Kto bol s aeolusom na Zakyntose?

Chystáte sa strávi? dovolenku na gréckom ostrove ? Hladáte spolucestujúceho? Tak napíšte, kedy a kam letíte.

Kto bol s aeolusom na Zakyntose?

Odoslaťod lucia23 06 Jún 2009, 16:48

Kto ste boli s aeolusom na zakyntose?
lucia23
Mega Cestovateľ

Re: info

Odoslaťod janik 06 Jún 2009, 17:13

Ahoj, zaujimas sa o Aeolus alebo Zakyntos? :) Ak hladas referencie na cestovku, my sme boli s nimi na Kose a boli sme velmi spokojni. Pomohli nam s vyberom hotela, upozornili nas, co by bolo pre nas vhodne a co skor nie. Dovolenka bola fantasticka, hotel uplne podla nasich predstav, aj delegatka sa o nas cely cas starala. Takze na jednicku. :D
JANIK
Obrázok používateľa
janik
Mega Cestovateľ

Založený: 28 Jún 2007, 12:39

Re: Kto bol s aeolusom na Zakyntose?

Odoslaťod kmarta 06 Jún 2009, 19:08

lucia23 napísal:Kto ste boli s aeolusom na zakyntose?

My sme boli s Aeolusom na Zakyntose v roku 2006, nebol problém ani s ubytovaním, ani s dopravou - len sa trocha dlhšie čakalo na trajekt a aj delegátka sa celkom starala, no o dva roky sme boli s aeolusom na Korfu a to bolo nič moc čo sa týka delegátky aj ubytovania. A čo konkrétne ohľadom Zakyntosu chceš vedieť?
marta
Obrázok používateľa
kmarta
Mega Cestovateľ

Založený: 20 Mar 2007, 10:56

Odoslaťod Sefko 12 Júl 2009, 15:29

Zdravim,akou leteckou spolocnostout lieta tento rok Aeolus na Zakynthos?Nevie niekto poradit?:)Vsade je len strucne Sky Europe alebo Air Slovakia,ale momentalne sa spolahnut na Sky Europe neda...
Obrázok používateľa
Sefko
Dovolenkár

Založený: 31 Júl 2006, 20:10

Odoslaťod Tkanicka 13 Júl 2009, 11:16

Ahoj! Aj my sme boli s Aeolusom na Zakyntose a boli sme velmi spokojni... Aj ked sme boli autobusom... :D
Tkanicka
Nováčik

Založený: 17 Apr 2008, 11:01

Odoslaťod Sefko 13 Júl 2009, 20:49

Autobusom??Preboha ved to ste museli cestovat aspon 30hodin!!!to je samovrazda...
Obrázok používateľa
Sefko
Dovolenkár

Odoslaťod Tkanicka 14 Júl 2009, 16:59

No vobec nie... Tak sme sli nejakych 30 hodin a naspat 24, takze uplne v pohode... :) A hlavne sa slo 8 hodin okolo mora stale, takze cesta krasne ubiehala...
Tkanicka
Nováčik

Odoslaťod Sefko 15 Júl 2009, 00:06

Uff tak to je naozaj dost vela ze 30hodin...stacilo mi raz davno do Chorvatska busom 15 hodin na Makarsku a v zivote uz busom nikam nepojdem na dovolenku,lebo to bolo ako za trest..malo miesta a nepohodlne a unavne cestovanie..lietadlom si taz raz-dva...inak sme mali rezervovany Zakynthos-Admiral Tsilivi,ale v Aeoluse nam prekazili plany a zrusili nam ho;((takze sme nasli SLM na Malorku takze tento rok skusime spanielov...
Obrázok používateľa
Sefko
Dovolenkár

Odoslaťod mandarinka 15 Júl 2009, 07:00

No ak je 15h busom vela- pre Teba...

moja prva cesta do Grecka- SARTI busom trvala 38h!!! ale to uz bolo davno, velmi davno...
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Odoslaťod Sefko 15 Júl 2009, 13:27

Ups este raz..

Mnoo naozaj 15hodin v buse je vela...je to nepohodlne...ale samozrejme rozdiel je ked ja mam 188cm a 90kg a tazsie si najdem pohodlie v buse a nemam priestor a preto je to pre mna ako trest...ale vazne by som uz busom nesiel,lebo to sa dostavas potom este 2 dni z tej cesty:(
Obrázok používateľa
Sefko
Dovolenkár

Odoslaťod Tkanicka 16 Júl 2009, 10:10

No ved kazdemu vyhovuje nieco ine... Mne cestovanie autobusom nevadi... Na Zakyntos bola cesta fajn... Ale tiez ked sme v roku 2000 boli na Sarti sli sme 40 hodin. Ale zase aj ja a aj mamina mame 163 cm, takze sa bez problemov poskladame na sedadle... Ale uznavam, ze lietadlom je to lepsie...
Tkanicka
Nováčik

Odoslaťod gitkam3 12 Okt 2009, 13:52

Ahoj, my sme boli v auguste 2009 a boli sme nadmieru spokojní. Samozrejme sa musíš na tú diaľku psychicky pripraviť, že to autobusom trvá dosť dlho. Šli sme tam 34 hodín a späť 32 a môžem Ti povedať, že to bolo super. Už nemáš problém s eurom, po ceste si kúpiš jesť, piť, vidíš krajinu, kopu filmov z telky od suprových šoférov. Autobus bol pohodlný a je to otázka zvyku. Prestávka bola každé 3 - 4 hodiny. Lietadlom tohto roku by som nešla ani za nič /ani zadarmo/.
Aj na budúci rok sa chystáme zas autobusom aj trajektom. Je to úžasné, Grécko stojí za to. Všetky jeho ostrovy aj pevnina. Boli sme v Tsillivi, apartmány Panagiotis II a s domácimi maximálna spokojnosť. Bazén pán domáci čistil každú noc, dal si skutočne záležať. Z tej vodičky pili aj mačičky a hrdličky, čo bola taká čistá, teda nezávadná. Užili sme si aj veľa lodných výletov, máme veľa pekných zážitkov. Doporučujem. Je to zvyk.
Prílohy
P8060249.JPG
Slnko z mora Zakynthos Tsillivi.JPG
gitkam3
Nováčik

Založený: 13 Apr 2009, 17:46

Odoslaťod kmarta 15 Okt 2009, 09:15

gitkam3 napísal:Ahoj, my sme boli v auguste 2009 a boli sme nadmieru spokojní. Samozrejme sa musíš na tú diaľku psychicky pripraviť, že to autobusom trvá dosť dlho. Šli sme tam 34 hodín a späť 32 a môžem Ti povedať, že to bolo super. Už nemáš problém s eurom, po ceste si kúpiš jesť, piť, vidíš krajinu, kopu filmov z telky od suprových šoférov. Autobus bol pohodlný a je to otázka zvyku. Prestávka bola každé 3 - 4 hodiny. Lietadlom tohto roku by som nešla ani za nič /ani zadarmo/.
Aj na budúci rok sa chystáme zas autobusom aj trajektom. Je to úžasné, Grécko stojí za to. Všetky jeho ostrovy aj pevnina. Boli sme v Tsillivi, apartmány Panagiotis II a s domácimi maximálna spokojnosť. Bazén pán domáci čistil každú noc, dal si skutočne záležať. Z tej vodičky pili aj mačičky a hrdličky, čo bola taká čistá, teda nezávadná. Užili sme si aj veľa lodných výletov, máme veľa pekných zážitkov. Doporučujem. Je to zvyk.

Len si nevyberte s Aeolusom Korfu - Kavos, lebo budete ľutovať. Tiež sme mali po Zakyntose taký super pocit ako vy a tiež sme sa potom vybrali s nimi autobusom a trajektom na Korfu a boli sme veľmi sklamaní a nie iba my.
marta
Obrázok používateľa
kmarta
Mega Cestovateľ

Založený: 20 Mar 2007, 10:56

Odoslaťod Aninka 29 Dec 2009, 09:08

Tkanicka napísal:Ahoj! Aj my sme boli s Aeolusom na Zakyntose a boli sme velmi spokojni... Aj ked sme boli autobusom... :D

Ja som bola na Zakhyntose tiež busom, do Grécka kam sa dá idem busom, cesta v pohode, spoznávaš krásu krajiny. Ale to je vec názoru, niekto by to nezniesol cestovať 24 hod. Náš syn od 1,54 roka v buse a pohoda teraz má 12 a každý rok chodíme do Grécka busom on sa doslova teší, že bude cestovať autobusom.
Anka
Obrázok používateľa
Aninka
Nováčik

Založený: 17 Dec 2009, 13:18

Odoslaťod dagi11 29 Dec 2009, 15:13

My sme boli v r.2006 autobusom v Tsilivi-hotel Admiral.Cesta tam asi 36 hodín-úplne v pohode.Bola s nami aj vtedy 3-ročná dcérka,tak sme mali trocha obavy,ale nebol s ňou žiadny problém.Cez deň sme pozorovali krajinu,pozerali video,v noci spali.Boli sme síce dosť unavení,ale nebolo to nič strašné.Tento rok ideme do Grécka autobusom opäť.Ale už nie cez Aeolus,pretože sme mali síce "šťastie",ale kamarátka ,čo bola s nimi v júnovom termíne-katastrofa!!!Niekoľko hodinové čakanie pri Tescu v Maďarsku,delegátka tiež rozprávala po maďarsky.Vyhodili ich pred hotelom,nikto sa o nich nestaral,tak mi poslala SMS,ja som volala do Ba do Aeolusu,aby poslali za nimi niekoho,kto sa ich ujme.Pri reklamácii služieb-dosť arogantný prístup.Zakynthos bol fajn,krásna príroda,ale je doslova prepchatý Angličanmi.Hlučnými,nevychovanými-preto nám tam raz stačilo.
dagi11
Cestovateľ

Založený: 27 Júl 2009, 23:29

Ďalšia

Naspäť na Kedy a kam

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.