KALONI

Všeobecné informácie, história, turisticky atraktívne miesta, atrakcie, výlety, reštaurácie, bary, jedlá, nápoje, špeciality ...
<b>
Korfu, Zakynthos, Lefkada, Kefalónia, Ithaka, Paxos </b>a iné

KALONI

Odoslaťod cestovatel 11 Aug 2006, 10:56

Nakolko sme si požičali auto, tak sme záverom nášho jednodnového výletu navštívili aj záliv Kaloni, kde sme sa zdržali asi dve hodiny. I ked sme tam prišli okolo 17.00 hodiny hned prišla vyberačka za lehátka a museli sme zaplatit za dve lehátka so slnečníkmi spolu 5 EU. Cena sa nedala zjednat nižšie. Samotná pláž bola udržiavaná, sú tam priezliekárne, len pod zástavou modrá vlajka bolo nakakané. Vodné špory neviem hodnotit, nakolko bol v tom čase už klud ale bol tam zakotvený motorový čln.

Voda ako som písal, trochu znečistená asi to bolo od tej trávy. More dost plytké, dá sa ist desiatky metrov do mora bez plávania. Voda však bola teplá a myslím si, že dobrý plavec ak sa pustí hlbšie do mora nájde aj čistejšiu vodu, more pokojné, žiadne vlny. Priamo pri pláži je ulica dá sa nazvat ako obchodná.

Myslím si, že s pobytom budeš spokojná. Naša partia už absolvovala Korfu, Kos a Rodos a každý ostrov má svoje čaro. Sleduj na internete meteo.gr. aby si vedela ako je tam.

Takže prajem príjemý pobyt a ked sa vrátiš možeš sa ozvat istotne budeš s pobytom spokojná, nakolko z dovolenky si treba odniest len to dobré a na zlé zabudnút.

JASU.
Obrázok používateľa
cestovatel
Cestovateľ

Založený: 10 Aug 2006, 16:38

Odoslaťod ivanya 11 Aug 2006, 12:39

S plytkou vodou mam uz skusenosti, bola som pre 4 rokmi na Korfu v Moraitike, tam si isiel dve hodiny do mora a stale bola voda po pas:) S tou "obchodnou" ulicou si ma potesil, trochu som sa bala, ze na ostrove bude hlucho, aj ked nemusim zase naval turistov, ale nejake tie obchodiky potesia.
Dakujem za prianie, ked sa vratim samozrejme prispejem nejakou tou recenziou :D
Obrázok používateľa
ivanya
Dovolenkár

Založený: 04 Aug 2006, 13:43

Naspäť na Na dlani - Jónske ostrovy

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.