Pefkari cca 1,5 až 2 km čo by nemuselo byť až tak veľa. V týchto strediskách je množstvo obchodov, aj pekárne takže nemal by byť problém. Určite však odporúčam požičať si auto ( ja som ho mal na tri dni, ale možno stačí aj na jeden deň a dá sa obehať celý ostrov ). Jednoznačne odporúčam ísť jeden deň na Paradiso beach a aspoň jeden deň na Golden beach. Čo sa týka autobusov tak tam premávajú ale s ich pravidelnosťou je dosť veľký problém - takže človek nikdy nevie kedy prídu a kedy odídu.

Ak by niekto mal záujem o informácie o Thassose, tak čo viem postkytnem. Takisto aj foto.
franky
Nováčik

Založený: 24 Jún 2010, 12:53

Naspäť na Hotely - Egejské ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.