Informacie o Thassose

Informácie o Egejských ostrovoch, vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na
ostrovoch Thasos, Lesbos, Samos, Límnos, Chios</b> a iné

Informacie o Thassose

Odoslaťod Helena 12 Mar 2007, 07:26

Ahojte,v auguste sa chystáme na Thassos.Ubytovanie - v apartmáne bez stravy.Môze mi niekto napísať aké sú tam ceny v reštauráciach-za kompletnú večeru?Alebo zaplatiť večere radšej doma v cestovnej kancekárii? Dakujem vopred.

Helena
Helena
Nováčik

Založený: 12 Mar 2007, 07:11

Odoslaťod Ivetta 12 Mar 2007, 16:16

Záleží, do ktorého strediska idete.Ja som bola v Limenarii a v Limenase- so stravou žiaden problém.Veľmi veľa fastfoodov-od gyrosu cez plnené palacinky až po kurča, takisto taverny-veľmi dobre varili a ceny boli prijateľné.Ja by som nevolila stravovanie cez CK-stravovanie v tavernách cez CK nie vždy dobre dopadne - je tam obmedzený výber, nápoje si doplácate,takže ani cenovo to nie je zaujímavé. :wink:
Obrázok používateľa
Ivetta
Cestovateľ

Založený: 07 Aug 2006, 08:29

Odoslaťod miropp 13 Mar 2007, 09:58

Boli sme minulý rok na Thassose tiež bez stravy. Stravu by som si u cestovky neplatil, jednak preto, že som mohol čítať rôzne názory a veľa z nich nebolo moc lichotivých, jednak preto, že nás to obmedzovalo v pohybe na dovolenke a jednak preto, že neochutnáš grécke špeciality. Nehovorím, že sme sa stále stravovali v reštauráciách, ale vyskúšali sme. Normálna večera okolo 20 euro(+-) pre 4 osoby - ja+moje 3 baby, špeci večera - grilovaná kozľacina + jahňacina pre 4 osoby v Theologose + 2x grécky šalát + pitie cca 70 euro. Gyros 1,8-2 euro. Kupovali sme si na raňajky perfektné plnené grécke pečivo a koláče cca 1 euro za kus. Greci ku každému jedlu dávajú darček - buď misku s ochuteným melónom, alebo nejaké koláčiky. Porcie sú veľké, všetko zajedajú bielym chlebom, ktorého je dostatok. Napr. na Alyki sme si dali grécky šalát + tzatziky. Doniesli nám k tomu bochník bieleho chleba. Napučili sme sa z toho štyria. Neviem ako kde, boli sme v Potose, tam jedno jedlo tak 4-6 euro v normálnej reštike.
miropp
Nováčik

Založený: 31 Jan 2007, 08:36

Odoslaťod Macka 18 Mar 2007, 13:06

Ahojte, v auguste sa chystám na dovolenku na Thassos do Limenarie, penzion Despina, vedel by mi niekto o ňom niečo napísať? Ďakujem
Macka
Nováčik

Založený: 18 Mar 2007, 13:03

Informácie Thassos

Odoslaťod Sylvia Tanáčová 21 Mar 2007, 14:22

Ahojte, potrebovala by som nejaké informácie o štúdiách Katerina-Thassos Limenaria.Ak máte s týmto hotelom a oblasťou skúsenosti, budem rada, keď mi napíšete, nakoľko som žiadne recenzie nenašla.Vďaka.[/b]
Sylvia Tanáčová
Nováčik

Založený: 21 Mar 2007, 14:09

Odoslaťod mandarinka 23 Mar 2007, 18:23

Ahoj. Napis mi v sukromnej sprave,co vsetko ta zaujíma, bývala som 100m od tychto studii.
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Naspäť na Hotely - Egejské ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.